Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prokuplje - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 23.11.2018.
05:37 09:55 (04:18)
Carina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 05:37
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Merosina
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
arr. 06:20
dep. 06:20
30 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
268 km
07:02 11:15 (04:13)
Carina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 07:02
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Merosina
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:15
268 km
09:37 14:00 (04:23)
Carina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:37
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
268 km
09:47 14:00 (04:13)
Carina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:47
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
18 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
22 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
26 km
arr. 10:37
dep. 10:37
28 km
arr. 10:40
dep. 10:40
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
268 km
13:42 18:10 (04:28)
Carina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 13:42
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Nova Bozurna
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Merosina
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:30
dep. 14:30
26 km
arr. 14:32
dep. 14:32
28 km
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
dep. 15:00
32 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:10
268 km
15:07 19:25 (04:18)
Carina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 15:07
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Merosina
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:25
268 km
17:00 21:15 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 17:00
Prokuplje, Pijaca
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Merosina
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
arr. 17:35
dep. 17:35
29 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
31 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
62 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:15
267 km
17:00 21:35 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 17:00
Prokuplje, Jadran
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
Merosina
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
arr. 17:40
dep. 17:40
29 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:30
62 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:26
dep. 19:30
133 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:25
267 km

Naselja Prokuplje i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~268 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 13min., a najduže 04h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:37 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.