Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Prokuplje - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 06.07.2020.
05:37 09:55 (04:18)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 05:37
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Merosina, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
arr. 06:20
dep. 06:20
30 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:55
268 km
07:02 11:15 (04:13)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 07:02
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Merosina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:15
268 km
09:37 14:00 (04:23)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:37
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
268 km
09:47 14:00 (04:13)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:47
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
arr. 10:40
dep. 10:40
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
268 km
13:42 18:10 (04:28)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 13:42
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Nova Bozurna
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Merosina, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
dep. 15:00
32 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:10
268 km
15:07 19:25 (04:18)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 15:07
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Merosina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:25
268 km
Prokuplje - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
05:37 09:55 (04:18)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 05:37
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Merosina, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
arr. 06:20
dep. 06:20
30 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:55
268 km
07:02 11:15 (04:13)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 07:02
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Merosina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:15
268 km
09:37 14:00 (04:23)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:37
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
268 km
09:47 14:00 (04:13)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:47
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
arr. 10:40
dep. 10:40
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
268 km
13:42 18:10 (04:28)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 13:42
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Nova Bozurna
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Merosina, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
dep. 15:00
32 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:10
268 km
15:07 19:25 (04:18)
CarinaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 15:07
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Merosina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
63 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:25
268 km

Naselja Prokuplje i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~268 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 13min., a najduže 04h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:37 h, dok je poslednji polazak u 15:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.