Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Beloljin timetable

thursday, 18.07.2019.
04:37 05:05 (00:28)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 04:37
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
16 km
Beloljin
arr. 05:05
18 km
05:27 05:55 (00:28)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 05:27
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Bresnicic
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Kondzelj
arr. 05:52
dep. 05:52
16 km
Beloljin
arr. 05:55
18 km
06:12 06:44 (00:32)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:12
Prokuplje, Jadran
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:24
dep. 06:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:28
dep. 06:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:32
dep. 06:32
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:35
dep. 06:35
13.1 km
Bresnicic
arr. 06:39
dep. 06:39
16.1 km
Kondzelj
arr. 06:41
dep. 06:41
17.6 km
Beloljin
arr. 06:44
20 km
06:42 07:24 (00:42)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:42
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
dep. 07:08
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
13.1 km
Bresnicic
arr. 07:19
dep. 07:19
16.1 km
Kondzelj
arr. 07:21
dep. 07:21
17.6 km
Beloljin
arr. 07:24
20 km
06:53 07:29 (00:36)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 06:53
Prokuplje, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:05
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:13
dep. 07:13
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:19
dep. 07:19
11.1 km
Bresnicic
arr. 07:22
dep. 07:22
14.1 km
Kondzelj
arr. 07:24
dep. 07:24
15.6 km
Beloljin
arr. 07:27
dep. 07:27
18 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
18.9 km
08:12 08:42 (00:30)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 08:12
Prokuplje, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:23
dep. 08:23
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:33
dep. 08:33
11 km
Bresnicic
arr. 08:38
dep. 08:38
15 km
Kondzelj
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Beloljin
arr. 08:42
18 km
08:42 09:25 (00:43)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 08:42
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:03
dep. 09:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:08
dep. 09:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:11
dep. 09:11
13.1 km
Bresnicic
arr. 09:15
dep. 09:15
16.1 km
Kondzelj
arr. 09:19
dep. 09:19
17.6 km
Beloljin
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
20.9 km
08:49 09:17 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 08:49
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
12 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
15 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:17
18 km
09:42 10:25 (00:43)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 09:42
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
16 km
Beloljin
arr. 10:25
18 km
10:42 11:18 (00:36)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 10:42
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:03
dep. 11:03
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:06
dep. 11:06
13.1 km
Bresnicic
arr. 11:10
dep. 11:10
16.1 km
Kondzelj
arr. 11:12
dep. 11:12
17.6 km
Beloljin
arr. 11:15
dep. 11:15
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:18
20.9 km
11:42 12:19 (00:37)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 11:42
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
dep. 12:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:07
dep. 12:07
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:10
dep. 12:10
13.1 km
Bresnicic
arr. 12:14
dep. 12:14
16.1 km
Kondzelj
arr. 12:16
dep. 12:16
17.6 km
Beloljin
arr. 12:19
20 km
12:12 12:50 (00:38)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:12
Prokuplje, Jadran
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:24
dep. 12:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:27
dep. 12:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:29
dep. 12:29
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:34
dep. 12:34
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:37
dep. 12:37
13.1 km
Bresnicic
arr. 12:41
dep. 12:41
16.1 km
Kondzelj
arr. 12:44
dep. 12:44
17.6 km
Beloljin
arr. 12:48
dep. 12:48
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 12:50
20.9 km
12:33 13:05 (00:32)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:33
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Bresnicic
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Beloljin
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
24 km
12:48 13:24 (00:36)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:48
Prokuplje, Jadran
arr. 12:49
dep. 12:49
0.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:57
dep. 12:57
1.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:10
dep. 13:10
11 km
Bresnicic
arr. 13:16
dep. 13:16
15 km
Kondzelj
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Beloljin
arr. 13:24
18 km
12:52 13:15 (00:23)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:52
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
11 km
Bresnicic
arr. 13:10
dep. 13:10
15 km
Kondzelj
arr. 13:12
dep. 13:12
16 km
Beloljin
arr. 13:15
18 km
13:27 13:56 (00:29)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 13:27
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Beloljin
arr. 13:56
18 km
14:02 14:30 (00:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 14:02
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
dep. 14:08
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
12 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:25
15 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:30
18 km
14:12 14:55 (00:43)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 14:12
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:38
dep. 14:38
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:41
dep. 14:41
13.1 km
Bresnicic
arr. 14:45
dep. 14:45
16.1 km
Kondzelj
arr. 14:49
dep. 14:49
17.6 km
Beloljin
arr. 14:52
dep. 14:52
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:55
20.9 km
14:33 15:01 (00:28)
Garić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 14:33
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Gubetin, Baza
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Bresnicic
arr. 14:56
dep. 14:56
14 km
Kondzelj
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Beloljin
arr. 15:01
18 km
15:12 15:42 (00:30)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 15:12
Prokuplje, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Bresnicic
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Kondzelj
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Beloljin
arr. 15:42
18 km
15:42 16:10 (00:28)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 15:42
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Beloljin
arr. 16:10
18 km
15:42 16:16 (00:34)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 15:42
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
dep. 15:58
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:02
dep. 16:02
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
13.1 km
Bresnicic
arr. 16:09
dep. 16:09
16.1 km
Kondzelj
arr. 16:11
dep. 16:11
17.6 km
Beloljin
arr. 16:14
dep. 16:14
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
20.9 km
17:12 17:44 (00:32)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:12
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
dep. 17:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:32
dep. 17:32
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:35
dep. 17:35
13.1 km
Bresnicic
arr. 17:39
dep. 17:39
16.1 km
Kondzelj
arr. 17:41
dep. 17:41
17.6 km
Beloljin
arr. 17:44
20 km
17:42 18:25 (00:43)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:42
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
dep. 18:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:08
dep. 18:08
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:11
dep. 18:11
13.1 km
Bresnicic
arr. 18:15
dep. 18:15
16.1 km
Kondzelj
arr. 18:19
dep. 18:19
17.6 km
Beloljin
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 18:25
20.9 km
18:37 19:05 (00:28)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 18:37
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
dep. 18:56
11 km
Bresnicic
arr. 19:00
dep. 19:00
15 km
Kondzelj
arr. 19:02
dep. 19:02
16 km
Beloljin
arr. 19:05
18 km
18:42 19:11 (00:29)
Garić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 18:42
Prokuplje, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:51
dep. 18:51
5 km
Gubetin, Baza
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
Bresnicic
arr. 19:06
dep. 19:06
14 km
Kondzelj
arr. 19:08
dep. 19:08
15 km
Beloljin
arr. 19:11
18 km
20:46 21:16 (00:30)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 20:46
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:54
dep. 20:54
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:59
dep. 20:59
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
dep. 21:03
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:06
dep. 21:06
11.1 km
Bresnicic
arr. 21:10
dep. 21:10
14.1 km
Kondzelj
arr. 21:13
dep. 21:13
15.6 km
Beloljin
arr. 21:16
18 km
21:42 22:41 (00:59)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 21:42
Prokuplje, Jadran
arr. 21:46
dep. 21:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:19
dep. 22:19
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:22
dep. 22:22
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:24
dep. 22:24
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:28
dep. 22:28
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:31
dep. 22:31
13.1 km
Bresnicic
arr. 22:35
dep. 22:35
16.1 km
Kondzelj
arr. 22:38
dep. 22:38
17.6 km
Beloljin
arr. 22:41
20 km
21:52 22:20 (00:28)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 21:52
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
dep. 22:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:10
dep. 22:10
11 km
Bresnicic
arr. 22:15
dep. 22:15
15 km
Kondzelj
arr. 22:17
dep. 22:17
16 km
Beloljin
arr. 22:20
18 km
22:57 23:40 (00:43)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 22:57
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
dep. 23:18
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 23:23
dep. 23:23
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 23:26
dep. 23:26
13.1 km
Bresnicic
arr. 23:30
dep. 23:30
16.1 km
Kondzelj
arr. 23:34
dep. 23:34
17.6 km
Beloljin
arr. 23:37
dep. 23:37
20 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 23:40
20.9 km

Naselja Prokuplje i Beloljin su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 04:37 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.