Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Balinovac timetable

monday, 21.10.2019.
10:50 11:20 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
14.9 km
12:20 12:50 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
14.9 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:20
Prokuplje, Gimnazija
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 14:24
dep. 14:24
2.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Donja Strazava
arr. 14:27
dep. 14:27
4.1 km
Gornja Strazava
arr. 14:33
dep. 14:33
5.5 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10.4 km
Donje Kordince
arr. 14:44
dep. 14:44
18.6 km
Donje Kordince, Dubrava
arr. 14:46
dep. 14:46
19.5 km
Balinovac
arr. 14:50
21 km
Prokuplje - Balinovac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
10:50 11:20 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
14.9 km
12:20 12:50 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
14.9 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:20
Prokuplje, Gimnazija
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 14:24
dep. 14:24
2.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Donja Strazava
arr. 14:27
dep. 14:27
4.1 km
Gornja Strazava
arr. 14:33
dep. 14:33
5.5 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10.4 km
Donje Kordince
arr. 14:44
dep. 14:44
18.6 km
Donje Kordince, Dubrava
arr. 14:46
dep. 14:46
19.5 km
Balinovac
arr. 14:50
21 km
Prokuplje - Balinovac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
10:50 11:20 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 10:50
Prokuplje, Jadran
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 11:07
dep. 11:07
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 11:11
dep. 11:11
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 11:20
14.9 km
12:20 12:50 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:20
Prokuplje, Jadran
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Nova Bozurna
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
6.5 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
Jug Bogdanovac
arr. 12:37
dep. 12:37
7.8 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Arbanasce, Trafo
arr. 12:41
dep. 12:41
9.7 km
Balinovac, Intersection
arr. 12:50
14.9 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:20
Prokuplje, Gimnazija
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:23
dep. 14:23
1.3 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 14:24
dep. 14:24
2.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Donja Strazava
arr. 14:27
dep. 14:27
4.1 km
Gornja Strazava
arr. 14:33
dep. 14:33
5.5 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10.4 km
Donje Kordince
arr. 14:44
dep. 14:44
18.6 km
Donje Kordince, Dubrava
arr. 14:46
dep. 14:46
19.5 km
Balinovac
arr. 14:50
21 km

Naselja Prokuplje i Balinovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 10:50 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.