Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Bajcince timetable

monday, 21.10.2019.
06:36 07:21 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:36
Prokuplje, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
2.7 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:48
dep. 06:48
3.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:49
dep. 06:49
3.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
4.2 km
Donja Strazava
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Gornja Strazava
arr. 06:58
dep. 06:58
6.4 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
11.3 km
Gornje Kordince
arr. 07:13
dep. 07:13
12.1 km
Bajcince
arr. 07:21
13.9 km
12:15 13:16 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
dep. 12:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 12:46
dep. 12:46
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
17.8 km
Kostenica
arr. 13:06
dep. 13:06
21.5 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 13:08
dep. 13:08
22.2 km
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
24.2 km
Bajcince
arr. 13:16
27 km
19:25 20:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:25
Prokuplje, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:30
dep. 19:30
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:31
dep. 19:31
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:32
dep. 19:32
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:33
dep. 19:33
3.3 km
Donja Strazava
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:42
dep. 19:42
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
10.7 km
Dzigolj
arr. 19:58
dep. 19:58
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 20:07
dep. 20:07
17.8 km
Kostenica
arr. 20:15
dep. 20:15
21.5 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 20:17
dep. 20:17
22.2 km
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
24.2 km
Bajcince
arr. 20:25
27 km
Prokuplje - Bajcince timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:36 07:21 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:36
Prokuplje, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
2.7 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:48
dep. 06:48
3.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:49
dep. 06:49
3.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
4.2 km
Donja Strazava
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Gornja Strazava
arr. 06:58
dep. 06:58
6.4 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
11.3 km
Gornje Kordince
arr. 07:13
dep. 07:13
12.1 km
Bajcince
arr. 07:21
13.9 km
12:15 13:16 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
dep. 12:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 12:46
dep. 12:46
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
17.8 km
Kostenica
arr. 13:06
dep. 13:06
21.5 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 13:08
dep. 13:08
22.2 km
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
24.2 km
Bajcince
arr. 13:16
27 km
19:25 20:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:25
Prokuplje, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:30
dep. 19:30
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:31
dep. 19:31
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:32
dep. 19:32
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:33
dep. 19:33
3.3 km
Donja Strazava
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:42
dep. 19:42
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
10.7 km
Dzigolj
arr. 19:58
dep. 19:58
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 20:07
dep. 20:07
17.8 km
Kostenica
arr. 20:15
dep. 20:15
21.5 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 20:17
dep. 20:17
22.2 km
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
24.2 km
Bajcince
arr. 20:25
27 km
Prokuplje - Bajcince timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:36 07:21 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:36
Prokuplje, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
-1.3 km
Prokuplje, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
2.7 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:48
dep. 06:48
3.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:49
dep. 06:49
3.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
4.2 km
Donja Strazava
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Gornja Strazava
arr. 06:58
dep. 06:58
6.4 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
11.3 km
Gornje Kordince
arr. 07:13
dep. 07:13
12.1 km
Bajcince
arr. 07:21
13.9 km
12:15 13:16 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
dep. 12:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 12:46
dep. 12:46
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
17.8 km
Kostenica
arr. 13:06
dep. 13:06
21.5 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 13:08
dep. 13:08
22.2 km
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
24.2 km
Bajcince
arr. 13:16
27 km
19:25 20:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:25
Prokuplje, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:30
dep. 19:30
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:31
dep. 19:31
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:32
dep. 19:32
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:33
dep. 19:33
3.3 km
Donja Strazava
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:42
dep. 19:42
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
10.7 km
Dzigolj
arr. 19:58
dep. 19:58
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 20:07
dep. 20:07
17.8 km
Kostenica
arr. 20:15
dep. 20:15
21.5 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 20:17
dep. 20:17
22.2 km
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
24.2 km
Bajcince
arr. 20:25
27 km

Naselja Prokuplje i Bajcince su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:36 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.