Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Babotinac timetable

monday, 15.07.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:40
Prokuplje, Carina
arr. 05:42
dep. 05:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:44
dep. 05:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:46
dep. 05:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:50
dep. 05:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:52
dep. 05:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:55
dep. 05:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:58
dep. 05:58
7.3 km
Bulatovac
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:05
dep. 06:05
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 06:12
dep. 06:12
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
21.2 km
Babotinac
arr. 06:20
23.2 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Carina
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 09:04
dep. 09:04
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 09:10
dep. 09:10
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 09:12
dep. 09:12
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 09:15
dep. 09:15
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 09:18
dep. 09:18
7.3 km
Bulatovac
arr. 09:21
dep. 09:21
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 09:25
dep. 09:25
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 09:32
dep. 09:32
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 09:34
dep. 09:34
21.2 km
Babotinac
arr. 09:40
23.2 km
12:45 13:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:45
Prokuplje, Carina
arr. 12:47
dep. 12:47
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:49
dep. 12:49
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 12:55
dep. 12:55
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:00
dep. 13:00
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 13:03
dep. 13:03
7.3 km
Bulatovac
arr. 13:06
dep. 13:06
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:10
dep. 13:10
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 13:17
dep. 13:17
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 13:19
dep. 13:19
21.2 km
Babotinac
arr. 13:25
23.2 km
15:15 15:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Carina
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:27
dep. 15:27
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
7.3 km
Bulatovac
arr. 16:06
dep. 16:06
24.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:04
dep. 16:04
23.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
20.7 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 15:58
dep. 15:58
19.8 km
Babotinac, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
14.8 km
Babotinac
arr. 15:53
16.8 km
19:40 20:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:44
dep. 19:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:46
dep. 19:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 19:48
dep. 19:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 19:50
dep. 19:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:55
dep. 19:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 19:58
dep. 19:58
7.3 km
Bulatovac
arr. 20:01
dep. 20:01
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:05
dep. 20:05
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 20:12
dep. 20:12
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
21.2 km
Babotinac
arr. 20:20
23.2 km
22:20 23:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 22:33
dep. 22:33
5.1 km
Prokuplje, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
5.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:37
dep. 22:37
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 22:39
dep. 22:39
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:41
dep. 22:41
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 22:43
dep. 22:43
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 22:53
dep. 22:53
12.6 km
Bulatovac
arr. 23:26
dep. 23:26
28.6 km
Pasinac
arr. 23:21
dep. 23:21
27.2 km
Donja Recica
arr. 23:16
dep. 23:16
25.4 km
Gornja Recica
arr. 23:11
dep. 23:11
21.7 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 23:30
dep. 23:30
29.4 km
Reljinac, Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
32 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 23:37
dep. 23:37
32.9 km
Babotinac, Ulaz
arr. 23:39
dep. 23:39
33.9 km
Babotinac
arr. 23:45
35.9 km
Prokuplje - Babotinac timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:40
Prokuplje, Carina
arr. 05:42
dep. 05:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:44
dep. 05:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:46
dep. 05:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:50
dep. 05:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:52
dep. 05:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:55
dep. 05:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:58
dep. 05:58
7.3 km
Bulatovac
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:05
dep. 06:05
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 06:12
dep. 06:12
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
21.2 km
Babotinac
arr. 06:20
23.2 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 09:00
Prokuplje, Carina
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 09:04
dep. 09:04
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 09:10
dep. 09:10
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 09:12
dep. 09:12
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 09:15
dep. 09:15
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 09:18
dep. 09:18
7.3 km
Bulatovac
arr. 09:21
dep. 09:21
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 09:25
dep. 09:25
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 09:32
dep. 09:32
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 09:34
dep. 09:34
21.2 km
Babotinac
arr. 09:40
23.2 km
12:45 13:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:45
Prokuplje, Carina
arr. 12:47
dep. 12:47
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 12:49
dep. 12:49
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 12:55
dep. 12:55
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:00
dep. 13:00
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 13:03
dep. 13:03
7.3 km
Bulatovac
arr. 13:06
dep. 13:06
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:10
dep. 13:10
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 13:17
dep. 13:17
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 13:19
dep. 13:19
21.2 km
Babotinac
arr. 13:25
23.2 km
15:15 15:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Carina
arr. 15:17
dep. 15:17
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 15:27
dep. 15:27
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
7.3 km
Bulatovac
arr. 16:06
dep. 16:06
24.1 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:04
dep. 16:04
23.3 km
Reljinac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
20.7 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 15:58
dep. 15:58
19.8 km
Babotinac, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
14.8 km
Babotinac
arr. 15:53
16.8 km
19:40 20:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:40
Prokuplje, Carina
arr. 19:42
dep. 19:42
1.4 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 19:44
dep. 19:44
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:46
dep. 19:46
3.4 km
Prokuplje, Hisar
arr. 19:48
dep. 19:48
4 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 19:50
dep. 19:50
4.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 19:55
dep. 19:55
6.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 19:58
dep. 19:58
7.3 km
Bulatovac
arr. 20:01
dep. 20:01
9.5 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:05
dep. 20:05
16.7 km
Reljinac, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
19.3 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 20:12
dep. 20:12
20.2 km
Babotinac, Ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
21.2 km
Babotinac
arr. 20:20
23.2 km
22:20 23:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 22:20
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 22:33
dep. 22:33
5.1 km
Prokuplje, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
5.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:37
dep. 22:37
6.7 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 22:39
dep. 22:39
7.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:41
dep. 22:41
8.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 22:43
dep. 22:43
9.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 22:45
dep. 22:45
9.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 22:53
dep. 22:53
12.6 km
Bulatovac
arr. 23:26
dep. 23:26
28.6 km
Pasinac
arr. 23:21
dep. 23:21
27.2 km
Donja Recica
arr. 23:16
dep. 23:16
25.4 km
Gornja Recica
arr. 23:11
dep. 23:11
21.7 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 23:30
dep. 23:30
29.4 km
Reljinac, Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
32 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 23:37
dep. 23:37
32.9 km
Babotinac, Ulaz
arr. 23:39
dep. 23:39
33.9 km
Babotinac
arr. 23:45
35.9 km

Naselja Prokuplje i Babotinac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.