Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prnjavor kod Sapca - Novi Sad timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:16 06:29 (02:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 04:16
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
3 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
17 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
31.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 05:19
dep. 05:19
50.2 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 05:23
dep. 05:23
-24.7 km
arr. 06:29
101.8 km
05:25 07:45 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:25
Ribari kod Sapca, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Petlovaca, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
13 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
28 km
arr. 07:35
dep. 07:35
98 km
arr. 07:45
105 km
06:56 09:15 (02:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 06:56
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
6.1 km
Duvaniste, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
12.8 km
Slepcevic, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
17 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
25.8 km
Nikinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
49.7 km
Budanovci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
-52.7 km
arr. 09:07
dep. 09:07
-52.7 km
arr. 09:15
108.8 km
08:56 11:00 (02:04)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 08:56
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
13 km
Slepcevic, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
arr. 10:50
dep. 10:50
98 km
arr. 11:00
105 km
09:20 11:45 (02:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 09:20
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
5 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
17 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
21 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
33 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
38 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
43 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
47 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
53 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
64 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
71 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
-25 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
86 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
90 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
98 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
-25 km
arr. 11:45
112 km
12:04 14:00 (01:56)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 12:04
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
13 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
28 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
34 km
Platicevo, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:59
dep. 12:59
48 km
Jarak, 4
arr. 13:04
dep. 13:04
52 km
arr. 14:00
104 km
15:51 18:16 (02:25)
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca
dep. 15:51
Badovinci, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
10.5 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
16.3 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
22 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
29.2 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
33.4 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
38.6 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
43.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
51.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
54.8 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
65.3 km
arr. 17:26
dep. 17:26
-24.7 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
81.3 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
82.4 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
84.7 km
arr. 18:09
dep. 18:09
-24.7 km
arr. 18:16
105.4 km
16:50 19:00 (02:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 16:50
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
17 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
37 km
Platicevo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:57
dep. 17:57
48 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:00
dep. 18:00
-144.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
57 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
64 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
78 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
-144.7 km
arr. 19:00
105 km
20:01 22:40 (02:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 20:01
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
6.1 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
12.8 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
31.9 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
48.7 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
-51.3 km
arr. 22:30
dep. 22:30
-51.3 km
arr. 22:40
107.8 km

Naselja Prnjavor kod Sapca i Novi Sad su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 56min., a najduže 02h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prnjavor kod Sapca je u 04:16 h, dok je poslednji polazak u 20:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.