Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prkosava - Lazarevac timetable

thursday, 23.05.2019.
06:09 06:55 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, Okretnica
dep. 06:09
Prkosava, N kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
0.5 km
Prkosava, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Prkosava, Kop
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:29
dep. 06:29
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:34
dep. 06:34
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
arr. 06:41
dep. 06:41
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:47
dep. 06:47
20 km
Sopic, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
22 km
Lazarevac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
23 km
07:10 07:55 (00:45)
N kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, N kuce
dep. 07:10
Prkosava, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Prkosava, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Prkosava, Kop
arr. 07:16
dep. 07:16
2.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 07:21
dep. 07:21
4.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
dep. 07:27
7.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 07:32
dep. 07:32
8.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 07:33
dep. 07:33
8.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:35
dep. 07:35
9.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 07:36
dep. 07:36
10.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
11.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
12.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
12.7 km
Burovo, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
13.7 km
Burovo, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
14.7 km
Burovo, Potok
arr. 07:46
dep. 07:46
15.7 km
arr. 07:47
dep. 07:47
16.2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
16.7 km
Burovo, Prodavnica
arr. 07:49
dep. 07:49
17.2 km
Lazarevac, Groblje
arr. 07:51
dep. 07:51
17.7 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 07:52
dep. 07:52
18.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:55
19.2 km
11:45 12:32 (00:47)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, Okretnica
dep. 11:45
Prkosava, N kuce
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 11:50
dep. 11:50
2.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:52
dep. 11:52
3 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 11:54
dep. 11:54
3.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 11:56
dep. 11:56
4.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 12:00
dep. 12:00
6.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
7.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:04
dep. 12:04
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:12
dep. 12:12
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 12:13
dep. 12:13
11.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 12:14
dep. 12:14
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 12:16
dep. 12:16
13.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 12:18
dep. 12:18
14.5 km
Burovo, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
15.5 km
Burovo, Potok
arr. 12:23
dep. 12:23
16.5 km
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Burovo, Novo naselje
arr. 12:25
dep. 12:25
17.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 12:26
dep. 12:26
18 km
Lazarevac, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
18.5 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:32
20 km
16:45 17:32 (00:47)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, Okretnica
dep. 16:45
Prkosava, N kuce
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 16:50
dep. 16:50
2.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:52
dep. 16:52
3 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
3.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 16:56
dep. 16:56
4.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 17:00
dep. 17:00
6.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 17:02
dep. 17:02
7.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:04
dep. 17:04
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:12
dep. 17:12
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 17:13
dep. 17:13
11.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 17:16
dep. 17:16
13.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 17:18
dep. 17:18
14.5 km
Burovo, Dom
arr. 17:20
dep. 17:20
15.5 km
Burovo, Potok
arr. 17:23
dep. 17:23
16.5 km
arr. 17:24
dep. 17:24
17 km
Burovo, Novo naselje
arr. 17:25
dep. 17:25
17.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 17:26
dep. 17:26
18 km
Lazarevac, Groblje
arr. 17:28
dep. 17:28
18.5 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 17:29
dep. 17:29
19 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:32
20 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
06:09 06:55 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, Okretnica
dep. 06:09
Prkosava, N kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
0.5 km
Prkosava, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Prkosava, Kop
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:29
dep. 06:29
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:34
dep. 06:34
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
arr. 06:41
dep. 06:41
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:47
dep. 06:47
20 km
Sopic, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
22 km
Lazarevac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
23 km
07:10 07:55 (00:45)
N kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, N kuce
dep. 07:10
Prkosava, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Prkosava, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Prkosava, Kop
arr. 07:16
dep. 07:16
2.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 07:21
dep. 07:21
4.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
dep. 07:27
7.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 07:32
dep. 07:32
8.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 07:33
dep. 07:33
8.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:35
dep. 07:35
9.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 07:36
dep. 07:36
10.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
11.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
12.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
12.7 km
Burovo, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
13.7 km
Burovo, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
14.7 km
Burovo, Potok
arr. 07:46
dep. 07:46
15.7 km
arr. 07:47
dep. 07:47
16.2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
16.7 km
Burovo, Prodavnica
arr. 07:49
dep. 07:49
17.2 km
Lazarevac, Groblje
arr. 07:51
dep. 07:51
17.7 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 07:52
dep. 07:52
18.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:55
19.2 km
11:45 12:32 (00:47)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, Okretnica
dep. 11:45
Prkosava, N kuce
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 11:50
dep. 11:50
2.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:52
dep. 11:52
3 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 11:54
dep. 11:54
3.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 11:56
dep. 11:56
4.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 12:00
dep. 12:00
6.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
7.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:04
dep. 12:04
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:12
dep. 12:12
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 12:13
dep. 12:13
11.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 12:14
dep. 12:14
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 12:16
dep. 12:16
13.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 12:18
dep. 12:18
14.5 km
Burovo, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
15.5 km
Burovo, Potok
arr. 12:23
dep. 12:23
16.5 km
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Burovo, Novo naselje
arr. 12:25
dep. 12:25
17.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 12:26
dep. 12:26
18 km
Lazarevac, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
18.5 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:32
20 km
16:45 17:32 (00:47)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prkosava, Okretnica
dep. 16:45
Prkosava, N kuce
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 16:50
dep. 16:50
2.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:52
dep. 16:52
3 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
3.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 16:56
dep. 16:56
4.5 km
Barosevac, Montaza
arr. 17:00
dep. 17:00
6.5 km
Barosevac, N kuce
arr. 17:02
dep. 17:02
7.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:04
dep. 17:04
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:12
dep. 17:12
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 17:13
dep. 17:13
11.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 17:16
dep. 17:16
13.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 17:18
dep. 17:18
14.5 km
Burovo, Dom
arr. 17:20
dep. 17:20
15.5 km
Burovo, Potok
arr. 17:23
dep. 17:23
16.5 km
arr. 17:24
dep. 17:24
17 km
Burovo, Novo naselje
arr. 17:25
dep. 17:25
17.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 17:26
dep. 17:26
18 km
Lazarevac, Groblje
arr. 17:28
dep. 17:28
18.5 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 17:29
dep. 17:29
19 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:32
20 km

Naselja Prkosava i Lazarevac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prkosava je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.