Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prijepolje - Vrsac timetable

thursday, 20.02.2020.
11:45 20:15 (08:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
298.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
315.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
333.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
341.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
342 km
arr. 19:28
dep. 19:28
342.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
350.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
351.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
352.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
357.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
361.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
368.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
373.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
381.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
382.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
383.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
384.6 km
Prijepolje - Vrsac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
11:45 20:15 (08:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
298.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
315.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
333.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
341.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
342 km
arr. 19:28
dep. 19:28
342.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
350.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
351.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
352.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
357.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
361.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
368.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
373.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
381.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
382.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
383.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
384.6 km
Prijepolje - Vrsac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
11:45 20:15 (08:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
298.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
315.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
333.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
341.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
342 km
arr. 19:28
dep. 19:28
342.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
350.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
351.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
352.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
357.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
361.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
368.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
373.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
381.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
382.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
383.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
384.6 km
Prijepolje - Vrsac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
11:45 20:15 (08:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
298.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
315.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
333.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
341.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
342 km
arr. 19:28
dep. 19:28
342.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
350.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
351.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
352.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
357.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
361.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
368.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
373.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
381.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
382.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
383.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
384.6 km
Prijepolje - Vrsac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
11:45 20:15 (08:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
298.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
315.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
333.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
341.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
342 km
arr. 19:28
dep. 19:28
342.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
350.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
351.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
352.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
357.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
361.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
368.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
373.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
381.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
382.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
383.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
384.6 km
Prijepolje - Vrsac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
11:45 20:15 (08:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
298.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
315.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
333.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
341.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
342 km
arr. 19:28
dep. 19:28
342.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
350.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
351.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
352.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
357.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
361.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
368.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
373.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
381.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
382.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
383.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
384.6 km
Prijepolje - Vrsac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
11:45 20:15 (08:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
298.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
315.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
333.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
341.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
342 km
arr. 19:28
dep. 19:28
342.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
350.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
351.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
352.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
357.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
361.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
368.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
373.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
381.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
382.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
383.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
384.6 km

Naselja Prijepolje i Vrsac su međusobno udaljena ~385 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08h i 30min., a najduže 08h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 11:45 h, dok je poslednji polazak u 11:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Prijepolje - Vrsac iznosi od 18,53 EUR do 18,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.