Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prijepolje - Uzice timetable

wednesday, 22.05.2019.
02:14 04:00 (01:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 02:14
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 02:26
dep. 02:26
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 02:32
dep. 02:32
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:44
dep. 02:44
25 km
Kokin Brod
arr. 02:59
dep. 02:59
35.3 km
Negbina
arr. 03:04
dep. 03:04
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 03:21
dep. 03:21
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 03:34
dep. 03:34
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:00
90.3 km
02:55 04:41 (01:46)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 02:55
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
25 km
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
35.3 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 04:15
dep. 04:15
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
90.3 km
03:30 06:34 (03:04)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 03:30
Prijepolje, Railway station
arr. 03:35
dep. 03:36
4 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 04:01
dep. 04:02
20 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 04:21
dep. 04:21
31 km
arr. 04:32
dep. 04:32
37 km
Priboj, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:41
41 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:55
49 km
Strpci, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
54 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 05:34
dep. 05:34
72 km
arr. 05:49
dep. 05:49
80 km
arr. 05:58
dep. 05:58
90 km
arr. 06:08
dep. 06:08
99 km
arr. 06:12
dep. 06:12
102 km
arr. 06:16
dep. 06:16
105 km
Stapari, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
109 km
Uzice, Railway station
arr. 06:34
118 km
05:30 07:40 (02:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 05:30
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 05:42
dep. 05:42
11 km
Nova Varos, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Kokin Brod
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 07:10
dep. 07:10
78 km
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
84 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
104 km
06:30 09:49 (03:19)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 06:30
Prijepolje, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
4 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
20 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 07:21
dep. 07:21
31 km
arr. 07:32
dep. 07:32
37 km
Priboj, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
41 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Strpci, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
54 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
65 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:34
dep. 08:34
72 km
arr. 08:49
dep. 08:50
80 km
arr. 08:59
dep. 09:00
90 km
arr. 09:13
dep. 09:13
102 km
arr. 09:17
dep. 09:17
105 km
Stapari, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
109 km
Uzice, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:45
118 km
Uzice, Teretna
arr. 09:49
121 km
06:40 08:36 (01:56)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 06:40
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 06:52
dep. 06:52
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:58
dep. 06:58
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
25 km
Kokin Brod
arr. 07:35
dep. 07:35
35.3 km
Negbina
arr. 07:40
dep. 07:40
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 07:57
dep. 07:57
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 08:10
dep. 08:10
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 08:36
90.3 km
09:10 10:56 (01:46)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 09:10
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 09:22
dep. 09:22
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 09:28
dep. 09:28
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
25 km
Kokin Brod
arr. 09:55
dep. 09:55
35.3 km
Negbina
arr. 10:00
dep. 10:00
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 10:17
dep. 10:17
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:30
dep. 10:30
0 km
Uzice, Bus station
arr. 10:56
90.3 km
10:05 12:15 (02:10)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 10:05
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 10:23
dep. 10:23
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kokin Brod
arr. 10:55
dep. 10:55
35.3 km
Negbina
arr. 11:00
dep. 11:00
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:17
dep. 11:17
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 11:30
dep. 11:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 12:15
90.3 km
10:25 08:10 (-02:1)
Kolovrat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Kolovrat
dep. 10:25
Uzice, Bus station
arr. 08:10
0 km
11:15 14:31 (03:16)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 11:15
Prijepolje, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
4 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
20 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 12:06
dep. 12:06
31 km
arr. 12:17
dep. 12:17
37 km
Priboj, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
41 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
49 km
Strpci, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
54 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 13:27
dep. 13:27
72 km
arr. 13:42
dep. 13:43
80 km
arr. 13:52
dep. 13:53
90 km
arr. 14:03
dep. 14:04
99 km
arr. 14:08
dep. 14:08
102 km
arr. 14:12
dep. 14:12
105 km
Stapari, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
109 km
Uzice, Railway station
arr. 14:31
118 km
11:45 14:15 (02:30)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
89 km
13:30 15:40 (02:10)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 13:30
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 13:48
dep. 13:48
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Kokin Brod
arr. 14:25
dep. 14:25
35.3 km
Negbina
arr. 14:30
dep. 14:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 14:47
dep. 14:47
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 15:00
dep. 15:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 15:40
90.3 km
13:35 15:45 (02:10)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 13:35
Nova Varos, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
27 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
99 km
13:55 16:56 (03:01)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 13:55
Prijepolje, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:02
4 km
Priboj, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:10
41 km
arr. 16:23
dep. 16:24
90 km
Uzice, Railway station
arr. 16:56
118 km
14:35 16:55 (02:20)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 14:35
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
26 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
90.9 km
15:10 17:40 (02:30)
Kolovrat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Kolovrat
dep. 15:10
Prijepolje, A. stanica
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
28 km
Kokin Brod
arr. 16:10
dep. 16:10
39 km
Negbina
arr. 16:18
dep. 16:18
43.6 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 16:45
dep. 16:45
55.9 km
Zlatibor
arr. 17:00
dep. 17:00
70.4 km
Uzice, Bus station
arr. 17:40
93.6 km
15:40 17:30 (01:50)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 15:40
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:52
dep. 15:52
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 15:58
dep. 15:58
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Kokin Brod
arr. 16:25
dep. 16:25
35.3 km
Negbina
arr. 16:30
dep. 16:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 16:47
dep. 16:47
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 17:00
dep. 17:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 17:30
90.3 km
16:10 18:00 (01:50)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 16:10
Nova Varos, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
25 km
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
35.3 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 17:30
dep. 17:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
90.3 km
17:59 20:05 (02:06)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 17:59
Prijepolje, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
27 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
100 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
00:09 03:00 (02:51)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 00:09
Prijepolje, Railway station
arr. 00:14
dep. 00:15
4 km
Priboj, Railway station
arr. 01:16
dep. 01:17
41 km
Uzice, Railway station
arr. 03:00
118 km

Naselja Prijepolje i Uzice su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -02h i 1min., a najduže 03h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 00:09 h, dok je poslednji polazak u 17:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.