Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prijepolje - Gornje Babine timetable

sunday, 23.02.2020.
15:00 15:55 (00:55)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 15:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 15:01
dep. 15:01
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 15:05
dep. 15:05
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 15:06
dep. 15:06
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 15:10
dep. 15:10
5.5 km
Ratajska
arr. 15:12
dep. 15:12
6.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
7.9 km
Ratajska, Ravni
arr. 15:16
dep. 15:16
9.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 15:19
dep. 15:19
10.5 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 15:22
dep. 15:22
12.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 15:24
dep. 15:24
13.2 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 15:25
dep. 15:25
14.2 km
Karosevina, Bare
arr. 15:26
dep. 15:26
16.2 km
Karosevina, Brazda
arr. 15:29
dep. 15:29
17.2 km
Jabuka kod Prijepolja
arr. 15:38
dep. 15:38
21.2 km
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
arr. 15:41
dep. 15:41
23.1 km
Donje Babine, S. kuca
arr. 15:45
dep. 15:45
25.5 km
Donje Babine, Jezera
arr. 15:48
dep. 15:48
28.2 km
Gornje Babine, Jasike
arr. 15:54
dep. 15:54
31.2 km
Gornje Babine, Zadruga
arr. 15:55
31.5 km
Prijepolje - Gornje Babine timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:30 06:18 (00:48)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 05:30
Prijepolje, Bolnica
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 05:33
dep. 05:33
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 05:35
dep. 05:35
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 05:36
dep. 05:36
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 05:38
dep. 05:38
5.5 km
Ratajska
arr. 05:40
dep. 05:40
6.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 05:42
dep. 05:42
7.9 km
Ratajska, Ravni
arr. 05:44
dep. 05:44
9.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 05:47
dep. 05:47
10.5 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 05:50
dep. 05:50
12.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 05:51
dep. 05:51
13.2 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 05:52
dep. 05:52
14.2 km
Karosevina, Bare
arr. 05:53
dep. 05:53
16.2 km
Karosevina, Brazda
arr. 05:57
dep. 05:57
17.2 km
Jabuka kod Prijepolja
arr. 06:06
dep. 06:06
21.2 km
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
arr. 06:08
dep. 06:08
23.1 km
Donje Babine, S. kuca
arr. 06:11
dep. 06:11
25.5 km
Donje Babine, Jezera
arr. 06:13
dep. 06:13
28.2 km
Gornje Babine, Jasike
arr. 06:17
dep. 06:17
31.2 km
Gornje Babine, Zadruga
arr. 06:18
31.5 km
11:00 11:55 (00:55)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 11:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 11:01
dep. 11:01
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 11:05
dep. 11:05
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 11:06
dep. 11:06
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Ratajska
arr. 11:12
dep. 11:12
6.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 11:14
dep. 11:14
7.9 km
Ratajska, Ravni
arr. 11:16
dep. 11:16
9.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 11:22
dep. 11:22
12.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 11:24
dep. 11:24
13.2 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
14.2 km
Karosevina, Bare
arr. 11:26
dep. 11:26
16.2 km
Karosevina, Brazda
arr. 11:29
dep. 11:29
17.2 km
Jabuka kod Prijepolja
arr. 11:38
dep. 11:38
21.2 km
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
arr. 11:41
dep. 11:41
23.1 km
Donje Babine, S. kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
25.5 km
Donje Babine, Jezera
arr. 11:48
dep. 11:48
28.2 km
Gornje Babine, Jasike
arr. 11:54
dep. 11:54
31.2 km
Gornje Babine, Zadruga
arr. 11:55
31.5 km
14:00 14:55 (00:55)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 14:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 14:05
dep. 14:05
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:06
dep. 14:06
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 14:10
dep. 14:10
5.5 km
Ratajska
arr. 14:12
dep. 14:12
6.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
7.9 km
Ratajska, Ravni
arr. 14:16
dep. 14:16
9.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 14:19
dep. 14:19
10.5 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 14:22
dep. 14:22
12.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 14:24
dep. 14:24
13.2 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 14:25
dep. 14:25
14.2 km
Karosevina, Bare
arr. 14:26
dep. 14:26
16.2 km
Karosevina, Brazda
arr. 14:29
dep. 14:29
17.2 km
Jabuka kod Prijepolja
arr. 14:38
dep. 14:38
21.2 km
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
arr. 14:41
dep. 14:41
23.1 km
Donje Babine, S. kuca
arr. 14:45
dep. 14:45
25.5 km
Donje Babine, Jezera
arr. 14:48
dep. 14:48
28.2 km
Gornje Babine, Jasike
arr. 14:54
dep. 14:54
31.2 km
Gornje Babine, Zadruga
arr. 14:55
31.5 km
Prijepolje - Gornje Babine timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:30 06:18 (00:48)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 05:30
Prijepolje, Bolnica
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 05:33
dep. 05:33
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 05:35
dep. 05:35
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 05:36
dep. 05:36
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 05:38
dep. 05:38
5.5 km
Ratajska
arr. 05:40
dep. 05:40
6.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 05:42
dep. 05:42
7.9 km
Ratajska, Ravni
arr. 05:44
dep. 05:44
9.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 05:47
dep. 05:47
10.5 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 05:50
dep. 05:50
12.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 05:51
dep. 05:51
13.2 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 05:52
dep. 05:52
14.2 km
Karosevina, Bare
arr. 05:53
dep. 05:53
16.2 km
Karosevina, Brazda
arr. 05:57
dep. 05:57
17.2 km
Jabuka kod Prijepolja
arr. 06:06
dep. 06:06
21.2 km
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
arr. 06:08
dep. 06:08
23.1 km
Donje Babine, S. kuca
arr. 06:11
dep. 06:11
25.5 km
Donje Babine, Jezera
arr. 06:13
dep. 06:13
28.2 km
Gornje Babine, Jasike
arr. 06:17
dep. 06:17
31.2 km
Gornje Babine, Zadruga
arr. 06:18
31.5 km
11:00 11:55 (00:55)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 11:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 11:01
dep. 11:01
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 11:05
dep. 11:05
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 11:06
dep. 11:06
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Ratajska
arr. 11:12
dep. 11:12
6.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 11:14
dep. 11:14
7.9 km
Ratajska, Ravni
arr. 11:16
dep. 11:16
9.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 11:22
dep. 11:22
12.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 11:24
dep. 11:24
13.2 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
14.2 km
Karosevina, Bare
arr. 11:26
dep. 11:26
16.2 km
Karosevina, Brazda
arr. 11:29
dep. 11:29
17.2 km
Jabuka kod Prijepolja
arr. 11:38
dep. 11:38
21.2 km
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
arr. 11:41
dep. 11:41
23.1 km
Donje Babine, S. kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
25.5 km
Donje Babine, Jezera
arr. 11:48
dep. 11:48
28.2 km
Gornje Babine, Jasike
arr. 11:54
dep. 11:54
31.2 km
Gornje Babine, Zadruga
arr. 11:55
31.5 km
14:00 14:55 (00:55)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 14:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 14:05
dep. 14:05
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:06
dep. 14:06
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 14:10
dep. 14:10
5.5 km
Ratajska
arr. 14:12
dep. 14:12
6.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
7.9 km
Ratajska, Ravni
arr. 14:16
dep. 14:16
9.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 14:19
dep. 14:19
10.5 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 14:22
dep. 14:22
12.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 14:24
dep. 14:24
13.2 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 14:25
dep. 14:25
14.2 km
Karosevina, Bare
arr. 14:26
dep. 14:26
16.2 km
Karosevina, Brazda
arr. 14:29
dep. 14:29
17.2 km
Jabuka kod Prijepolja
arr. 14:38
dep. 14:38
21.2 km
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
arr. 14:41
dep. 14:41
23.1 km
Donje Babine, S. kuca
arr. 14:45
dep. 14:45
25.5 km
Donje Babine, Jezera
arr. 14:48
dep. 14:48
28.2 km
Gornje Babine, Jasike
arr. 14:54
dep. 14:54
31.2 km
Gornje Babine, Zadruga
arr. 14:55
31.5 km

Naselja Prijepolje i Gornje Babine su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.