Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Priboj - Uzice timetable

tuesday, 20.11.2018.
02:20 04:41 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 02:20
Prijepolje, A. stanica
arr. 02:55
dep. 02:55
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
54.3 km
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
64.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 04:15
dep. 04:15
96 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
119.6 km
04:44 06:53 (02:09)
Railway station - Poljice
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:44
Priboj, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:07
12 km
Strpci, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:18
17 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 05:46
dep. 05:46
35 km
arr. 06:01
dep. 06:02
43 km
arr. 06:11
dep. 06:11
53 km
arr. 06:25
dep. 06:25
62 km
arr. 06:30
dep. 06:30
65 km
arr. 06:35
dep. 06:35
68 km
Stapari, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
72 km
Uzice, Railway station
arr. 06:53
81 km
05:30 08:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:30
Priboj, Poljice
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Kokin Brod
arr. 06:45
dep. 06:45
43 km
Negbina
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Draglica
arr. 07:05
dep. 07:05
60 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 07:10
dep. 07:10
64 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 07:35
dep. 07:35
81 km
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
85 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
108 km
06:30 09:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Nova Varos, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
34 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Uzice, Bus station
arr. 09:00
108 km
13:00 15:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:00
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
29 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
56 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
128 km
13:55 16:55 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:55
Priboj, Poljice
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 14:13
dep. 14:13
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:03
dep. 15:03
54 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
56 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
120.9 km
14:37 16:31 (01:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 14:37
arr. 15:52
dep. 15:52
49 km
Uzice, Railway station
arr. 16:31
77 km
15:30 18:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 15:30
Prijepolje, A. stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
54.3 km
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
64.6 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 17:30
dep. 17:30
96 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
119.6 km
15:46 17:55 (02:09)
Railway station - Poljice
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:46
Priboj, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:09
12 km
Strpci, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:20
17 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
28 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 16:49
dep. 16:49
38 km
arr. 17:04
dep. 17:04
43 km
arr. 17:13
dep. 17:14
53 km
arr. 17:28
dep. 17:28
62 km
arr. 17:33
dep. 17:33
65 km
arr. 17:38
dep. 17:38
68 km
Stapari, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:43
72 km
Uzice, Railway station
arr. 17:55
81 km
17:30 20:05 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 17:30
Prijepolje, A. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
29 km
Prijepolje, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
56 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
129 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
01:20 03:09 (01:49)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 01:20
Uzice, Railway station
arr. 03:09
77 km

Naselja Priboj i Uzice su međusobno udaljena ~105 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 49min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Priboj je u 01:20 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.