Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Priboj - Uzice timetable

saturday, 16.02.2019.
02:20 04:41 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 02:20
Prijepolje, A. stanica
arr. 02:55
dep. 02:55
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
54.3 km
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
64.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 04:15
dep. 04:15
96 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
119.6 km
04:32 06:34 (02:02)
Railway station - Poljice
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:32
Priboj, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:41
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:55
12 km
Strpci, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
17 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 05:34
dep. 05:34
35 km
arr. 05:49
dep. 05:49
43 km
arr. 05:58
dep. 05:58
53 km
arr. 06:08
dep. 06:08
62 km
arr. 06:12
dep. 06:12
65 km
arr. 06:16
dep. 06:16
68 km
Stapari, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
72 km
Uzice, Railway station
arr. 06:34
81 km
05:30 08:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:30
Priboj, Poljice
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Kokin Brod
arr. 06:45
dep. 06:45
43 km
Negbina
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Draglica
arr. 07:05
dep. 07:05
60 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 07:10
dep. 07:10
64 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 07:35
dep. 07:35
81 km
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
85 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
108 km
06:30 09:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Nova Varos, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
34 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 08:30
dep. 08:30
81 km
Uzice, Bus station
arr. 09:00
108 km
07:32 09:49 (02:17)
Railway station - Poljice
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:32
Priboj, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
12 km
Strpci, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
17 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
28 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:34
dep. 08:34
35 km
arr. 08:49
dep. 08:50
43 km
arr. 08:59
dep. 09:00
53 km
arr. 09:13
dep. 09:13
65 km
arr. 09:17
dep. 09:17
68 km
Stapari, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
72 km
Uzice, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:45
81 km
Uzice, Teretna
arr. 09:49
84 km
12:17 14:31 (02:14)
Railway station - Poljice
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:17
Priboj, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
4 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Strpci, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
17 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 13:27
dep. 13:27
35 km
arr. 13:42
dep. 13:43
43 km
arr. 13:52
dep. 13:53
53 km
arr. 14:03
dep. 14:04
62 km
arr. 14:08
dep. 14:08
65 km
arr. 14:12
dep. 14:12
68 km
Stapari, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
72 km
Uzice, Railway station
arr. 14:31
81 km
13:00 15:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:00
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
29 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
56 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
128 km
13:55 16:55 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:55
Priboj, Poljice
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 14:13
dep. 14:13
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:03
dep. 15:03
54 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
56 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
120.9 km
15:10 16:56 (01:46)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 15:10
arr. 16:23
dep. 16:24
49 km
Uzice, Railway station
arr. 16:56
77 km
15:30 18:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 15:30
Prijepolje, A. stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
54.3 km
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
64.6 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 17:30
dep. 17:30
96 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
119.6 km
17:30 20:05 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 17:30
Prijepolje, A. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
29 km
Prijepolje, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
56 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
129 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
01:17 03:00 (01:43)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 01:17
Uzice, Railway station
arr. 03:00
77 km

Naselja Priboj i Uzice su međusobno udaljena ~103 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 43min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Priboj je u 01:17 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.