Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Priboj - Rutosi timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:00 05:39 (00:39)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:00
Priboj, FAP
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 05:20
dep. 05:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 05:27
dep. 05:27
13 km
Kratovo
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 05:39
19 km
06:30 07:09 (00:39)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, FAP
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Kratovo
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 07:09
19 km
06:30 07:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Kratovo
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Rutosi
arr. 07:15
22 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 09:30
Priboj, Poljice
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 09:57
dep. 09:57
13 km
Kratovo
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 10:09
dep. 10:09
19 km
Rutosi
arr. 10:15
22 km
19:00 19:39 (00:39)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 19:00
Priboj, FAP
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:25
dep. 19:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:27
dep. 19:27
13 km
Kratovo
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 19:39
19 km
Priboj - Rutosi timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
05:00 05:39 (00:39)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:00
Priboj, FAP
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 05:20
dep. 05:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 05:27
dep. 05:27
13 km
Kratovo
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 05:39
19 km
06:30 07:09 (00:39)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, FAP
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Kratovo
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 07:09
19 km
06:30 07:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Kratovo
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Rutosi
arr. 07:15
22 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 09:30
Priboj, Poljice
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 09:57
dep. 09:57
13 km
Kratovo
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 10:09
dep. 10:09
19 km
Rutosi
arr. 10:15
22 km
19:00 19:39 (00:39)
Bus stationMeđa glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 19:00
Priboj, FAP
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:25
dep. 19:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:27
dep. 19:27
13 km
Kratovo
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Rutosi, Međa glava
arr. 19:39
19 km

Naselja Priboj i Rutosi su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Priboj je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.