Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Priboj - Kragujevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:30 10:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:30
Priboj, Poljice
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Kokin Brod
arr. 06:45
dep. 06:45
43 km
Negbina
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Draglica
arr. 07:05
dep. 07:05
60 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 07:10
dep. 07:10
64 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 07:35
dep. 07:35
81 km
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
85 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
108 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
115 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
132 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
142 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
151 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
168 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
175 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
180 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
187 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
193 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
205 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
210 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
216 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
227 km
13:55 20:15 (06:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:55
Priboj, Poljice
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 14:13
dep. 14:13
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Prijepolje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:03
dep. 15:03
54 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
56 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
120.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
235.9 km
14:00 19:45 (05:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 14:00
Prijepolje, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
54.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:10
dep. 16:10
96 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
119.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
235.9 km
Priboj - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:30 10:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:30
Priboj, Poljice
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Kokin Brod
arr. 06:45
dep. 06:45
43 km
Negbina
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Draglica
arr. 07:05
dep. 07:05
60 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 07:10
dep. 07:10
64 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 07:35
dep. 07:35
81 km
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
85 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
108 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
115 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
132 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
142 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
151 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
168 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
175 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
180 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
187 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
193 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
205 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
210 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
216 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
227 km
13:55 20:15 (06:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:55
Priboj, Poljice
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 14:13
dep. 14:13
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Prijepolje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:03
dep. 15:03
54 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
56 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
120.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
235.9 km
14:00 19:45 (05:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 14:00
Prijepolje, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
54.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:10
dep. 16:10
96 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
119.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
235.9 km
Priboj - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
05:30 10:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:30
Priboj, Poljice
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Kokin Brod
arr. 06:45
dep. 06:45
43 km
Negbina
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Draglica
arr. 07:05
dep. 07:05
60 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 07:10
dep. 07:10
64 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 07:35
dep. 07:35
81 km
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
85 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
108 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
115 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
132 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
142 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
151 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
168 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
175 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
180 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
187 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
193 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
205 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
210 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
216 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
227 km
13:55 20:15 (06:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:55
Priboj, Poljice
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 14:13
dep. 14:13
13 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Prijepolje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:03
dep. 15:03
54 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
56 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
120.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
235.9 km
14:00 19:45 (05:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 14:00
Prijepolje, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
29.3 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
54.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:10
dep. 16:10
96 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
119.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
235.9 km

Naselja Priboj i Kragujevac su međusobno udaljena ~233 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 06h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Priboj je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.