Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Priboj - Banja kod Priboja timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:00 05:27 (00:27)
Bus stationGornja Potpec
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:00
Priboj, FAP
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 05:20
dep. 05:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 05:27
13 km
05:00 05:30 (00:30)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:00
Priboj, FAP
arr. 05:03
dep. 05:03
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 05:10
dep. 05:10
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 05:12
dep. 05:12
3 km
Banja kod Priboja
arr. 05:15
dep. 05:15
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 05:20
dep. 05:20
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 05:27
dep. 05:27
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 05:30
10 km
05:30 05:45 (00:15)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 05:30
Priboj, Poljice
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 05:45
9 km
06:27 06:50 (00:23)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 06:27
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
0.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 06:29
dep. 06:29
1.5 km
Priboj, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Priboj, Godusje
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Priboj, Mostina
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Priboj, FAP
arr. 06:36
dep. 06:36
5 km
Priboj, Stadion
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Priboj, Pijaca
arr. 06:40
dep. 06:40
6.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 06:42
dep. 06:42
6.8 km
Priboj, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:47
dep. 06:47
9.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:48
dep. 06:48
10.5 km
Banja kod Priboja
arr. 06:50
12 km
06:30 06:57 (00:27)
Bus stationGornja Potpec
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
13 km
06:30 06:57 (00:27)
Bus stationGornja Potpec
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, FAP
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
13 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:30
Priboj, FAP
arr. 06:33
dep. 06:33
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:40
dep. 06:40
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Banja kod Priboja
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 07:00
10 km
06:40 06:53 (00:13)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:40
Priboj, Naselje
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 06:53
8 km
06:43 07:00 (00:17)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 06:43
Priboj, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Priboj, Godusa
arr. 06:46
dep. 06:46
2.4 km
Priboj, Mostina
arr. 06:47
dep. 06:47
2.7 km
Priboj, FAP
arr. 06:48
dep. 06:48
3.7 km
Priboj, Stadion
arr. 06:49
dep. 06:49
4.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
4.7 km
Priboj, Posta
arr. 06:52
dep. 06:52
5.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:54
dep. 06:54
7.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:56
dep. 06:56
8.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 06:58
dep. 06:58
9.7 km
Banja kod Priboja
arr. 07:00
10.7 km
06:45 07:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 06:45
Priboj, Godusa
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Priboj, FAP
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Priboj, Stadion
arr. 06:49
dep. 06:49
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Priboj, Kifla
arr. 06:51
dep. 06:51
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 06:52
dep. 06:52
3.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:54
dep. 06:54
5.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:56
dep. 06:56
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 06:58
dep. 06:58
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 07:00
8.5 km
07:15 07:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 07:15
Priboj, FAP
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Priboj, Pijaca
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Priboj, Kifla
arr. 07:21
dep. 07:21
3.5 km
Priboj, Poljice 2
arr. 07:23
dep. 07:23
5.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:25
dep. 07:25
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:27
dep. 07:27
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 07:30
8.5 km
07:26 07:35 (00:09)
Laptosko polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
07:43 08:00 (00:17)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 07:43
Priboj, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
2 km
Priboj, Godusa
arr. 07:46
dep. 07:46
2.4 km
Priboj, Mostina
arr. 07:47
dep. 07:47
2.7 km
Priboj, FAP
arr. 07:48
dep. 07:48
3.7 km
Priboj, Stadion
arr. 07:49
dep. 07:49
4.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 07:50
dep. 07:50
4.7 km
Priboj, Posta
arr. 07:52
dep. 07:52
5.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:54
dep. 07:54
7.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:56
dep. 07:56
8.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 07:58
dep. 07:58
9.7 km
Banja kod Priboja
arr. 08:00
10.7 km
07:45 08:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 07:45
Priboj, Godusa
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Priboj, FAP
arr. 07:48
dep. 07:48
2 km
Priboj, Stadion
arr. 07:49
dep. 07:49
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Priboj, Kifla
arr. 07:51
dep. 07:51
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 07:52
dep. 07:52
3.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:54
dep. 07:54
5.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:56
dep. 07:56
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 07:58
dep. 07:58
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 08:00
8.5 km
08:00 08:17 (00:17)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 08:00
Priboj, Naselje
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Priboj, Poljice
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Banja kod Priboja, Potpec
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 08:17
9 km
08:32 08:56 (00:24)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 08:32
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 08:33
dep. 08:33
0.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Priboj, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Priboj, Godusje
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Priboj, Mostina
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Priboj, FAP
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Priboj, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Priboj, Pijaca
arr. 08:44
dep. 08:44
6.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 08:45
dep. 08:45
6.8 km
Priboj, Posta
arr. 08:46
dep. 08:46
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:50
dep. 08:50
9.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 08:55
dep. 08:55
10.5 km
Banja kod Priboja
arr. 08:56
12 km
08:48 09:05 (00:17)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 08:48
Priboj, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Priboj, Godusa
arr. 08:51
dep. 08:51
2.4 km
Priboj, Mostina
arr. 08:52
dep. 08:52
2.7 km
Priboj, FAP
arr. 08:53
dep. 08:53
3.7 km
Priboj, Stadion
arr. 08:54
dep. 08:54
4.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 08:55
dep. 08:55
4.7 km
Priboj, Posta
arr. 08:57
dep. 08:57
5.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:59
dep. 08:59
7.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:01
dep. 09:01
8.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 09:03
dep. 09:03
9.7 km
Banja kod Priboja
arr. 09:05
10.7 km
08:50 09:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 08:50
Priboj, Godusa
arr. 08:51
dep. 08:51
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 08:52
dep. 08:52
1 km
Priboj, FAP
arr. 08:53
dep. 08:53
2 km
Priboj, Stadion
arr. 08:54
dep. 08:54
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Priboj, Kifla
arr. 08:56
dep. 08:56
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 08:57
dep. 08:57
3.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:59
dep. 08:59
5.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 09:03
dep. 09:03
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 09:05
8.5 km
09:07 09:26 (00:19)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 09:07
arr. 09:15
dep. 09:15
4 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 09:26
10 km
09:15 09:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 09:15
Priboj, Godusa
arr. 09:17
dep. 09:17
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 09:19
dep. 09:19
1 km
Priboj, FAP
arr. 09:21
dep. 09:21
2 km
Priboj, Stadion
arr. 09:22
dep. 09:22
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 09:24
dep. 09:24
3 km
Priboj, Kifla
arr. 09:25
dep. 09:25
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 09:26
dep. 09:26
3.5 km
Priboj, Poljice 2
arr. 09:27
dep. 09:27
5.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 09:30
dep. 09:30
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:33
dep. 09:33
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 09:40
8.5 km
09:30 09:57 (00:27)
Bus stationGornja Potpec
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 09:30
Priboj, Poljice
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Banja kod Priboja
arr. 09:45
dep. 09:45
8 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 09:57
13 km
09:32 09:56 (00:24)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 09:32
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 09:33
dep. 09:33
0.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 09:34
dep. 09:34
1.5 km
Priboj, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Priboj, Godusje
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Priboj, Mostina
arr. 09:39
dep. 09:39
4 km
Priboj, FAP
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Priboj, Stadion
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Priboj, Pijaca
arr. 09:44
dep. 09:44
6.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 09:45
dep. 09:45
6.8 km
Priboj, Posta
arr. 09:46
dep. 09:46
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 09:50
dep. 09:50
9.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:55
dep. 09:55
10.5 km
Banja kod Priboja
arr. 09:56
12 km
09:48 10:05 (00:17)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 09:48
Priboj, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
2 km
Priboj, Godusa
arr. 09:51
dep. 09:51
2.4 km
Priboj, Mostina
arr. 09:52
dep. 09:52
2.7 km
Priboj, FAP
arr. 09:53
dep. 09:53
3.7 km
Priboj, Stadion
arr. 09:54
dep. 09:54
4.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 09:55
dep. 09:55
4.7 km
Priboj, Posta
arr. 09:57
dep. 09:57
5.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 09:59
dep. 09:59
7.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 10:01
dep. 10:01
8.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 10:03
dep. 10:03
9.7 km
Banja kod Priboja
arr. 10:05
10.7 km
10:32 10:56 (00:24)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 10:32
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 10:33
dep. 10:33
0.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 10:34
dep. 10:34
1.5 km
Priboj, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Priboj, Godusje
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Priboj, Mostina
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Priboj, FAP
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Priboj, Stadion
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:44
dep. 10:44
6.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 10:45
dep. 10:45
6.8 km
Priboj, Posta
arr. 10:46
dep. 10:46
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:50
dep. 10:50
9.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 10:55
dep. 10:55
10.5 km
Banja kod Priboja
arr. 10:56
12 km
10:48 11:05 (00:17)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 10:48
Priboj, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Priboj, Godusa
arr. 10:51
dep. 10:51
2.4 km
Priboj, Mostina
arr. 10:52
dep. 10:52
2.7 km
Priboj, FAP
arr. 10:53
dep. 10:53
3.7 km
Priboj, Stadion
arr. 10:54
dep. 10:54
4.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:55
dep. 10:55
4.7 km
Priboj, Posta
arr. 10:57
dep. 10:57
5.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:59
dep. 10:59
7.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:01
dep. 11:01
8.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 11:03
dep. 11:03
9.7 km
Banja kod Priboja
arr. 11:05
10.7 km
10:50 11:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 10:50
Priboj, Godusa
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Priboj, FAP
arr. 10:53
dep. 10:53
2 km
Priboj, Stadion
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Priboj, Kifla
arr. 10:56
dep. 10:56
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 10:57
dep. 10:57
3.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:59
dep. 10:59
5.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:01
dep. 11:01
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 11:03
dep. 11:03
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 11:05
8.5 km
11:15 11:32 (00:17)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 11:15
Priboj, FAP
arr. 11:18
dep. 11:18
1 km
Priboj, Poljice
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:25
dep. 11:25
5 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 11:27
dep. 11:27
6 km
Banja kod Priboja, Potpec
arr. 11:30
dep. 11:30
8 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 11:32
9 km
11:15 11:45 (00:30)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 11:15
Priboj, FAP
arr. 11:18
dep. 11:18
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:25
dep. 11:25
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:27
dep. 11:27
3 km
Banja kod Priboja
arr. 11:30
dep. 11:30
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 11:45
10 km
11:32 11:56 (00:24)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 11:32
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 11:33
dep. 11:33
0.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 11:34
dep. 11:34
1.5 km
Priboj, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Priboj, Godusje
arr. 11:37
dep. 11:37
3 km
Priboj, Mostina
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Priboj, FAP
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Priboj, Stadion
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Priboj, Pijaca
arr. 11:44
dep. 11:44
6.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Priboj, Posta
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:50
dep. 11:50
9.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:55
dep. 11:55
10.5 km
Banja kod Priboja
arr. 11:56
12 km
11:48 12:05 (00:17)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 11:48
Priboj, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Priboj, Godusa
arr. 11:51
dep. 11:51
2.4 km
Priboj, Mostina
arr. 11:52
dep. 11:52
2.7 km
Priboj, FAP
arr. 11:53
dep. 11:53
3.7 km
Priboj, Stadion
arr. 11:54
dep. 11:54
4.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 11:55
dep. 11:55
4.7 km
Priboj, Posta
arr. 11:57
dep. 11:57
5.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:59
dep. 11:59
7.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 12:01
dep. 12:01
8.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 12:03
dep. 12:03
9.7 km
Banja kod Priboja
arr. 12:05
10.7 km
12:20 12:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 12:20
Priboj, Godusa
arr. 12:22
dep. 12:22
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Priboj, FAP
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Priboj, Stadion
arr. 12:27
dep. 12:27
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
3 km
Priboj, Kifla
arr. 12:30
dep. 12:30
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 12:31
dep. 12:31
3.5 km
Priboj, Poljice 2
arr. 12:32
dep. 12:32
5.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:35
dep. 12:35
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 12:38
dep. 12:38
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 12:45
8.5 km
12:45 13:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 12:45
Priboj, FAP
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:50
dep. 12:50
3 km
Priboj, Kifla
arr. 12:51
dep. 12:51
3.5 km
Priboj, Poljice 2
arr. 12:53
dep. 12:53
5.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:55
dep. 12:55
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 12:57
dep. 12:57
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 13:00
8.5 km
12:45 13:32 (00:47)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 12:45
Priboj, Naselje
arr. 12:52
dep. 12:52
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:25
dep. 13:25
13 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:22
dep. 13:22
10 km
Banja kod Priboja
arr. 13:15
8 km
12:48 13:05 (00:17)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 12:48
Priboj, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Priboj, Godusa
arr. 12:51
dep. 12:51
2.4 km
Priboj, Mostina
arr. 12:52
dep. 12:52
2.7 km
Priboj, FAP
arr. 12:53
dep. 12:53
3.7 km
Priboj, Stadion
arr. 12:54
dep. 12:54
4.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:55
dep. 12:55
4.7 km
Priboj, Posta
arr. 12:57
dep. 12:57
5.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:59
dep. 12:59
7.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:01
dep. 13:01
8.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 13:03
dep. 13:03
9.7 km
Banja kod Priboja
arr. 13:05
10.7 km
12:50 13:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 12:50
Priboj, Godusa
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Priboj, FAP
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Priboj, Stadion
arr. 12:54
dep. 12:54
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Priboj, Kifla
arr. 12:56
dep. 12:56
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 12:57
dep. 12:57
3.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:59
dep. 12:59
5.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:01
dep. 13:01
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 13:05
8.5 km
13:22 13:50 (00:28)
Klanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Klanica
dep. 13:22
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 13:23
dep. 13:23
0.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Priboj, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Priboj, Godusje
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Priboj, Mostina
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Priboj, FAP
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Priboj, Stadion
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Priboj, Pijaca
arr. 13:36
dep. 13:36
6.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 13:38
dep. 13:38
6.8 km
Priboj, Posta
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:47
dep. 13:47
10.5 km
Banja kod Priboja
arr. 13:50
12 km
13:40 14:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 13:40
Priboj, Godusa
arr. 13:42
dep. 13:42
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 13:44
dep. 13:44
1 km
Priboj, FAP
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Priboj, Stadion
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Priboj, Kifla
arr. 13:50
dep. 13:50
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 13:51
dep. 13:51
3.5 km
Priboj, Poljice 2
arr. 13:52
dep. 13:52
5.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:55
dep. 13:55
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:58
dep. 13:58
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 14:05
8.5 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 14:15
Priboj, FAP
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Priboj, Pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Priboj, Kifla
arr. 14:20
dep. 14:20
3.5 km
Priboj, Poljice 2
arr. 14:22
dep. 14:22
5.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 14:24
dep. 14:24
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 14:26
dep. 14:26
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 14:30
8.5 km
14:15 14:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 14:15
Priboj, Naselje
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Banja kod Priboja
arr. 14:35
8 km
15:05 15:26 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 15:05
Priboj, Godusje
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Priboj, Mostina
arr. 15:09
dep. 15:09
2 km
Priboj, FAP
arr. 15:11
dep. 15:11
3 km
Priboj, Stadion
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Priboj, Pijaca
arr. 15:14
dep. 15:14
4.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 15:15
dep. 15:15
4.8 km
Priboj, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 15:20
dep. 15:20
7.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Banja kod Priboja
arr. 15:26
10 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 15:15
Priboj, FAP
arr. 15:18
dep. 15:18
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Banja kod Priboja
arr. 15:30
dep. 15:30
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 15:35
dep. 15:35
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 15:45
10 km
16:00 16:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 16:00
Priboj, Godusa
arr. 16:02
dep. 16:02
0.5 km
Priboj, Mostina
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Priboj, FAP
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Priboj, Stadion
arr. 16:07
dep. 16:07
2.5 km
Priboj, Pijaca
arr. 16:09
dep. 16:09
3 km
Priboj, Kifla
arr. 16:10
dep. 16:10
3.2 km
Priboj, Posta
arr. 16:11
dep. 16:11
3.5 km
Priboj, Poljice 2
arr. 16:12
dep. 16:12
5.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 16:18
dep. 16:18
7.5 km
Banja kod Priboja
arr. 16:25
8.5 km
17:15 17:40 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 17:15
Priboj, FAP
arr. 17:18
dep. 17:18
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 17:20
dep. 17:20
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 17:25
dep. 17:25
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 17:27
dep. 17:27
3 km
Banja kod Priboja
arr. 17:30
dep. 17:30
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 17:38
dep. 17:38
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 17:39
dep. 17:39
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 17:40
10 km
18:00 18:17 (00:17)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 18:00
Priboj, FAP
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Priboj, Poljice
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Banja kod Priboja, Potpec
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 18:17
9 km
18:25 18:44 (00:19)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 18:25
arr. 18:33
dep. 18:33
4 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 18:44
10 km
19:00 19:27 (00:27)
Bus stationGornja Potpec
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 19:00
Priboj, FAP
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Priboj, Poljice
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Banja kod Priboja
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 19:20
dep. 19:20
10 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:25
dep. 19:25
12 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:27
13 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 19:00
Priboj, FAP
arr. 19:03
dep. 19:03
0.5 km
Priboj, Poljice
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 19:10
dep. 19:10
2.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 19:12
dep. 19:12
3 km
Banja kod Priboja
arr. 19:15
dep. 19:15
3.2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 19:20
dep. 19:20
3.5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:25
dep. 19:25
6 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:27
dep. 19:27
8 km
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 19:30
10 km
21:19 21:38 (00:19)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Railway station
dep. 21:19
arr. 21:27
dep. 21:27
4 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 21:38
10 km
21:30 22:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Priboj, Bus station
dep. 21:30
Priboj, Naselje
arr. 21:37
dep. 21:37
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 21:39
dep. 21:39
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 21:42
dep. 21:42
6 km
Banja kod Priboja
arr. 22:00
8 km

Naselja Priboj i Banja kod Priboja su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Priboj je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.