Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Presevo - Veliki Trnovac timetable

saturday, 20.07.2019.
06:40 07:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 06:40
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Cukarka
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Aliderce
arr. 06:55
dep. 06:55
10 km
Reljan
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Biljaca, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Samoljica
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Levosoje
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:40
dep. 07:40
32 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
33 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 07:50
36 km
08:30 10:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 08:30
Oraovica kod Preseva
arr. 08:40
dep. 08:40
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Donja Susaja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Crnotince
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Rajince
arr. 09:10
dep. 09:10
12 km
Letovica
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Letovica, II
arr. 09:28
dep. 09:28
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 09:31
dep. 09:31
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 09:35
dep. 09:35
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 09:37
dep. 09:37
18.5 km
Oslare, II
arr. 09:41
dep. 09:41
20.5 km
Oslare, I
arr. 09:43
dep. 09:43
22 km
Levosoje, III
arr. 09:45
dep. 09:45
23 km
Levosoje, Skola
arr. 09:47
dep. 09:47
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:49
dep. 09:49
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:51
dep. 09:51
26.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:55
dep. 09:55
27.3 km
Bujanovac, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
28.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 10:15
31.3 km
09:00 10:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 09:00
Oraovica kod Preseva
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 09:15
dep. 09:15
4 km
Donja Susaja
arr. 09:20
dep. 09:20
7 km
Crnotince
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Rajince
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Letovica, Most
arr. 09:55
dep. 09:55
14 km
Letovica, I
arr. 09:58
dep. 09:58
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 10:01
dep. 10:01
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 10:05
dep. 10:05
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 10:07
dep. 10:07
18.5 km
Oslare, II
arr. 10:11
dep. 10:11
20.5 km
Oslare, I
arr. 10:13
dep. 10:13
22 km
Levosoje, III
arr. 10:15
dep. 10:15
23 km
Levosoje, Skola
arr. 10:17
dep. 10:17
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:19
dep. 10:19
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:21
dep. 10:21
26.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:25
dep. 10:25
27.3 km
arr. 10:30
dep. 10:30
28.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 10:45
31.3 km
09:15 10:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 09:15
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Cukarka
arr. 09:30
dep. 09:30
12 km
Biljaca
arr. 09:45
dep. 09:45
13 km
arr. 10:05
dep. 10:05
17 km
Veliki Trnovac, II
arr. 10:10
20 km
11:00 12:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 11:00
Oraovica kod Preseva
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Donja Susaja
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Crnotince
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Rajince
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Letovica
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Letovica, II
arr. 11:58
dep. 11:58
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 12:01
dep. 12:01
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 12:05
dep. 12:05
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 12:07
dep. 12:07
18.5 km
Oslare, II
arr. 12:11
dep. 12:11
20.5 km
Oslare, I
arr. 12:13
dep. 12:13
22 km
Levosoje, III
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Levosoje, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 12:19
dep. 12:19
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:21
dep. 12:21
26.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:25
dep. 12:25
27.3 km
Bujanovac, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
28.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 12:45
31.3 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 12:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Cukarka
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Aliderce
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Reljan
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Biljaca, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Samoljica
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:45
dep. 12:45
26 km
Levosoje
arr. 12:50
dep. 12:50
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:55
dep. 12:55
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Bujanovac, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
33 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 13:10
36 km
14:00 15:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 14:00
Oraovica kod Preseva
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Donja Susaja
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Crnotince
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Rajince
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Letovica, Most
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Letovica, I
arr. 14:58
dep. 14:58
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 15:01
dep. 15:01
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 15:05
dep. 15:05
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:07
dep. 15:07
18.5 km
Oslare, II
arr. 15:11
dep. 15:11
20.5 km
Oslare, I
arr. 15:13
dep. 15:13
22 km
Levosoje, III
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Levosoje, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:21
dep. 15:21
26.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:25
dep. 15:25
27.3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
28.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 15:45
31.3 km
15:00 16:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Cukarka
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Aliderce
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Reljan
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 15:25
dep. 15:25
12 km
Biljaca, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Samoljica
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:45
dep. 15:45
26 km
Levosoje
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:55
dep. 15:55
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 16:00
dep. 16:00
32 km
Bujanovac, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
33 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 16:10
36 km
15:30 17:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:30
Oraovica kod Preseva
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
Donja Susaja
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Crnotince
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Rajince
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Letovica
arr. 16:25
dep. 16:25
14 km
Letovica, II
arr. 16:28
dep. 16:28
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 16:31
dep. 16:31
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 16:35
dep. 16:35
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:37
dep. 16:37
18.5 km
Oslare, II
arr. 16:41
dep. 16:41
20.5 km
Oslare, I
arr. 16:43
dep. 16:43
22 km
Levosoje, III
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Levosoje, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:49
dep. 16:49
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:51
dep. 16:51
26.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:55
dep. 16:55
27.3 km
Bujanovac, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
28.3 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 17:15
31.3 km
16:30 18:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 16:30
Oraovica kod Preseva
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Donja Susaja
arr. 16:50
dep. 16:50
7 km
Crnotince
arr. 16:55
dep. 16:55
8 km
Rajince
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Letovica, Most
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Letovica, I
arr. 17:28
dep. 17:28
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:31
dep. 17:31
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 17:35
dep. 17:35
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:37
dep. 17:37
18.5 km
Oslare, II
arr. 17:41
dep. 17:41
20.5 km
Oslare, I
arr. 17:43
dep. 17:43
22 km
Levosoje, III
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Levosoje, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:51
dep. 17:51
26.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:55
dep. 17:55
27.3 km
arr. 18:00
dep. 18:00
28.3 km
Veliki Trnovac, II
arr. 18:15
31.3 km
17:00 18:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 17:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Cukarka
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Aliderce
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Reljan
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 17:25
dep. 17:25
12 km
Biljaca, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Samoljica
arr. 17:40
dep. 17:40
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Levosoje
arr. 17:50
dep. 17:50
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:55
dep. 17:55
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 18:00
dep. 18:00
32 km
Bujanovac, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 18:10
36 km
18:30 19:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 18:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Cukarka
arr. 18:45
dep. 18:45
12 km
Biljaca
arr. 19:00
dep. 19:00
13 km
arr. 19:20
dep. 19:20
17 km
Veliki Trnovac, II
arr. 19:25
20 km

Naselja Presevo i Veliki Trnovac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Presevo je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.