Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Presevo - Bujanovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
01:50 02:07 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 01:50
Bujanovac, Railway station
arr. 02:07
21 km
06:40 07:45 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 06:40
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Cukarka
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Aliderce
arr. 06:55
dep. 06:55
10 km
Reljan
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Biljaca, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Samoljica
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Levosoje
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:40
dep. 07:40
32 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
33 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 07:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.6 km
Cukarka
arr. 07:39
dep. 07:39
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 07:44
dep. 07:44
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 07:47
dep. 07:47
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 07:50
dep. 07:50
14.9 km
Rajince, P
arr. 07:56
dep. 07:56
19 km
Samoljica
arr. 07:57
dep. 07:57
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:02
dep. 08:02
23.8 km
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
30.3 km
07:50 08:30 (00:40)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 07:50
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
2.6 km
Cukarka
arr. 07:59
dep. 07:59
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 08:04
dep. 08:04
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 08:07
dep. 08:07
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 08:10
dep. 08:10
14.9 km
Rajince, P
arr. 08:16
dep. 08:16
19 km
Samoljica
arr. 08:17
dep. 08:17
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:22
dep. 08:22
23.8 km
Levosoje
arr. 08:26
dep. 08:26
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:27
dep. 08:27
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:30
30.3 km
08:14 08:58 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 08:14
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 08:18
dep. 08:18
2.6 km
Cukarka
arr. 08:23
dep. 08:23
4.8 km
Zujince, P
arr. 08:28
dep. 08:28
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 08:30
dep. 08:30
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 08:38
dep. 08:38
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
14.8 km
Rajince, P
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Samoljica
arr. 08:44
dep. 08:44
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:49
dep. 08:49
23.8 km
Levosoje
arr. 08:53
dep. 08:53
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 08:55
dep. 08:55
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:58
30.6 km
08:15 08:59 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 08:15
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
2.6 km
Cukarka
arr. 08:24
dep. 08:24
4.8 km
Zujince, P
arr. 08:29
dep. 08:29
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 08:31
dep. 08:31
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 08:41
dep. 08:41
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 08:39
dep. 08:39
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
14.8 km
Rajince, P
arr. 08:44
dep. 08:44
19 km
Samoljica
arr. 08:45
dep. 08:45
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 08:50
dep. 08:50
23.8 km
Levosoje
arr. 08:54
dep. 08:54
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:55
dep. 08:55
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 08:56
dep. 08:56
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:59
30.6 km
08:30 10:00 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 08:30
Oraovica kod Preseva
arr. 08:40
dep. 08:40
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Donja Susaja
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Crnotince
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Rajince
arr. 09:10
dep. 09:10
12 km
Letovica
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Letovica, II
arr. 09:28
dep. 09:28
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 09:31
dep. 09:31
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 09:35
dep. 09:35
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 09:37
dep. 09:37
18.5 km
Oslare, II
arr. 09:41
dep. 09:41
20.5 km
Oslare, I
arr. 09:43
dep. 09:43
22 km
Levosoje, III
arr. 09:45
dep. 09:45
23 km
Levosoje, Skola
arr. 09:47
dep. 09:47
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:49
dep. 09:49
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:51
dep. 09:51
26.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:55
dep. 09:55
27.3 km
Bujanovac, Center
arr. 10:00
28.3 km
08:35 09:15 (00:40)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 08:35
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 08:39
dep. 08:39
2.6 km
Cukarka
arr. 08:44
dep. 08:44
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 08:49
dep. 08:49
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 08:52
dep. 08:52
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 08:55
dep. 08:55
14.9 km
Rajince, P
arr. 09:01
dep. 09:01
19 km
Samoljica
arr. 09:02
dep. 09:02
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 09:07
dep. 09:07
23.8 km
Levosoje
arr. 09:11
dep. 09:11
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 09:12
dep. 09:12
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:15
30.3 km
09:00 10:30 (01:30)
Bus stationBus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 09:00
Oraovica kod Preseva
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 09:15
dep. 09:15
4 km
Donja Susaja
arr. 09:20
dep. 09:20
7 km
Crnotince
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Rajince
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Letovica, Most
arr. 09:55
dep. 09:55
14 km
Letovica, I
arr. 09:58
dep. 09:58
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 10:01
dep. 10:01
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 10:05
dep. 10:05
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 10:07
dep. 10:07
18.5 km
Oslare, II
arr. 10:11
dep. 10:11
20.5 km
Oslare, I
arr. 10:13
dep. 10:13
22 km
Levosoje, III
arr. 10:15
dep. 10:15
23 km
Levosoje, Skola
arr. 10:17
dep. 10:17
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:19
dep. 10:19
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:21
dep. 10:21
26.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:25
dep. 10:25
27.3 km
arr. 10:30
28.3 km
09:15 10:05 (00:50)
Bus stationBus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 09:15
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Cukarka
arr. 09:30
dep. 09:30
12 km
Biljaca
arr. 09:45
dep. 09:45
13 km
arr. 10:05
17 km
09:44 10:28 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 09:44
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 09:48
dep. 09:48
2.6 km
Cukarka
arr. 09:53
dep. 09:53
4.8 km
Zujince, P
arr. 09:58
dep. 09:58
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 10:10
dep. 10:10
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 10:08
dep. 10:08
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
14.8 km
Rajince, P
arr. 10:13
dep. 10:13
19 km
Samoljica
arr. 10:14
dep. 10:14
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 10:19
dep. 10:19
23.8 km
Levosoje
arr. 10:23
dep. 10:23
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:24
dep. 10:24
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:25
dep. 10:25
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:28
30.6 km
09:45 10:29 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 09:45
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 09:49
dep. 09:49
2.6 km
Cukarka
arr. 09:54
dep. 09:54
4.8 km
Zujince, P
arr. 09:59
dep. 09:59
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 10:01
dep. 10:01
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 10:09
dep. 10:09
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
14.8 km
Rajince, P
arr. 10:14
dep. 10:14
19 km
Samoljica
arr. 10:15
dep. 10:15
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 10:20
dep. 10:20
23.8 km
Levosoje
arr. 10:24
dep. 10:24
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:25
dep. 10:25
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:26
dep. 10:26
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:29
30.6 km
10:29 11:13 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 10:29
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 10:33
dep. 10:33
2.6 km
Cukarka
arr. 10:38
dep. 10:38
4.8 km
Zujince, P
arr. 10:43
dep. 10:43
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 10:45
dep. 10:45
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 10:53
dep. 10:53
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
14.8 km
Rajince, P
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Samoljica
arr. 10:59
dep. 10:59
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 11:04
dep. 11:04
23.8 km
Levosoje
arr. 11:08
dep. 11:08
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:09
dep. 11:09
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:10
dep. 11:10
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:13
30.6 km
10:30 11:14 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 10:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 10:34
dep. 10:34
2.6 km
Cukarka
arr. 10:39
dep. 10:39
4.8 km
Zujince, P
arr. 10:44
dep. 10:44
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 10:46
dep. 10:46
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
14.8 km
Rajince, P
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
Samoljica
arr. 11:00
dep. 11:00
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 11:05
dep. 11:05
23.8 km
Levosoje
arr. 11:09
dep. 11:09
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:10
dep. 11:10
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:11
dep. 11:11
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:14
30.6 km
11:00 12:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 11:00
Oraovica kod Preseva
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Donja Susaja
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Crnotince
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Rajince
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Letovica
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Letovica, II
arr. 11:58
dep. 11:58
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 12:01
dep. 12:01
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 12:05
dep. 12:05
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 12:07
dep. 12:07
18.5 km
Oslare, II
arr. 12:11
dep. 12:11
20.5 km
Oslare, I
arr. 12:13
dep. 12:13
22 km
Levosoje, III
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Levosoje, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 12:19
dep. 12:19
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:21
dep. 12:21
26.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:25
dep. 12:25
27.3 km
Bujanovac, Center
arr. 12:30
28.3 km
11:10 11:27 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Railway station
dep. 11:10
Bujanovac, Railway station
arr. 11:27
21 km
12:00 13:05 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 12:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Cukarka
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Aliderce
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Reljan
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Biljaca, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Samoljica
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:45
dep. 12:45
26 km
Levosoje
arr. 12:50
dep. 12:50
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:55
dep. 12:55
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Bujanovac, Center
arr. 13:05
33 km
12:59 13:43 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 12:59
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
2.6 km
Cukarka
arr. 13:08
dep. 13:08
4.8 km
Zujince, P
arr. 13:13
dep. 13:13
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
14.8 km
Rajince, P
arr. 13:28
dep. 13:28
19 km
Samoljica
arr. 13:29
dep. 13:29
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:34
dep. 13:34
23.8 km
Levosoje
arr. 13:38
dep. 13:38
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:39
dep. 13:39
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:40
dep. 13:40
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:43
30.6 km
13:00 13:44 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 13:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:04
dep. 13:04
2.6 km
Cukarka
arr. 13:09
dep. 13:09
4.8 km
Zujince, P
arr. 13:14
dep. 13:14
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 13:16
dep. 13:16
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
14.8 km
Rajince, P
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Samoljica
arr. 13:30
dep. 13:30
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:35
dep. 13:35
23.8 km
Levosoje
arr. 13:39
dep. 13:39
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:40
dep. 13:40
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:41
dep. 13:41
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:44
30.6 km
14:00 15:30 (01:30)
Bus stationBus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 14:00
Oraovica kod Preseva
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Donja Susaja
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Crnotince
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Rajince
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Letovica, Most
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Letovica, I
arr. 14:58
dep. 14:58
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 15:01
dep. 15:01
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 15:05
dep. 15:05
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:07
dep. 15:07
18.5 km
Oslare, II
arr. 15:11
dep. 15:11
20.5 km
Oslare, I
arr. 15:13
dep. 15:13
22 km
Levosoje, III
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Levosoje, Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:21
dep. 15:21
26.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:25
dep. 15:25
27.3 km
arr. 15:30
28.3 km
15:00 16:05 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Cukarka
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Aliderce
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Reljan
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 15:25
dep. 15:25
12 km
Biljaca, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Samoljica
arr. 15:40
dep. 15:40
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:45
dep. 15:45
26 km
Levosoje
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:55
dep. 15:55
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 16:00
dep. 16:00
32 km
Bujanovac, Center
arr. 16:05
33 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:15
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:19
dep. 15:19
2.6 km
Cukarka
arr. 15:24
dep. 15:24
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 15:29
dep. 15:29
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 15:32
dep. 15:32
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 15:35
dep. 15:35
14.9 km
Rajince, P
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Samoljica
arr. 15:42
dep. 15:42
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:47
dep. 15:47
23.8 km
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
30.3 km
15:20 16:00 (00:40)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:20
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2.6 km
Cukarka
arr. 15:29
dep. 15:29
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 15:34
dep. 15:34
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 15:37
dep. 15:37
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 15:40
dep. 15:40
14.9 km
Rajince, P
arr. 15:46
dep. 15:46
19 km
Samoljica
arr. 15:47
dep. 15:47
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:52
dep. 15:52
23.8 km
Levosoje
arr. 15:56
dep. 15:56
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:00
30.3 km
15:29 16:13 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:29
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
2.6 km
Cukarka
arr. 15:38
dep. 15:38
4.8 km
Zujince, P
arr. 15:43
dep. 15:43
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
14.8 km
Rajince, P
arr. 15:58
dep. 15:58
19 km
Samoljica
arr. 15:59
dep. 15:59
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:04
dep. 16:04
23.8 km
Levosoje
arr. 16:08
dep. 16:08
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:09
dep. 16:09
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:10
dep. 16:10
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:13
30.6 km
15:30 16:14 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
2.6 km
Cukarka
arr. 15:39
dep. 15:39
4.8 km
Zujince, P
arr. 15:44
dep. 15:44
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 15:46
dep. 15:46
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
14.8 km
Rajince, P
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Samoljica
arr. 16:00
dep. 16:00
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 16:05
dep. 16:05
23.8 km
Levosoje
arr. 16:09
dep. 16:09
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:10
dep. 16:10
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:11
dep. 16:11
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:14
30.6 km
15:30 17:00 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 15:30
Oraovica kod Preseva
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
Donja Susaja
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Crnotince
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Rajince
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Letovica
arr. 16:25
dep. 16:25
14 km
Letovica, II
arr. 16:28
dep. 16:28
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 16:31
dep. 16:31
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 16:35
dep. 16:35
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:37
dep. 16:37
18.5 km
Oslare, II
arr. 16:41
dep. 16:41
20.5 km
Oslare, I
arr. 16:43
dep. 16:43
22 km
Levosoje, III
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Levosoje, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:49
dep. 16:49
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:51
dep. 16:51
26.3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:55
dep. 16:55
27.3 km
Bujanovac, Center
arr. 17:00
28.3 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus stationBus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 16:30
Oraovica kod Preseva
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 16:45
dep. 16:45
4 km
Donja Susaja
arr. 16:50
dep. 16:50
7 km
Crnotince
arr. 16:55
dep. 16:55
8 km
Rajince
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Letovica, Most
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Letovica, I
arr. 17:28
dep. 17:28
14.4 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:31
dep. 17:31
15.5 km
Nesalce, Reka
arr. 17:35
dep. 17:35
17.5 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:37
dep. 17:37
18.5 km
Oslare, II
arr. 17:41
dep. 17:41
20.5 km
Oslare, I
arr. 17:43
dep. 17:43
22 km
Levosoje, III
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Levosoje, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
23.3 km
Levosoje, Rampa
arr. 17:49
dep. 17:49
24.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:51
dep. 17:51
26.3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:55
dep. 17:55
27.3 km
arr. 18:00
28.3 km
17:00 18:05 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 17:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Cukarka
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Aliderce
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Reljan
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Bustranje kod Preseva
arr. 17:25
dep. 17:25
12 km
Biljaca, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Samoljica
arr. 17:40
dep. 17:40
23 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Levosoje
arr. 17:50
dep. 17:50
30 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:55
dep. 17:55
31 km
Bujanovac, Motel
arr. 18:00
dep. 18:00
32 km
Bujanovac, Center
arr. 18:05
33 km
17:29 18:13 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 17:29
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 17:33
dep. 17:33
2.6 km
Cukarka
arr. 17:38
dep. 17:38
4.8 km
Zujince, P
arr. 17:43
dep. 17:43
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 17:45
dep. 17:45
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 17:53
dep. 17:53
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
14.8 km
Rajince, P
arr. 17:58
dep. 17:58
19 km
Samoljica
arr. 17:59
dep. 17:59
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 18:04
dep. 18:04
23.8 km
Levosoje
arr. 18:08
dep. 18:08
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:10
dep. 18:10
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:13
30.6 km
17:30 18:14 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 17:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 17:34
dep. 17:34
2.6 km
Cukarka
arr. 17:39
dep. 17:39
4.8 km
Zujince, P
arr. 17:44
dep. 17:44
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 17:46
dep. 17:46
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
14.8 km
Rajince, P
arr. 17:59
dep. 17:59
19 km
Samoljica
arr. 18:00
dep. 18:00
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 18:05
dep. 18:05
23.8 km
Levosoje
arr. 18:09
dep. 18:09
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:10
dep. 18:10
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:11
dep. 18:11
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:14
30.6 km
18:00 19:00 (01:00)
Bus stationBus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 18:00
arr. 19:00
28 km
18:30 19:20 (00:50)
Bus stationBus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 18:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Cukarka
arr. 18:45
dep. 18:45
12 km
Biljaca
arr. 19:00
dep. 19:00
13 km
arr. 19:20
17 km
19:29 20:13 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 19:29
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 19:33
dep. 19:33
2.6 km
Cukarka
arr. 19:38
dep. 19:38
4.8 km
Zujince, P
arr. 19:43
dep. 19:43
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 19:45
dep. 19:45
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
14.8 km
Rajince, P
arr. 19:58
dep. 19:58
19 km
Samoljica
arr. 19:59
dep. 19:59
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:04
dep. 20:04
23.8 km
Levosoje
arr. 20:08
dep. 20:08
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 20:09
dep. 20:09
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 20:10
dep. 20:10
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:13
30.6 km
19:30 20:14 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 19:30
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 19:34
dep. 19:34
2.6 km
Cukarka
arr. 19:39
dep. 19:39
4.8 km
Zujince, P
arr. 19:44
dep. 19:44
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 19:46
dep. 19:46
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 19:56
dep. 19:56
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 19:54
dep. 19:54
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
14.8 km
Rajince, P
arr. 19:59
dep. 19:59
19 km
Samoljica
arr. 20:00
dep. 20:00
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:05
dep. 20:05
23.8 km
Levosoje
arr. 20:09
dep. 20:09
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 20:11
dep. 20:11
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:14
30.6 km
20:35 21:15 (00:40)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 20:35
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 20:39
dep. 20:39
2.6 km
Cukarka
arr. 20:44
dep. 20:44
4.8 km
Bustranje kod Preseva
arr. 20:49
dep. 20:49
9.8 km
Bukarevac, P
arr. 20:52
dep. 20:52
12.9 km
Biljaca, Selo
arr. 20:55
dep. 20:55
14.9 km
Rajince, P
arr. 21:01
dep. 21:01
19 km
Samoljica
arr. 21:02
dep. 21:02
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 21:07
dep. 21:07
23.8 km
Levosoje
arr. 21:11
dep. 21:11
27.4 km
Levosoje, Rampa
arr. 21:12
dep. 21:12
28.5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:15
30.3 km
21:14 21:58 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 21:14
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
2.6 km
Cukarka
arr. 21:23
dep. 21:23
4.8 km
Zujince, P
arr. 21:28
dep. 21:28
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 21:30
dep. 21:30
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 21:38
dep. 21:38
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
14.8 km
Rajince, P
arr. 21:43
dep. 21:43
19 km
Samoljica
arr. 21:44
dep. 21:44
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 21:49
dep. 21:49
23.8 km
Levosoje
arr. 21:53
dep. 21:53
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 21:54
dep. 21:54
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 21:55
dep. 21:55
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:58
30.6 km
21:15 21:59 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 21:15
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 21:19
dep. 21:19
2.6 km
Cukarka
arr. 21:24
dep. 21:24
4.8 km
Zujince, P
arr. 21:29
dep. 21:29
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 21:31
dep. 21:31
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 21:41
dep. 21:41
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 21:39
dep. 21:39
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 21:37
dep. 21:37
14.8 km
Rajince, P
arr. 21:44
dep. 21:44
19 km
Samoljica
arr. 21:45
dep. 21:45
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 21:50
dep. 21:50
23.8 km
Levosoje
arr. 21:54
dep. 21:54
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 21:55
dep. 21:55
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 21:56
dep. 21:56
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:59
30.6 km
21:59 22:43 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 21:59
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 22:03
dep. 22:03
2.6 km
Cukarka
arr. 22:08
dep. 22:08
4.8 km
Zujince, P
arr. 22:13
dep. 22:13
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 22:15
dep. 22:15
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 22:25
dep. 22:25
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 22:23
dep. 22:23
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 22:21
dep. 22:21
14.8 km
Rajince, P
arr. 22:28
dep. 22:28
19 km
Samoljica
arr. 22:29
dep. 22:29
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 22:34
dep. 22:34
23.8 km
Levosoje
arr. 22:38
dep. 22:38
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 22:39
dep. 22:39
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 22:40
dep. 22:40
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 22:43
30.6 km
22:00 22:44 (00:44)
Bus stationAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Presevo, Bus station
dep. 22:00
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 22:04
dep. 22:04
2.6 km
Cukarka
arr. 22:09
dep. 22:09
4.8 km
Zujince, P
arr. 22:14
dep. 22:14
9.8 km
Bukarevac, raskrsnica
arr. 22:16
dep. 22:16
11.4 km
Biljaca, 1
arr. 22:26
dep. 22:26
16.8 km
Biljaca, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
15.6 km
Biljaca, Center
arr. 22:22
dep. 22:22
14.8 km
Rajince, P
arr. 22:29
dep. 22:29
19 km
Samoljica
arr. 22:30
dep. 22:30
20.2 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 22:35
dep. 22:35
23.8 km
Levosoje
arr. 22:39
dep. 22:39
26.9 km
Levosoje, Rampa
arr. 22:40
dep. 22:40
27.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 22:41
dep. 22:41
28.8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 22:44
30.6 km

Naselja Presevo i Bujanovac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Presevo je u 01:50 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.