Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Predejane - Nis timetable

friday, 23.11.2018.
05:00 06:40 (01:40)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 05:00
Grdelica, St.
arr. 05:30
dep. 05:30
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:00
27 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
72 km
05:50 07:32 (01:42)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Railway station
dep. 05:50
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Grdelica, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 06:23
dep. 06:23
19 km
Leskovac, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
28 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:36
37 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:39
38 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
41 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
47 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
50 km
Pukovac, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
53 km
Kocane, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
55 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:06
57 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:10
63 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:13
64 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
66 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
70 km
arr. 07:32
77 km
06:20 07:40 (01:20)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 06:20
Grdelica
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
arr. 07:37
dep. 07:37
70 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
71 km
07:00 05:52 (-01:0)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Center
dep. 07:00
Predejane, Caričina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Dzep
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Momin kamen
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Cvece luka
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Krzince
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Nis, A. stanica
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
arr. 05:52
20.2 km
07:05 08:30 (01:25)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 07:05
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
24 km
arr. 08:25
dep. 08:25
74 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
75 km
07:20 08:35 (01:15)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 07:20
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
arr. 08:30
dep. 08:30
70 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
71 km
09:10 10:25 (01:15)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 09:10
Grdelica
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
27 km
arr. 10:20
dep. 10:20
70 km
Nis, Bus station
arr. 10:25
71 km
10:05 11:20 (01:15)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 10:05
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
27 km
arr. 11:15
dep. 11:15
70 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
71 km
13:25 14:25 (01:00)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 13:25
arr. 14:20
dep. 14:20
70 km
Nis, Bus station
arr. 14:25
71 km
14:00 12:50 (-01:1)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 14:00
Dzep
arr. 14:07
dep. 14:07
7 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Momin kamen
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Cvece luka
arr. 14:12
dep. 14:12
10 km
Krzince
arr. 14:17
dep. 14:17
15 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Polom kod Vladicinog Hana
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Gramade
arr. 14:25
dep. 14:25
23 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:27
dep. 14:27
25 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:29
dep. 14:29
27 km
Vranje, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
44 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
44 km
arr. 12:50
45 km
14:11 15:53 (01:42)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Railway station
dep. 14:11
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Grdelica, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:36
13 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 14:45
dep. 14:46
19 km
Leskovac, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:53
28 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
37 km
Zivkovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:02
38 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
41 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
47 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:16
50 km
Pukovac, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
53 km
Kocane, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
55 km
Doljevac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
57 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:32
63 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:35
64 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
66 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:44
70 km
arr. 15:53
77 km
15:10 16:25 (01:15)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 15:10
Leskovac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
27 km
arr. 16:20
dep. 16:20
70 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
71 km
15:50 16:51 (01:01)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 15:50
arr. 16:45
dep. 16:45
72.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:51
74.1 km
16:25 17:50 (01:25)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 16:25
Grdelica, Petlja
arr. 16:45
dep. 16:45
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
26 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
71 km
18:20 19:40 (01:20)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 18:20
Grdelica
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
27 km
arr. 19:35
dep. 19:35
70 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
71 km
21:20 22:40 (01:20)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 21:20
Grdelica
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
27 km
arr. 22:35
dep. 22:35
70 km
Nis, Bus station
arr. 22:40
71 km
23:50 01:15 (01:25)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 23:50
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
26 km
arr. 01:10
dep. 01:10
70 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
71 km

Naselja Predejane i Nis su međusobno udaljena ~68 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -01h i 1min., a najduže 01h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Predejane je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.