Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Predejane - Leskovac timetable

thursday, 16.08.2018.
04:30 05:00 (00:30)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 04:30
Grdelica, St.
arr. 04:40
dep. 04:40
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:00
27 km
05:00 05:50 (00:50)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 05:00
Grdelica, St.
arr. 05:30
dep. 05:30
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:50
27 km
05:45 06:40 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 05:45
Predejane, Motel
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Licin Dol
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Palojce
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Bocevica
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Grdelica
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Mala Kopasnica
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:20
dep. 06:20
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:28
dep. 06:28
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 06:32
dep. 06:32
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:40
32 km
05:45 06:40 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 05:45
Predejane, Motel
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Licin Dol
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Palojce
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Bocevica
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Grdelica
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Mala Kopasnica
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:20
dep. 06:20
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:28
dep. 06:28
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 06:32
dep. 06:32
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:40
32 km
05:50 06:29 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Railway station
dep. 05:50
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Grdelica, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 06:23
dep. 06:23
19 km
Leskovac, Railway station
arr. 06:29
28 km
06:20 07:00 (00:40)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 06:20
Grdelica
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:00
27 km
06:55 07:50 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 06:55
Predejane, Motel
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Licin Dol
arr. 07:01
dep. 07:01
3 km
Palojce
arr. 07:04
dep. 07:04
5 km
Bocevica
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:17
dep. 07:17
12 km
Grdelica
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Mala Kopasnica
arr. 07:22
dep. 07:22
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 07:38
dep. 07:38
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:39
dep. 07:39
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 07:41
dep. 07:41
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:43
dep. 07:43
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
32 km
06:55 07:50 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 06:55
Predejane, Motel
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Licin Dol
arr. 07:01
dep. 07:01
3 km
Palojce
arr. 07:04
dep. 07:04
5 km
Bocevica
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:17
dep. 07:17
12 km
Grdelica
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Mala Kopasnica
arr. 07:22
dep. 07:22
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 07:38
dep. 07:38
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:39
dep. 07:39
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 07:41
dep. 07:41
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:43
dep. 07:43
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
32 km
07:05 07:30 (00:25)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 07:05
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
24 km
07:20 07:50 (00:30)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 07:20
Grdelica
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
27 km
07:35 08:25 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 07:35
Predejane, Motel
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Licin Dol
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Palojce
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Bocevica
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 07:49
dep. 07:49
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:57
dep. 07:57
12 km
Grdelica
arr. 07:55
dep. 07:55
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:02
dep. 08:02
14 km
Mala Kopasnica
arr. 08:04
dep. 08:04
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:08
dep. 08:08
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
32 km
07:35 08:25 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 07:35
Predejane, Motel
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Licin Dol
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Palojce
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Bocevica
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 07:49
dep. 07:49
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:57
dep. 07:57
12 km
Grdelica
arr. 07:55
dep. 07:55
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:02
dep. 08:02
14 km
Mala Kopasnica
arr. 08:04
dep. 08:04
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:08
dep. 08:08
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
32 km
09:10 09:35 (00:25)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 09:10
Grdelica
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
27 km
09:35 10:30 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 09:35
Predejane, Motel
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Licin Dol
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Palojce
arr. 09:44
dep. 09:44
5 km
Bocevica
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 09:50
dep. 09:50
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 09:57
dep. 09:57
12 km
Grdelica
arr. 09:55
dep. 09:55
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:59
dep. 09:59
14 km
Mala Kopasnica
arr. 10:02
dep. 10:02
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
32 km
09:35 10:30 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 09:35
Predejane, Motel
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Licin Dol
arr. 09:41
dep. 09:41
3 km
Palojce
arr. 09:44
dep. 09:44
5 km
Bocevica
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 09:50
dep. 09:50
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 09:57
dep. 09:57
12 km
Grdelica
arr. 09:55
dep. 09:55
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:59
dep. 09:59
14 km
Mala Kopasnica
arr. 10:02
dep. 10:02
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
32 km
10:05 10:30 (00:25)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 10:05
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
27 km
10:45 11:40 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 10:45
Predejane, Motel
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Licin Dol
arr. 10:51
dep. 10:51
3 km
Palojce
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Bocevica
arr. 10:57
dep. 10:57
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 11:00
dep. 11:00
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:07
dep. 11:07
12 km
Grdelica
arr. 11:05
dep. 11:05
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:10
dep. 11:10
14 km
Mala Kopasnica
arr. 11:12
dep. 11:12
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:20
dep. 11:20
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:23
dep. 11:23
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 11:28
dep. 11:28
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 11:29
dep. 11:29
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 11:31
dep. 11:31
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:36
dep. 11:36
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
32 km
10:45 11:40 (00:55)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 10:45
Predejane, Motel
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Licin Dol
arr. 10:51
dep. 10:51
3 km
Palojce
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Bocevica
arr. 10:57
dep. 10:57
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 11:00
dep. 11:00
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:07
dep. 11:07
12 km
Grdelica
arr. 11:05
dep. 11:05
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:10
dep. 11:10
14 km
Mala Kopasnica
arr. 11:12
dep. 11:12
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:20
dep. 11:20
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:23
dep. 11:23
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 11:28
dep. 11:28
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 11:29
dep. 11:29
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 11:31
dep. 11:31
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:36
dep. 11:36
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
32 km
11:35 12:40 (01:05)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 11:35
Predejane, Motel
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Licin Dol
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Palojce
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Bocevica
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 11:50
dep. 11:50
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Grdelica
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:08
dep. 12:08
14 km
Mala Kopasnica
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
32 km
11:35 12:40 (01:05)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 11:35
Predejane, Motel
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Licin Dol
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Palojce
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Bocevica
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 11:50
dep. 11:50
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Grdelica
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:08
dep. 12:08
14 km
Mala Kopasnica
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
32 km
12:50 13:50 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 12:50
Predejane, Motel
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Licin Dol
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Palojce
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Bocevica
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 13:05
dep. 13:05
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Grdelica
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Mala Kopasnica
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:25
dep. 13:25
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:30
dep. 13:30
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:38
dep. 13:38
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:40
dep. 13:40
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 13:42
dep. 13:42
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:50
32 km
12:50 13:50 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 12:50
Predejane, Motel
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Licin Dol
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Palojce
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Bocevica
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 13:05
dep. 13:05
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Grdelica
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Mala Kopasnica
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:25
dep. 13:25
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:30
dep. 13:30
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:38
dep. 13:38
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:40
dep. 13:40
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 13:42
dep. 13:42
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:50
32 km
14:00 14:50 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 14:00
Predejane, Motel
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Licin Dol
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Palojce
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Bocevica
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
Grdelica
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:25
dep. 14:25
14 km
Mala Kopasnica
arr. 14:27
dep. 14:27
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:30
dep. 14:30
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:35
dep. 14:35
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:43
dep. 14:43
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 14:46
dep. 14:46
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:48
dep. 14:48
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
32 km
14:00 14:50 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 14:00
Predejane, Motel
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Licin Dol
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Palojce
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Bocevica
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
Grdelica
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:25
dep. 14:25
14 km
Mala Kopasnica
arr. 14:27
dep. 14:27
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:30
dep. 14:30
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:35
dep. 14:35
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:43
dep. 14:43
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 14:46
dep. 14:46
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:48
dep. 14:48
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
32 km
14:11 14:52 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Railway station
dep. 14:11
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Grdelica, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:36
13 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 14:45
dep. 14:46
19 km
Leskovac, Railway station
arr. 14:52
28 km
14:20 15:10 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 14:20
Predejane, Motel
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Licin Dol
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Palojce
arr. 14:29
dep. 14:29
5 km
Bocevica
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Grdelica
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
32 km
14:20 15:10 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 14:20
Predejane, Motel
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Licin Dol
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Palojce
arr. 14:29
dep. 14:29
5 km
Bocevica
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Grdelica
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
32 km
15:10 15:35 (00:25)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 15:10
Leskovac, Bus station
arr. 15:35
27 km
15:20 16:10 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 15:20
Predejane, Motel
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Licin Dol
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Palojce
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Bocevica
arr. 15:32
dep. 15:32
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Grdelica
arr. 15:40
dep. 15:40
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Mala Kopasnica
arr. 15:47
dep. 15:47
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 16:06
dep. 16:06
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:08
dep. 16:08
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:10
32 km
15:20 16:10 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 15:20
Predejane, Motel
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Licin Dol
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Palojce
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Bocevica
arr. 15:32
dep. 15:32
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Grdelica
arr. 15:40
dep. 15:40
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Mala Kopasnica
arr. 15:47
dep. 15:47
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Leskovac, Leteks
arr. 16:06
dep. 16:06
31.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:08
dep. 16:08
31.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:10
32 km
16:10 17:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 16:10
Predejane, Motel
arr. 16:13
dep. 16:13
1 km
Licin Dol
arr. 16:16
dep. 16:16
3 km
Palojce
arr. 16:19
dep. 16:19
5 km
Bocevica
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Grdelica
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:55
dep. 16:55
14 km
Mala Kopasnica
arr. 16:57
dep. 16:57
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:00
dep. 17:00
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
32 km
16:10 17:10 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 16:10
Predejane, Motel
arr. 16:13
dep. 16:13
1 km
Licin Dol
arr. 16:16
dep. 16:16
3 km
Palojce
arr. 16:19
dep. 16:19
5 km
Bocevica
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Grdelica
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:55
dep. 16:55
14 km
Mala Kopasnica
arr. 16:57
dep. 16:57
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:00
dep. 17:00
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
32 km
16:25 16:55 (00:30)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 16:25
Grdelica, Petlja
arr. 16:45
dep. 16:45
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:55
26 km
17:50 18:40 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 17:50
Predejane, Motel
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Licin Dol
arr. 17:56
dep. 17:56
3 km
Palojce
arr. 17:59
dep. 17:59
5 km
Bocevica
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 18:05
dep. 18:05
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 18:12
dep. 18:12
12 km
Grdelica
arr. 18:10
dep. 18:10
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 18:15
dep. 18:15
14 km
Mala Kopasnica
arr. 18:17
dep. 18:17
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:20
dep. 18:20
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:25
dep. 18:25
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:28
dep. 18:28
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 18:33
dep. 18:33
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:40
32 km
17:50 18:40 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 17:50
Predejane, Motel
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Licin Dol
arr. 17:56
dep. 17:56
3 km
Palojce
arr. 17:59
dep. 17:59
5 km
Bocevica
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 18:05
dep. 18:05
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 18:12
dep. 18:12
12 km
Grdelica
arr. 18:10
dep. 18:10
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 18:15
dep. 18:15
14 km
Mala Kopasnica
arr. 18:17
dep. 18:17
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:20
dep. 18:20
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:25
dep. 18:25
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:28
dep. 18:28
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 18:33
dep. 18:33
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:35
dep. 18:35
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:40
32 km
18:20 18:50 (00:30)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 18:20
Grdelica
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:50
27 km
19:55 20:45 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 19:55
Predejane, Motel
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Licin Dol
arr. 20:01
dep. 20:01
3 km
Palojce
arr. 20:04
dep. 20:04
5 km
Bocevica
arr. 20:07
dep. 20:07
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 20:10
dep. 20:10
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Grdelica
arr. 20:15
dep. 20:15
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 20:20
dep. 20:20
14 km
Mala Kopasnica
arr. 20:22
dep. 20:22
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 20:25
dep. 20:25
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:30
dep. 20:30
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 20:38
dep. 20:38
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:45
32 km
19:55 20:45 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Predejane
dep. 19:55
Predejane, Motel
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Licin Dol
arr. 20:01
dep. 20:01
3 km
Palojce
arr. 20:04
dep. 20:04
5 km
Bocevica
arr. 20:07
dep. 20:07
7 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 20:10
dep. 20:10
9 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Grdelica
arr. 20:15
dep. 20:15
11 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 20:20
dep. 20:20
14 km
Mala Kopasnica
arr. 20:22
dep. 20:22
16 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 20:25
dep. 20:25
19 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:30
dep. 20:30
27 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
29 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 20:38
dep. 20:38
30 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:40
dep. 20:40
31 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:45
32 km
21:20 21:50 (00:30)
Motel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 21:20
Grdelica
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
27 km
23:50 00:15 (00:25)
Motel
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Predejane, Motel
dep. 23:50
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
26 km

Naselja Predejane i Leskovac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Predejane je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 23:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.