Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prcilovica - Aleksinacki Rudnik timetable

friday, 19.07.2019.
05:12 05:40 (00:28)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Suhotski put
dep. 05:12
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
0.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
2.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
3.5 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
4.2 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
4.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
5.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
6 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
6.7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
7.8 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
8.1 km
05:24 05:50 (00:26)
Ekonomija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Ekonomija
dep. 05:24
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
2.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
2.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
4.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
5.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
7.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
7.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
9.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
9.4 km
06:35 07:00 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, JR1
dep. 06:35
Prcilovica, JR2
arr. 06:36
dep. 06:36
0.3 km
Prcilovica, JR3
arr. 06:37
dep. 06:37
0.6 km
Prcilovica, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
1.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:39
dep. 06:39
1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:41
dep. 06:41
2.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:43
dep. 06:43
2.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:47
dep. 06:47
4.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:49
dep. 06:49
5.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:53
dep. 06:53
6.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:55
dep. 06:55
7.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:57
dep. 06:57
7.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:59
dep. 06:59
9.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:00
9.4 km
07:42 08:10 (00:28)
Ekonomija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Ekonomija
dep. 07:42
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:44
dep. 07:44
1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
2.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
2.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
4.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
5.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
7.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
7.9 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
9.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
9.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
9.4 km
13:35 14:00 (00:25)
Ekonomija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Ekonomija
dep. 13:35
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:39
dep. 13:39
1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
2.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
2.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
4.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
5.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
6.5 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
7.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
7.9 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
9.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
9.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
9.4 km
14:49 15:15 (00:26)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Suhotski put
dep. 14:49
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
0.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
2.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
4.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
5.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
6.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
6.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
8.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
8.4 km
Prcilovica - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:24 05:50 (00:26)
Ekonomija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Ekonomija
dep. 05:24
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
2.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
2.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
4.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
5.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
7.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
7.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
9.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
9.4 km
07:40 08:10 (00:30)
Ekonomija
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Ekonomija
dep. 07:40
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:44
dep. 07:44
1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:46
dep. 07:46
2.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:49
dep. 07:49
2.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
4.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
5.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
6.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
7.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
7.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
9.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
9.4 km
08:40 09:05 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, JR1
dep. 08:40
Prcilovica, JR2
arr. 08:41
dep. 08:41
0.3 km
Prcilovica, JR3
arr. 08:42
dep. 08:42
0.6 km
Prcilovica, 3
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:44
dep. 08:44
1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:46
dep. 08:46
2.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:48
dep. 08:48
2.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:52
dep. 08:52
4.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:54
dep. 08:54
5.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:56
dep. 08:56
6 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:58
dep. 08:58
6.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:00
dep. 09:00
7.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:02
dep. 09:02
7.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:04
dep. 09:04
9.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 09:05
9.4 km
13:18 13:45 (00:27)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prcilovica, Suhotski put
dep. 13:18
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
0.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:23
dep. 13:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:26
dep. 13:26
2.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:29
dep. 13:29
4.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:34
dep. 13:34
6.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:37
dep. 13:37
6.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:40
dep. 13:40
8.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:45
8.4 km

Naselja Prcilovica i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prcilovica je u 05:12 h, dok je poslednji polazak u 14:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.