Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozega - Trstenik timetable

thursday, 20.02.2020.
08:15 10:32 (02:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
76 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
97 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
105 km
11:20 13:25 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
112 km
15:30 17:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
84 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
85 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
93 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
97 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
104 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
108 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
118 km
16:25 18:30 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
116 km
Pozega - Trstenik timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
08:15 10:32 (02:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
76 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
97 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
105 km
11:20 13:25 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
112 km
15:30 17:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
84 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
85 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
93 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
97 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
104 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
108 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
118 km
16:25 18:30 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
116 km

Naselja Pozega i Trstenik su međusobno udaljena ~113 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 16:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pozega - Trstenik iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.