Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozega - Nis timetable

saturday, 23.03.2019.
08:15 12:40 (04:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
76 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
97 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
105 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
123 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
138 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
159 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
175 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
198 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
229 km
11:20 15:45 (04:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
112 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
141 km
Stalac
arr. 14:30
dep. 14:30
155 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
160 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
163 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
176 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
202 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
232 km
15:30 20:15 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
84 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
85 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
93 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
97 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
104 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
108 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
118 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
126 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
132 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
147 km
Stalac, IG
arr. 19:00
dep. 19:00
161.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
166.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
170.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
184 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
188 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
195 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
207 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
220 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
238 km
16:25 20:45 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 11,02 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
236 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
08:15 12:40 (04:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
76 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
97 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
105 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
123 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
138 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
159 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
175 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
198 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
229 km
11:20 15:45 (04:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
35 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
43 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
55 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
102 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
112 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
141 km
Stalac
arr. 14:30
dep. 14:30
155 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
160 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
163 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
176 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
202 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
232 km
15:30 20:15 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
55 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
84 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
85 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
93 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
97 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
104 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
108 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
118 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
126 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
132 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
147 km
Stalac, IG
arr. 19:00
dep. 19:00
161.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
166.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
170.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
184 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
188 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
195 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
207 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
220 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
238 km
16:25 20:45 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 11,02 EUR
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
77 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
104 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
116 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
145 km
Stalac
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
170 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
205 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
236 km

Naselja Pozega i Nis su međusobno udaljena ~234 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 20min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 16:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pozega - Nis iznosi od 11,02 EUR do 11,02 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.