Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozega - Kragujevac timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:40 08:40 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:40
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
dep. 07:20
38 km
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
42 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
44 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:40
dep. 07:40
50 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
53 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
56 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
62 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
66 km
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
79 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
85 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
94 km
05:48 08:10 (02:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:48
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
36 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
41 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
43 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
52 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
59 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
63 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
72 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
77 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
94 km
08:10 10:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:10
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
36 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
41 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
43 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
55 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
64 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
74 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
-63 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
-63 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
95 km
08:40 10:45 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:40
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
36 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
43 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
48 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
55 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
61 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
73 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
78 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
95 km
10:55 13:00 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:55
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
20 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
33 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
38 km
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
42 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
49 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:00
dep. 12:00
50 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
53 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
56 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
62 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
66 km
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
68 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
79 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
82 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
85 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
94 km
14:40 16:45 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:40
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
36 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
43 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
49 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
55 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
61 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
65 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
72 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
77 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
83 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
-51 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
93 km
18:20 20:15 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 18:20
Cacak, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
35 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
93 km

Naselja Pozega i Kragujevac su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 18:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.