Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Pozega - Cacak timetable

wednesday, 19.02.2020.
01:54 02:35 (00:41)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 01:54
Cacak, Bus station
arr. 02:35
35 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:40
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
38 km
05:48 06:30 (00:42)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:48
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
36 km
07:50 08:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 07:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
37 km
08:10 08:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:10
Cacak, Bus station
arr. 08:55
36 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
36 km
08:40 09:15 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:40
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
36 km
08:50 09:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
37 km
10:10 11:10 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:10
Gugalj, Jeminska stena
arr. 10:16
dep. 10:16
4 km
Gugalj
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Lucani, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 10:29
dep. 10:29
13 km
Jelen Do
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
18 km
Ovcar Banja
arr. 10:40
dep. 10:40
21 km
Ovcar Banja, Planinarski dom
arr. 10:42
dep. 10:42
22 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 10:45
dep. 10:45
24 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 10:47
dep. 10:47
25 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 10:53
dep. 10:53
29 km
Pakovrace
arr. 10:55
dep. 10:55
30 km
Ridjage, Viseci most
arr. 10:57
dep. 10:57
31 km
Ridjage
arr. 10:59
dep. 10:59
32 km
Parmenac
arr. 11:01
dep. 11:01
33 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:02
dep. 11:02
34 km
Cacak, Bus station
arr. 11:10
38 km
10:55 11:35 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:55
Cacak, Bus station
arr. 11:35
35 km
10:55 11:40 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:55
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
20 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
33 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
38 km
11:20 11:59 (00:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
35 km
14:40 15:20 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:40
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
36 km
14:55 15:40 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:55
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
37 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
36 km
16:10 17:10 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:10
Gugalj, Jeminska stena
arr. 16:16
dep. 16:16
4 km
Gugalj
arr. 16:18
dep. 16:18
5 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 16:28
dep. 16:28
12 km
Lucani, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Jelen Do
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
18 km
Ovcar Banja
arr. 16:40
dep. 16:40
21 km
Ovcar Banja, Planinarski dom
arr. 16:42
dep. 16:42
22 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:45
dep. 16:45
24 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:47
dep. 16:47
25 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:53
dep. 16:53
29 km
Pakovrace
arr. 16:55
dep. 16:55
30 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:57
dep. 16:57
31 km
Ridjage
arr. 16:59
dep. 16:59
32 km
Parmenac
arr. 17:01
dep. 17:01
33 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
34 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
38 km
16:25 17:05 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
36 km
16:55 17:50 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:55
Cacak, Bus station
arr. 17:50
35 km
18:20 19:15 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 18:20
Cacak, Bus station
arr. 19:15
35 km
18:54 19:35 (00:41)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 18:54
Cacak, Bus station
arr. 19:35
35 km
19:24 20:05 (00:41)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 19:24
Cacak, Bus station
arr. 20:05
35 km
20:40 21:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 20:40
Cacak, Bus station
arr. 21:30
36 km

Naselja Pozega i Cacak su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 01:54 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pozega - Cacak iznosi od 2,59 EUR do 2,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.