Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pozega - Cacak timetable

tuesday, 14.08.2018.
01:54 02:35 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 01:54
Cacak, Bus station
arr. 02:35
35 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:40
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
38 km
05:48 06:30 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:48
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
19 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
36 km
07:50 09:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 07:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
37 km
08:10 09:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:10
Cacak, Bus station
arr. 08:55
36 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
36 km
08:30 09:08 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 08:30
arr. 08:35
dep. 08:36
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
11 km
arr. 08:41
dep. 08:42
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
39 km
Cacak, Railway station
arr. 09:08
45 km
08:40 09:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:40
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
19 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
36 km
08:50 10:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
37 km
10:10 11:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:10
Gugalj, Jeminska stena
arr. 10:16
dep. 10:16
4 km
Gugalj
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 10:22
dep. 10:22
8 km
Lucani, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 10:29
dep. 10:29
13 km
Jelen Do
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
18 km
Ovcar Banja
arr. 10:40
dep. 10:40
21 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 10:42
dep. 10:42
22 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 10:45
dep. 10:45
24 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 10:47
dep. 10:47
25 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 10:53
dep. 10:53
29 km
Pakovrace
arr. 10:55
dep. 10:55
30 km
Ridjage, Viseci most
arr. 10:57
dep. 10:57
31 km
Ridjage
arr. 10:59
dep. 10:59
32 km
Parmenac
arr. 11:01
dep. 11:01
33 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:02
dep. 11:02
34 km
Cacak, Bus station
arr. 11:10
38 km
10:15 10:53 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 10:15
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
11 km
arr. 10:26
dep. 10:27
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
39 km
Cacak, Railway station
arr. 10:53
45 km
10:55 11:40 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:55
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
20 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
33 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
38 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:00
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
36 km
11:20 12:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:20
Cacak, Bus station
arr. 11:59
35 km
13:20 13:58 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 13:20
arr. 13:25
dep. 13:26
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 13:28
dep. 13:29
11 km
arr. 13:31
dep. 13:32
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 13:49
dep. 13:50
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
39 km
Cacak, Railway station
arr. 13:58
45 km
14:40 15:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:40
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
36 km
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:55
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
37 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:30
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
36 km
16:10 17:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:10
Gugalj, Jeminska stena
arr. 16:16
dep. 16:16
4 km
Gugalj
arr. 16:18
dep. 16:18
5 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Lucani, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 16:28
dep. 16:28
12 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Jelen Do
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
18 km
Ovcar Banja
arr. 16:40
dep. 16:40
21 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 16:42
dep. 16:42
22 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:45
dep. 16:45
24 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:47
dep. 16:47
25 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:53
dep. 16:53
29 km
Pakovrace
arr. 16:55
dep. 16:55
30 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:57
dep. 16:57
31 km
Ridjage
arr. 16:59
dep. 16:59
32 km
Parmenac
arr. 17:01
dep. 17:01
33 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
34 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
38 km
16:25 17:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 300,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:25
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
36 km
16:50 17:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Cacak, Bus station
arr. 17:30
38 km
17:06 17:44 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 17:06
arr. 17:11
dep. 17:12
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
11 km
arr. 17:17
dep. 17:18
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:36
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
39 km
Cacak, Railway station
arr. 17:44
45 km
18:20 19:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 18:20
Cacak, Bus station
arr. 19:15
35 km
18:54 19:35 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 18:54
Cacak, Bus station
arr. 19:35
35 km
20:25 21:03 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 20:25
arr. 20:30
dep. 20:31
7 km
Gugalj, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
11 km
arr. 20:36
dep. 20:37
13 km
Jelen Do, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
19 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
23 km
Prijevor, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
34 km
Trbusani, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:59
39 km
Cacak, Railway station
arr. 21:03
45 km
20:40 21:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 20:40
Cacak, Bus station
arr. 21:30
36 km

Naselja Pozega i Cacak su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 01:54 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pozega - Cacak iznosi od 300,00 RSD do 300,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.