Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozega - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.11.2018.
01:54 04:55 (03:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 01:54
Cacak, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:35
35 km
Preljina
arr. 02:50
dep. 02:50
43.1 km
Ljig, Bus station
arr. 03:32
dep. 03:32
92.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:39
dep. 04:39
166.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:55
175.1 km
03:02 06:09 (03:07)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 03:02
Kalenici, Railway station
arr. 03:18
dep. 03:18
12 km
Kosjeric, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:34
25 km
arr. 03:45
dep. 03:45
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 03:51
dep. 03:51
38 km
arr. 03:58
dep. 03:58
43 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:34
dep. 04:35
73 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 04:39
dep. 04:39
78 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
85 km
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
94 km
Lajkovac, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:07
108 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
117 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
125 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 05:32
dep. 05:33
139 km
arr. 05:42
dep. 05:43
150 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:51
dep. 05:52
160 km
arr. 06:09
176 km
04:24 07:16 (02:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 04:24
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
165.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
174.2 km
05:10 08:20 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
174.2 km
05:14 08:16 (03:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 05:14
Kosjeric, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
25 km
arr. 05:55
dep. 05:56
34 km
arr. 06:08
dep. 06:09
43 km
Valjevo, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
73 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
85 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:15
dep. 07:21
108 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
139 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:59
dep. 07:59
160 km
arr. 08:16
176 km
05:54 08:46 (02:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:54
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:31
dep. 08:31
165.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
174.2 km
06:25 09:00 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 06:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
182 km
07:41 10:42 (03:01)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 07:41
Kosjeric, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
73 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
85 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
108 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:52
dep. 10:02
134 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 10:07
dep. 10:08
139 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:24
dep. 10:25
160 km
arr. 10:42
176 km
07:50 11:20 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 07:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 09:00
37 km
Konjevici
arr. 09:08
dep. 09:08
42 km
Preljina
arr. 09:10
dep. 09:10
44 km
Ljig, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
102 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
-43 km
Liplje, I
arr. 09:57
dep. 09:57
-43 km
arr. 10:00
dep. 10:00
-43 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:10
dep. 10:10
-43 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:04
dep. 11:04
175 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:20
183 km
08:50 12:20 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 08:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
dep. 10:00
37 km
Konjevici
arr. 10:08
dep. 10:08
42 km
Preljina
arr. 10:10
dep. 10:10
44 km
Ljig, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
102 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
-43 km
Liplje, I
arr. 10:57
dep. 10:57
-43 km
arr. 11:00
dep. 11:00
-43 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 11:10
dep. 11:10
-43 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:04
dep. 12:04
175 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:20
183 km
09:05 12:00 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 09:05
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:42
dep. 11:42
165.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
174.2 km
10:45 14:02 (03:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 10:45
Otanj, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:55
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
12 km
Tubici, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
25 km
arr. 11:29
dep. 11:33
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:39
dep. 11:39
38 km
arr. 11:46
dep. 11:47
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:59
dep. 12:00
54 km
Valjevo, Gradac
arr. 12:13
dep. 12:14
64 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
73 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:32
dep. 12:32
78 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
85 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:41
dep. 12:41
88 km
Slovac, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
94 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
108 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:06
117 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
125 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:28
dep. 13:28
142 km
arr. 13:37
dep. 13:37
150 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:45
dep. 13:45
160 km
arr. 14:02
176 km
10:55 14:55 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:55
Cacak, Bus station
arr. 11:35
dep. 12:00
35 km
Konjevici
arr. 12:08
dep. 12:08
40 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
42 km
Dici, Magistrala
arr. 13:12
dep. 13:12
92 km
Ljig, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
100 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:34
dep. 13:34
103 km
Liplje, I
arr. 13:37
dep. 13:37
106 km
arr. 13:40
dep. 13:40
110 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:50
dep. 13:50
120 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
173 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:55
181 km
10:58 13:59 (03:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:58
Lucani, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
10.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:44
dep. 13:44
169.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:59
178.3 km
11:00 15:15 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:00
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
36 km
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
43 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
51 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
58 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
70 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
82 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
99 km
arr. 13:19
dep. 13:19
108 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
180 km
12:40 15:40 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 12:40
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
10.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
169.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:40
178.3 km
13:15 16:15 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
179 km
14:55 18:20 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:55
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
dep. 16:00
37 km
Konjevici
arr. 16:08
dep. 16:08
42 km
Preljina
arr. 16:10
dep. 16:10
44 km
Ljig, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
102 km
Moravci, Magistrala
arr. 17:05
dep. 17:05
-43 km
Liplje, I
arr. 17:07
dep. 17:07
-43 km
arr. 17:10
dep. 17:10
-43 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:20
dep. 17:20
-43 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
175 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:20
183 km
15:20 18:35 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 15:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:20
dep. 18:20
172.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:35
180.8 km
15:27 18:47 (03:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 15:27
Glumac, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Otanj, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
12 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
25 km
arr. 16:11
dep. 16:11
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:17
dep. 16:17
38 km
arr. 16:24
dep. 16:24
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:36
dep. 16:36
54 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:07
73 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:11
dep. 17:11
78 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
85 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:20
dep. 17:20
88 km
Slovac, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
94 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
108 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
117 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
125 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
134 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:14
dep. 18:14
142 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 18:30
dep. 18:30
160 km
arr. 18:47
176 km
16:04 19:02 (02:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:04
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
10.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
169.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:02
178.3 km
16:55 20:30 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:55
Cacak, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Konjevici
arr. 18:02
dep. 18:02
39.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:15
dep. 20:15
165.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
174 km
16:58 19:48 (02:50)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 16:58
Kosjeric, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
73 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
108 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
166 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 19:48
176 km
17:54 20:52 (02:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 17:54
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
10.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
169.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:52
178.3 km
18:33 21:21 (02:48)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 18:33
Kosjeric, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
73 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
108 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:47
dep. 20:47
139 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:03
dep. 21:04
160 km
arr. 21:21
176 km
18:54 21:55 (03:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 18:54
Cacak, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
35 km
Preljina
arr. 19:50
dep. 19:50
43.1 km
Ljig, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
92.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:39
dep. 21:39
166.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:55
175.1 km
19:48 22:46 (02:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 19:48
Lucani, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:02
10.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:31
dep. 22:31
169.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:46
178.3 km
20:40 00:15 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 20:40
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
36 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
176 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
03:37 06:29 (02:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 03:37
Kosjeric, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:04
73 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
dep. 05:34
108 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:19
dep. 06:20
166 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:29
176 km

Naselja Pozega i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~178 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 04h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 01:54 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.