Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pozega - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 11.07.2020.
04:24 07:16 (02:52)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 04:24
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
165.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:16
174.2 km
05:10 08:20 (03:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:10
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:20
174.2 km
05:18 07:58 (02:40)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 05:18
Kosjeric, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
25 km
Valjevo, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:43
73 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
108 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 07:45
dep. 07:45
160 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:50
dep. 07:51
166 km
arr. 07:58
176 km
05:54 08:46 (02:52)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 05:54
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:31
dep. 08:31
165.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:46
174.2 km
07:06 10:12 (03:06)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 07:06
Glumac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Otanj, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:17
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:23
12 km
Tubici, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 07:39
dep. 07:39
25 km
arr. 07:50
dep. 07:50
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 07:56
dep. 07:56
38 km
arr. 08:03
dep. 08:03
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 08:15
dep. 08:15
54 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 08:19
dep. 08:19
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
73 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
78 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
85 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
88 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
94 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
108 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
117 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
125 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:40
dep. 09:40
139 km
arr. 09:48
dep. 09:49
150 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 09:57
dep. 09:59
160 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:04
dep. 10:05
166 km
arr. 10:12
176 km
07:18 10:16 (02:58)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 07:18
Lucani, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
10.1 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:01
dep. 10:01
169.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:16
178.3 km
07:50 11:20 (03:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 07:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 09:00
37 km
Konjevici
arr. 09:08
dep. 09:08
42 km
Preljina
arr. 09:10
dep. 09:10
44 km
Ljig, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
102 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
105 km
Liplje, I
arr. 09:57
dep. 09:57
108 km
arr. 10:00
dep. 10:00
112 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:10
dep. 10:10
122 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:04
dep. 11:04
175 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:20
183 km
09:04 12:02 (02:58)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 09:04
Lucani, Bus station
arr. 09:18
dep. 09:18
10.1 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:47
dep. 11:47
169.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:02
178.3 km
10:11 13:18 (03:07)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 10:11
Glumac, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Otanj, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
12 km
Tubici, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:38
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
25 km
arr. 10:57
dep. 11:02
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:08
dep. 11:08
38 km
arr. 11:15
dep. 11:16
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:28
dep. 11:28
54 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 11:32
dep. 11:32
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
73 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
78 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
85 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
88 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
94 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:23
108 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
117 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
125 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
139 km
arr. 12:55
dep. 12:56
150 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 13:04
dep. 13:05
160 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:10
dep. 13:11
166 km
arr. 13:18
176 km
10:55 14:55 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:55
Cacak, Bus station
arr. 11:35
dep. 12:00
35 km
Konjevici
arr. 12:08
dep. 12:08
40 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
42 km
Dici, Magistrala
arr. 13:12
dep. 13:12
92 km
Ljig, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
100 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:34
dep. 13:34
103 km
Liplje, I
arr. 13:37
dep. 13:37
106 km
arr. 13:40
dep. 13:40
110 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:50
dep. 13:50
120 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
173 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
181 km
10:58 13:59 (03:01)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 10:58
Lucani, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
10.1 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:44
dep. 13:44
169.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:59
178.3 km
11:00 15:15 (04:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 11:00
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
36 km
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
43 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
51 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
58 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
70 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
82 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
99 km
arr. 13:19
dep. 13:19
108 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
118 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
180 km
12:40 15:40 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 12:40
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
10.1 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
169.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:40
178.3 km
14:50 17:44 (02:54)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:50
Lucani, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
170.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:44
179.2 km
14:55 18:20 (03:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 14:55
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
dep. 16:00
37 km
Konjevici
arr. 16:08
dep. 16:08
42 km
Preljina
arr. 16:10
dep. 16:10
44 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:20
183 km
15:41 18:51 (03:10)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 15:41
Glumac, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Otanj, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
12 km
Tubici, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
25 km
arr. 16:27
dep. 16:28
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
arr. 16:41
dep. 16:42
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:54
dep. 16:55
54 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 16:59
dep. 16:59
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
73 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:26
dep. 17:26
78 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
85 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:35
dep. 17:35
88 km
Slovac, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:39
94 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
108 km
Vreoci, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
117 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
125 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:20
dep. 18:20
139 km
arr. 18:28
dep. 18:29
150 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 18:37
dep. 18:38
160 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:43
dep. 18:44
166 km
arr. 18:51
176 km
16:04 19:02 (02:58)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:04
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
10.1 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
169.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:02
178.3 km
16:55 20:30 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 16:55
Cacak, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Konjevici
arr. 18:02
dep. 18:02
39.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:15
dep. 20:15
165.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
174 km
17:54 20:52 (02:58)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Bus station
dep. 17:54
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
10.1 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
169.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:52
178.3 km
18:25 21:33 (03:08)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pozega, Railway station
dep. 18:25
Kalenici, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:38
12 km
Tubici, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:47
21 km
Kosjeric, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
25 km
arr. 19:06
dep. 19:11
34 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 19:17
dep. 19:17
38 km
arr. 19:24
dep. 19:25
43 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 19:37
dep. 19:38
54 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 19:42
dep. 19:42
58 km
Valjevo, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
73 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:09
dep. 20:09
78 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:17
dep. 20:17
88 km
Slovac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
94 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
101 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:38
108 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
117 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
125 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:03
dep. 21:03
139 km
Belgrade (Beograd), Resnik
arr. 21:19
dep. 21:20
160 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:25
dep. 21:26
166 km
arr. 21:33
176 km

Naselja Pozega i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~178 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 04h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozega je u 04:24 h, dok je poslednji polazak u 18:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pozega - Belgrade (Beograd) iznosi od 9,47 EUR do 9,47 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.