Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Zelenik timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:00 12:35 (06:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
dep. 07:45
61 km
Doljasnica, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
63 km
Srednjevo, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
68 km
Miljevic
arr. 07:59
dep. 07:59
71 km
Mrckovac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
74 km
Klenje kod Golupca
arr. 08:07
dep. 12:25
76 km
Dusmanic
arr. 12:30
dep. 12:30
79 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:32
dep. 12:32
80 km
Zelenik
arr. 12:35
81 km
Pozarevac - Zelenik timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:00 12:35 (06:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
dep. 07:45
61 km
Doljasnica, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
63 km
Srednjevo, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
68 km
Miljevic
arr. 07:59
dep. 07:59
71 km
Mrckovac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
74 km
Klenje kod Golupca
arr. 08:07
dep. 12:25
76 km
Dusmanic
arr. 12:30
dep. 12:30
79 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:32
dep. 12:32
80 km
Zelenik
arr. 12:35
81 km
Pozarevac - Zelenik timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:00 12:35 (06:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
dep. 07:45
61 km
Doljasnica, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
63 km
Srednjevo, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
68 km
Miljevic
arr. 07:59
dep. 07:59
71 km
Mrckovac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
74 km
Klenje kod Golupca
arr. 08:07
dep. 12:25
76 km
Dusmanic
arr. 12:30
dep. 12:30
79 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:32
dep. 12:32
80 km
Zelenik
arr. 12:35
81 km
Pozarevac - Zelenik timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:00 12:35 (06:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
dep. 07:45
61 km
Doljasnica, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
63 km
Srednjevo, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
68 km
Miljevic
arr. 07:59
dep. 07:59
71 km
Mrckovac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
74 km
Klenje kod Golupca
arr. 08:07
dep. 12:25
76 km
Dusmanic
arr. 12:30
dep. 12:30
79 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:32
dep. 12:32
80 km
Zelenik
arr. 12:35
81 km
Pozarevac - Zelenik timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
06:00 12:35 (06:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
dep. 07:45
61 km
Doljasnica, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
63 km
Srednjevo, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
68 km
Miljevic
arr. 07:59
dep. 07:59
71 km
Mrckovac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
74 km
Klenje kod Golupca
arr. 08:07
dep. 12:25
76 km
Dusmanic
arr. 12:30
dep. 12:30
79 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:32
dep. 12:32
80 km
Zelenik
arr. 12:35
81 km
Pozarevac - Zelenik timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
06:00 12:35 (06:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
dep. 07:45
61 km
Doljasnica, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
63 km
Srednjevo, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
68 km
Miljevic
arr. 07:59
dep. 07:59
71 km
Mrckovac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
74 km
Klenje kod Golupca
arr. 08:07
dep. 12:25
76 km
Dusmanic
arr. 12:30
dep. 12:30
79 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:32
dep. 12:32
80 km
Zelenik
arr. 12:35
81 km
Pozarevac - Zelenik timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
06:00 12:35 (06:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
dep. 07:45
61 km
Doljasnica, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
63 km
Srednjevo, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
68 km
Miljevic
arr. 07:59
dep. 07:59
71 km
Mrckovac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
74 km
Klenje kod Golupca
arr. 08:07
dep. 12:25
76 km
Dusmanic
arr. 12:30
dep. 12:30
79 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:32
dep. 12:32
80 km
Zelenik
arr. 12:35
81 km

Naselja Pozarevac i Zelenik su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 35min., a najduže 06h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 06:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.