Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Zajecar timetable

friday, 23.04.2021.
06:48 11:29 (04:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:48
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Beranje, Stig
arr. 07:04
dep. 07:05
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:24
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 07:28
dep. 07:28
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:34
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 07:39
dep. 07:39
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 07:46
dep. 07:46
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
77 km
Voluja, Railway station
arr. 08:17
dep. 08:17
81 km
Brodica, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:51
dep. 09:02
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
119 km
Vlaole, Selo
arr. 09:30
dep. 09:30
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:42
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 09:46
dep. 09:46
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 09:54
dep. 09:54
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 09:58
dep. 09:58
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 10:04
dep. 10:04
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 10:08
dep. 10:08
148 km
Bor, Brezonik
arr. 10:12
dep. 10:12
151 km
Bor, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:19
156 km
Bor, Teretna
arr. 10:23
dep. 10:24
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:34
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:54
dep. 10:54
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:29
198 km
15:55 20:37 (04:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:55
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Beranje, Stig
arr. 16:11
dep. 16:12
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 16:16
dep. 16:16
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:31
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 16:35
dep. 16:36
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 16:47
dep. 16:48
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 16:55
dep. 16:55
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:21
77 km
Voluja, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
81 km
Brodica, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:10
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
119 km
Vlaole, Selo
arr. 18:38
dep. 18:38
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:50
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 18:54
dep. 18:54
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 19:02
dep. 19:02
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 19:06
dep. 19:06
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 19:12
dep. 19:12
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 19:16
dep. 19:16
148 km
Bor, Brezonik
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Bor, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:27
156 km
Bor, Teretna
arr. 19:31
dep. 19:32
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:42
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:02
dep. 20:02
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:37
198 km
Pozarevac - Zajecar timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
06:48 11:29 (04:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:48
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Beranje, Stig
arr. 07:04
dep. 07:05
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:24
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 07:28
dep. 07:28
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:34
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 07:39
dep. 07:39
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 07:46
dep. 07:46
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
77 km
Voluja, Railway station
arr. 08:17
dep. 08:17
81 km
Brodica, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:51
dep. 09:02
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
119 km
Vlaole, Selo
arr. 09:30
dep. 09:30
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:42
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 09:46
dep. 09:46
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 09:54
dep. 09:54
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 09:58
dep. 09:58
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 10:04
dep. 10:04
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 10:08
dep. 10:08
148 km
Bor, Brezonik
arr. 10:12
dep. 10:12
151 km
Bor, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:19
156 km
Bor, Teretna
arr. 10:23
dep. 10:24
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:34
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:54
dep. 10:54
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:29
198 km
15:55 20:37 (04:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:55
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Beranje, Stig
arr. 16:11
dep. 16:12
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 16:16
dep. 16:16
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:31
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 16:35
dep. 16:36
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 16:47
dep. 16:48
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 16:55
dep. 16:55
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:21
77 km
Voluja, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
81 km
Brodica, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:10
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
119 km
Vlaole, Selo
arr. 18:38
dep. 18:38
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:50
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 18:54
dep. 18:54
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 19:02
dep. 19:02
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 19:06
dep. 19:06
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 19:12
dep. 19:12
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 19:16
dep. 19:16
148 km
Bor, Brezonik
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Bor, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:27
156 km
Bor, Teretna
arr. 19:31
dep. 19:32
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:42
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:02
dep. 20:02
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:37
198 km
Pozarevac - Zajecar timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
06:48 11:29 (04:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:48
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Beranje, Stig
arr. 07:04
dep. 07:05
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:24
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 07:28
dep. 07:28
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:34
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 07:39
dep. 07:39
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 07:46
dep. 07:46
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
77 km
Voluja, Railway station
arr. 08:17
dep. 08:17
81 km
Brodica, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:51
dep. 09:02
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
119 km
Vlaole, Selo
arr. 09:30
dep. 09:30
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:42
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 09:46
dep. 09:46
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 09:54
dep. 09:54
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 09:58
dep. 09:58
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 10:04
dep. 10:04
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 10:08
dep. 10:08
148 km
Bor, Brezonik
arr. 10:12
dep. 10:12
151 km
Bor, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:19
156 km
Bor, Teretna
arr. 10:23
dep. 10:24
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:34
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:54
dep. 10:54
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:29
198 km
15:55 20:37 (04:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:55
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Beranje, Stig
arr. 16:11
dep. 16:12
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 16:16
dep. 16:16
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:31
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 16:35
dep. 16:36
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 16:47
dep. 16:48
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 16:55
dep. 16:55
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:21
77 km
Voluja, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
81 km
Brodica, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:10
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
119 km
Vlaole, Selo
arr. 18:38
dep. 18:38
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:50
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 18:54
dep. 18:54
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 19:02
dep. 19:02
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 19:06
dep. 19:06
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 19:12
dep. 19:12
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 19:16
dep. 19:16
148 km
Bor, Brezonik
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Bor, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:27
156 km
Bor, Teretna
arr. 19:31
dep. 19:32
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:42
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:02
dep. 20:02
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:37
198 km
Pozarevac - Zajecar timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:48 11:29 (04:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:48
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Beranje, Stig
arr. 07:04
dep. 07:05
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:24
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 07:28
dep. 07:28
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:34
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 07:39
dep. 07:39
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 07:46
dep. 07:46
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
77 km
Voluja, Railway station
arr. 08:17
dep. 08:17
81 km
Brodica, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:51
dep. 09:02
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
119 km
Vlaole, Selo
arr. 09:30
dep. 09:30
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:42
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 09:46
dep. 09:46
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 09:54
dep. 09:54
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 09:58
dep. 09:58
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 10:04
dep. 10:04
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 10:08
dep. 10:08
148 km
Bor, Brezonik
arr. 10:12
dep. 10:12
151 km
Bor, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:19
156 km
Bor, Teretna
arr. 10:23
dep. 10:24
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:34
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:54
dep. 10:54
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:14
dep. 11:15
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:29
198 km
15:55 20:37 (04:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:55
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Beranje, Stig
arr. 16:11
dep. 16:12
17 km
Sirakovo, Majilovac
arr. 16:16
dep. 16:16
21 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:31
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 16:35
dep. 16:36
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 16:47
dep. 16:48
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 16:55
dep. 16:55
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:21
77 km
Voluja, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
81 km
Brodica, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:10
101 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
105 km
Leskovo, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
113 km
Jasikovo, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
119 km
Vlaole, Selo
arr. 18:38
dep. 18:38
122 km
Vlaole, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
126 km
Gornjane, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:50
129 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 18:54
dep. 18:54
131 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 19:02
dep. 19:02
136 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 19:06
dep. 19:06
138 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 19:12
dep. 19:12
143 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 19:16
dep. 19:16
148 km
Bor, Brezonik
arr. 19:20
dep. 19:20
151 km
Bor, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:27
156 km
Bor, Teretna
arr. 19:31
dep. 19:32
159 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:42
166 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:02
dep. 20:02
173 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
181 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
190 km
Zajecar, Railway station
arr. 20:37
198 km

Naselja Pozarevac i Zajecar su međusobno udaljena ~198 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 41min., a najduže 04h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:48 h, dok je poslednji polazak u 15:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.