Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Zagubica timetable

saturday, 25.06.2022.
07:35 09:55 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Salakovac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 08:04
dep. 08:04
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Kamenovo
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 08:21
dep. 08:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
37 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
39 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
41 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
43 km
Malo Laole
arr. 08:40
dep. 08:40
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:45
dep. 08:45
47 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 08:51
dep. 08:51
50 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 08:57
dep. 08:57
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 08:59
dep. 08:59
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 09:01
dep. 09:01
56 km
Krepoljin, Petlić
arr. 09:05
dep. 09:05
58 km
Krepoljin
arr. 09:10
dep. 09:10
60 km
Osanica, Ceretar
arr. 09:16
dep. 09:16
63 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
65 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
69 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
71 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
81 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
82 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
83 km
15:15 17:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 15:41
dep. 15:41
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
29 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 16:29
dep. 16:29
56 km
Krepoljin
arr. 16:35
dep. 16:35
60 km
Osanica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
69 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
81 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
83 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
83 km
18:40 21:22 (02:42)
Bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:40
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
29 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
36 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
53 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
60 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
69 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
80 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
83 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
86 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
88 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
90 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
96 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
97 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
101 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
107 km
Pozarevac - Zagubica timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
07:35 09:55 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Salakovac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 08:04
dep. 08:04
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Kamenovo
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 08:21
dep. 08:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
37 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
39 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
41 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
43 km
Malo Laole
arr. 08:40
dep. 08:40
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:45
dep. 08:45
47 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 08:51
dep. 08:51
50 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 08:57
dep. 08:57
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 08:59
dep. 08:59
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 09:01
dep. 09:01
56 km
Krepoljin, Petlić
arr. 09:05
dep. 09:05
58 km
Krepoljin
arr. 09:10
dep. 09:10
60 km
Osanica, Ceretar
arr. 09:16
dep. 09:16
63 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
65 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
69 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
71 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
81 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
82 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
83 km
13:15 15:55 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Salakovac, Nova farma
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 13:31
dep. 13:31
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
12 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:41
dep. 13:41
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
19 km
arr. 13:45
dep. 13:45
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 13:48
dep. 13:48
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:58
dep. 13:58
29 km
Kamenovo
arr. 14:03
dep. 14:03
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 14:06
dep. 14:06
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 14:17
dep. 14:17
37 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:20
dep. 14:20
39 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
43 km
Malo Laole
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:35
dep. 14:35
47 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 14:41
dep. 14:41
50 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 14:47
dep. 14:47
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 14:49
dep. 14:49
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 14:51
dep. 14:51
56 km
Krepoljin, Petlić
arr. 14:55
dep. 14:55
58 km
Krepoljin
arr. 15:00
dep. 15:00
60 km
Osanica, Ceretar
arr. 15:10
dep. 15:10
63 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 15:14
dep. 15:14
65 km
Osanica, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
69 km
Osanica, Trstene bare
arr. 15:31
dep. 15:31
71 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 15:47
dep. 15:47
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:49
dep. 15:49
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:51
dep. 15:51
81 km
Zagubica, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
82 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:55
83 km
18:40 21:22 (02:42)
Bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:40
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
29 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
36 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
53 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
60 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
69 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
80 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
83 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
86 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
88 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
90 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
96 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
97 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
101 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
107 km
Pozarevac - Zagubica timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
07:35 09:55 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Salakovac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 08:04
dep. 08:04
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Kamenovo
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 08:21
dep. 08:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
37 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
39 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
41 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
43 km
Malo Laole
arr. 08:40
dep. 08:40
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:45
dep. 08:45
47 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 08:51
dep. 08:51
50 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 08:57
dep. 08:57
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 08:59
dep. 08:59
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 09:01
dep. 09:01
56 km
Krepoljin, Petlić
arr. 09:05
dep. 09:05
58 km
Krepoljin
arr. 09:10
dep. 09:10
60 km
Osanica, Ceretar
arr. 09:16
dep. 09:16
63 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
65 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
69 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
71 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
81 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
82 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
83 km
10:30 13:10 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 10:38
dep. 10:38
5 km
Salakovac, Nova farma
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 10:46
dep. 10:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:48
dep. 10:48
12 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:56
dep. 10:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
arr. 11:00
dep. 11:00
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 11:03
dep. 11:03
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:13
dep. 11:13
29 km
Kamenovo
arr. 11:18
dep. 11:18
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 11:21
dep. 11:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:40
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 11:42
dep. 11:42
37 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:45
dep. 11:45
39 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 11:50
dep. 11:50
41 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
43 km
Malo Laole
arr. 11:55
dep. 11:55
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:00
dep. 12:00
47 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 12:06
dep. 12:06
50 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 12:12
dep. 12:12
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 12:14
dep. 12:14
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 12:16
dep. 12:16
56 km
Krepoljin, Petlić
arr. 12:20
dep. 12:20
58 km
Krepoljin
arr. 12:25
dep. 12:25
60 km
Osanica, Ceretar
arr. 12:31
dep. 12:31
63 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 12:35
dep. 12:35
65 km
Osanica, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
69 km
Osanica, Trstene bare
arr. 12:46
dep. 12:46
71 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:02
dep. 13:02
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 13:04
dep. 13:04
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 13:06
dep. 13:06
81 km
Zagubica, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
82 km
Zagubica, Bus station
arr. 13:10
83 km
12:40 15:20 (02:40)
Morava MoravkaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:40
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:42
dep. 12:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:45
dep. 12:45
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
1.9 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:03
dep. 13:03
3.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
Salakovac, Nova farma
arr. 13:08
dep. 13:08
7.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:11
dep. 13:11
9.5 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
10.7 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 13:14
dep. 13:14
11.5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:15
dep. 13:15
12.1 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 13:17
dep. 13:17
13.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
14.6 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:23
dep. 13:23
17.8 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
18.9 km
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
27 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
29.4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:39
dep. 13:39
31.5 km
Kamenovo
arr. 13:42
dep. 13:42
34 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 13:45
dep. 13:45
36 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
37 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
38.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 13:55
dep. 13:55
39.7 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:58
dep. 13:58
41.6 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:01
dep. 14:01
43.3 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
45.9 km
Malo Laole
arr. 14:06
dep. 14:06
47.1 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:11
dep. 14:11
51.1 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 14:14
dep. 14:14
53.3 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 14:20
dep. 14:20
56.8 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 14:23
dep. 14:23
58.7 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 14:26
dep. 14:26
60 km
Krepoljin, Petlić
arr. 14:29
dep. 14:29
61.5 km
Krepoljin
arr. 14:34
dep. 14:34
63.8 km
Osanica, Ceretar
arr. 14:42
dep. 14:42
67.6 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 14:45
dep. 14:45
69.1 km
Osanica, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
72.2 km
Osanica, S
arr. 14:55
dep. 14:55
74.5 km
Osanica, Trstene bare
arr. 15:01
dep. 15:01
78.1 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
79.8 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
80.8 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
82.6 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 15:12
dep. 15:12
85.5 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
86.5 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 15:16
dep. 15:16
88.9 km
Zagubica, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
89.7 km
Zagubica, Bus station
arr. 15:20
90.6 km
15:15 17:15 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 15:41
dep. 15:41
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
29 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 16:29
dep. 16:29
56 km
Krepoljin
arr. 16:35
dep. 16:35
60 km
Osanica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
69 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
81 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
83 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
83 km
16:10 18:15 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:10
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
17 km
arr. 16:34
dep. 16:34
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 16:37
dep. 16:37
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:48
dep. 16:48
29 km
Kamenovo
arr. 16:52
dep. 16:52
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:57
dep. 16:57
37 km
Malo Laole
arr. 17:07
dep. 17:07
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:13
dep. 17:13
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 17:22
dep. 17:22
53 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 17:24
dep. 17:24
55 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 17:26
dep. 17:26
56 km
Krepoljin
arr. 17:32
dep. 17:32
60 km
Osanica, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
69 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 18:05
dep. 18:05
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 18:06
dep. 18:06
80 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 18:08
dep. 18:08
81 km
Zagubica, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
82 km
Zagubica, Bus station
arr. 18:15
83 km
18:40 21:22 (02:42)
Bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:40
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
29 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
36 km
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
44 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
53 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
60 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
69 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
73 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
74 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
76 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
79 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
80 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
83 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
86 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
88 km
Zagubica, Beljavina
arr. 20:57
dep. 20:57
90 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
96 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
97 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
101 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
107 km

Naselja Pozarevac i Zagubica su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:35 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.