Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Zabari timetable

saturday, 25.06.2022.
09:01 09:38 (00:37)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
29.8 km
09:36 10:13 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:36
Zabari, Bus station
arr. 10:13
29.8 km
10:45 11:45 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:45
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Pozarevac, Улица Коста Абрашевић
arr. 10:51
dep. 10:51
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 10:54
dep. 10:54
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 10:55
dep. 10:55
3.8 km
Lucica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
5 km
Lucica, centar
arr. 11:00
dep. 11:00
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 11:01
dep. 11:01
6 km
Prugovo, I
arr. 11:02
dep. 11:02
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 11:07
dep. 11:07
10 km
Poljana, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 11:11
dep. 11:11
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 11:24
dep. 11:24
18 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 11:25
dep. 11:25
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 11:31
dep. 11:31
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 11:35
dep. 11:35
25 km
Simicevo, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 11:39
dep. 11:39
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 11:41
dep. 11:41
28 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 11:43
dep. 11:43
29 km
Zabari, Center
arr. 11:45
30 km
12:52 13:35 (00:43)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Salakovac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
26 km
Pozarevac - Zabari timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
07:15 07:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
30 km
09:01 09:38 (00:37)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
29.8 km
09:36 10:13 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:36
Zabari, Bus station
arr. 10:13
29.8 km
12:52 13:35 (00:43)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Salakovac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
26 km

Naselja Pozarevac i Zabari su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 12:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.