Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Zabari timetable

saturday, 17.11.2018.
05:30 06:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Prugovo, I
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Poljana, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:09
dep. 06:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Zabari, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:18
32 km
07:15 07:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
30 km
09:01 09:38 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
29.8 km
09:36 10:13 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:36
Zabari, A.S.
arr. 10:13
29.8 km
10:45 11:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:45
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 10:51
dep. 10:51
2.4 km
Pozarevac, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 10:54
dep. 10:54
3.4 km
Pozarevac, Farma
arr. 10:55
dep. 10:55
3.8 km
Lucica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
5 km
Lucica, centar
arr. 11:00
dep. 11:00
5.7 km
Lucica, Skola
arr. 11:01
dep. 11:01
6 km
Prugovo, I
arr. 11:02
dep. 11:02
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 11:07
dep. 11:07
10 km
Poljana, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 11:11
dep. 11:11
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 11:24
dep. 11:24
18 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 11:25
dep. 11:25
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 11:31
dep. 11:31
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 11:35
dep. 11:35
25 km
Simicevo, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 11:39
dep. 11:39
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 11:41
dep. 11:41
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 11:43
dep. 11:43
29 km
Zabari, Center
arr. 11:45
30 km
11:45 12:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:45
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Lucica, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Lucica, Skola
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Prugovo
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Poljana, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 12:01
dep. 12:01
12 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 12:11
dep. 12:11
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 12:17
dep. 12:17
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 12:20
dep. 12:20
25 km
Simicevo, Dom
arr. 12:22
dep. 12:22
26 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 12:24
dep. 12:24
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 12:26
dep. 12:26
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 12:28
dep. 12:28
29 km
Zabari, A.S.
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 12:33
32 km
12:52 13:35 (00:43)
Ljubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
26 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Zabari, Center
arr. 14:00
32 km
14:20 14:47 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
30 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Lucica
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Prugovo
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Poljana
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Oreovica kod Zabara
arr. 14:54
dep. 14:54
22 km
Simicevo
arr. 14:59
dep. 14:59
26 km
Zabari, Center
arr. 15:05
30 km
16:30 17:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:30
Pozarevac, Rampa
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Pozarevac, Farma
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lucica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lucica, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Prugovo, I
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Poljana, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 16:56
dep. 16:56
17 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 16:59
dep. 16:59
19 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
22 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Simicevo, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 17:11
dep. 17:11
27 km
Zabari, Rasadnik
arr. 17:13
dep. 17:13
28 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 17:14
dep. 17:14
29 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 17:18
32 km

Naselja Pozarevac i Zabari su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.