Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Vrnjacka Banja timetable

thursday, 20.02.2020.
06:40 10:15 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
46.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
151.6 km
12:52 16:20 (03:28)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
141 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
153 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
157 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
168 km
Pozarevac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:40 10:15 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
46.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
151.6 km
12:52 16:20 (03:28)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
141 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
153 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
157 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
168 km
Pozarevac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:40 10:15 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
46.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
151.6 km
12:52 16:20 (03:28)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
141 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
153 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
157 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
168 km
Pozarevac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
06:40 10:15 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Svilajnac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
46.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
151.6 km
12:52 16:20 (03:28)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
141 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
153 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
157 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
168 km

Naselja Pozarevac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~160 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 28min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 12:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.