Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Vrbnica kod Malog Crnica timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:15 07:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Pozarevac, Padine
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
13 km
Kravlji Do, Selo
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 06:39
dep. 06:39
16 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 06:51
dep. 06:51
23 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 07:00
28 km
12:30 13:16 (00:46)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:44
dep. 12:44
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:45
dep. 12:45
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
12.7 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
13.6 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 12:54
dep. 12:54
14.4 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 12:57
dep. 12:57
16.6 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
20.6 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
19.5 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
21.6 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 13:10
dep. 13:10
23.8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
24.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 13:12
dep. 13:12
24.9 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
26 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:16
26.7 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Pozarevac, Padine
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
13 km
Kravlji Do, Selo
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
21 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 16:13
dep. 16:13
27 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 16:15
28 km
Pozarevac - Vrbnica kod Malog Crnica timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:15 07:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Pozarevac, Padine
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
13 km
Kravlji Do, Selo
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 06:39
dep. 06:39
16 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 06:51
dep. 06:51
23 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 07:00
28 km
12:30 13:16 (00:46)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:44
dep. 12:44
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:45
dep. 12:45
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
12.7 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
13.6 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 12:54
dep. 12:54
14.4 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 12:57
dep. 12:57
16.6 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
20.6 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
19.5 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
21.6 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 13:10
dep. 13:10
23.8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
24.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 13:12
dep. 13:12
24.9 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
26 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:16
26.7 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Pozarevac, Padine
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
13 km
Kravlji Do, Selo
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
21 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 16:13
dep. 16:13
27 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 16:15
28 km
Pozarevac - Vrbnica kod Malog Crnica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:15 07:00 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Pozarevac, Padine
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
13 km
Kravlji Do, Selo
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 06:39
dep. 06:39
16 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 06:51
dep. 06:51
23 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 07:00
28 km
12:30 13:16 (00:46)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:44
dep. 12:44
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:45
dep. 12:45
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
12.7 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
13.6 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 12:54
dep. 12:54
14.4 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 12:57
dep. 12:57
16.6 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
20.6 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
19.5 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
21.6 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 13:10
dep. 13:10
23.8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
24.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 13:12
dep. 13:12
24.9 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
26 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 13:16
26.7 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Pozarevac, Padine
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Kravlji Do, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
13 km
Kravlji Do, Selo
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
Kravlji Do, Biteklja
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Kravlji Do, Krak za Malo Crnice
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Toponica kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Toponica kod Malog Crnica, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Zaova (Toponica kod Malog Crnica), Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
21 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, I
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, II
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Put za Veliko Selo
arr. 16:13
dep. 16:13
27 km
Vrbnica kod Malog Crnica, Center
arr. 16:15
28 km

Naselja Pozarevac i Vrbnica kod Malog Crnica su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.