Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Veliko Gradiste timetable

saturday, 23.02.2019.
07:11 08:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
37.3 km
07:47 08:50 (01:03)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Farma
dep. 07:47
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
14 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
18 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
25 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
30 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
33 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
39 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
42 km
10:07 11:12 (01:05)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
17.6 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
37.3 km
14:11 15:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
37.3 km
18:11 19:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
37.3 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
07:11 08:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
37.3 km
10:07 11:12 (01:05)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
17.6 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
37.3 km
14:11 15:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
37.3 km
18:11 19:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
37.3 km
20:41 21:40 (00:59)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 20:41
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
1.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
-159.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
24.6 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
31.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
36.3 km

Naselja Pozarevac i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:11 h, dok je poslednji polazak u 20:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.