Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Veliko Gradiste timetable

friday, 23.11.2018.
06:30 07:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:30
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:41
dep. 06:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:42
dep. 06:42
7.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
11.7 km
Beranje, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
13.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
15.7 km
Kurjace
arr. 07:06
dep. 07:06
21.6 km
Majilovac, II
arr. 07:13
dep. 07:13
25.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
26.1 km
Djurakovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
30.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
34.4 km
Topolovnik, II
arr. 07:26
dep. 07:26
35.4 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
36.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:32
dep. 07:32
40.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
41.2 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:35
42 km
07:11 08:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
37.3 km
07:47 08:50 (01:03)
Farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Farma
dep. 07:47
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
14 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
18 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
25 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
30 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
33 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
39 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
42 km
10:07 11:12 (01:05)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
17.6 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
37.3 km
12:20 13:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:20
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:24
dep. 12:24
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Beranje, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 12:42
dep. 12:42
15 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
Majilovac, II
arr. 12:47
dep. 12:47
18 km
Majilovac, I - Centar
arr. 12:49
dep. 12:49
19 km
Djurakovo, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:57
dep. 12:57
25 km
Topolovnik, II
arr. 12:59
dep. 12:59
26 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 13:06
dep. 13:06
32 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
33 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 13:10
34 km
13:22 14:17 (00:55)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 13:22
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
17.6 km
Majilovac, II
arr. 13:53
dep. 13:53
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:54
dep. 13:54
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 14:06
dep. 14:06
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:12
dep. 14:12
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:13
dep. 14:13
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:15
dep. 14:15
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:17
37.3 km
14:11 15:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
37.3 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Beranje, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Majilovac, II
arr. 15:57
dep. 15:57
18 km
Majilovac, I - Centar
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Djurakovo, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
21 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 16:07
dep. 16:07
25 km
Topolovnik, II
arr. 16:09
dep. 16:09
26 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
29 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 16:16
dep. 16:16
32 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 16:18
dep. 16:18
33 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 16:20
34 km
18:11 19:12 (01:01)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
24.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
28.7 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
31.1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
34.4 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
36.3 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
37.3 km
20:41 21:40 (00:59)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 20:41
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
1.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
-159.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
20.4 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
24.6 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
29.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
31.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
35.5 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
36.3 km

Naselja Pozarevac i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.