Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Uzice timetable

friday, 19.07.2019.
14:20 19:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
95 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
105 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
112 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
117 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
126 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
130 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
140 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
148 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
153 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
170 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
179 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
183 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
189 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
201 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
206 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
213 km
Pozarevac - Uzice timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
14:20 19:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
95 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
105 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
112 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
117 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
126 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
130 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
140 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
148 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
153 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
170 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
179 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
183 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
189 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
201 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
206 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
213 km
Pozarevac - Uzice timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
14:20 19:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
95 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
105 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
112 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
117 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
126 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
130 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
140 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
148 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
153 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
170 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
179 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
183 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
189 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
201 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
206 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
213 km
Pozarevac - Uzice timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
14:20 19:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
95 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
105 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
112 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
117 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
126 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
130 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
140 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
148 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
153 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
170 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
179 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
183 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
189 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
201 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
206 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
213 km
Pozarevac - Uzice timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
14:20 19:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
95 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
105 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
112 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
117 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
126 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
130 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
140 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
148 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
153 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
170 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
179 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
183 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
189 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
201 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
206 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
213 km
Pozarevac - Uzice timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
14:20 19:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
95 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
105 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
112 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
117 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
126 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
130 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
140 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
148 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
153 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
170 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
179 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
183 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
189 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
201 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
206 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
213 km
Pozarevac - Uzice timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
14:20 19:00 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:20
Poljana, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Simicevo, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Zabari, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Porodin kod Zabara
arr. 14:53
dep. 14:53
36 km
Kusiljevo
arr. 14:59
dep. 14:59
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
56 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 15:30
dep. 15:30
61 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Batocina, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
70 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
75 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
79 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
84 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
95 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
105 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
112 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
117 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
126 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
130 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
137 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
140 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
148 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
153 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
170 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
179 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
183 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
189 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
201 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
206 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
213 km

Naselja Pozarevac i Uzice su međusobno udaljena ~213 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 40min., a najduže 04h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 14:20 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.