Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Smoljinac timetable

thursday, 18.07.2019.
06:10 06:27 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
14 km
07:40 07:05 (-00:3)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:40
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:23
dep. 06:23
-49 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:25
dep. 06:25
-48 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:28
dep. 06:28
-46 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:30
dep. 06:30
-45 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
-44 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:35
dep. 06:35
-41 km
Smoljinac, Center
arr. 07:05
-20 km
13:35 13:10 (-00:2)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:35
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:19
dep. 12:19
-49 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:20
dep. 12:20
-48 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:23
dep. 12:23
-46 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:25
dep. 12:25
-45 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:27
dep. 12:27
-44 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:32
dep. 12:32
-41 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:42
dep. 12:42
-36 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:39
dep. 12:39
-37 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:43
dep. 12:43
-36 km
Kasidol
arr. 12:45
dep. 12:45
-34 km
Smoljinac, Center
arr. 13:10
-17 km
Pozarevac - Smoljinac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:10 06:27 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
14 km
07:40 07:05 (-00:3)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:40
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:23
dep. 06:23
-49 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:25
dep. 06:25
-48 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:28
dep. 06:28
-46 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:30
dep. 06:30
-45 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
-44 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:35
dep. 06:35
-41 km
Smoljinac, Center
arr. 07:05
-20 km
13:35 13:10 (-00:2)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:35
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:19
dep. 12:19
-49 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:20
dep. 12:20
-48 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:23
dep. 12:23
-46 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:25
dep. 12:25
-45 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:27
dep. 12:27
-44 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:32
dep. 12:32
-41 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:42
dep. 12:42
-36 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:39
dep. 12:39
-37 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:43
dep. 12:43
-36 km
Kasidol
arr. 12:45
dep. 12:45
-34 km
Smoljinac, Center
arr. 13:10
-17 km
Pozarevac - Smoljinac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:10 06:27 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
14 km
07:40 07:05 (-00:3)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:40
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:23
dep. 06:23
-49 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:25
dep. 06:25
-48 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:28
dep. 06:28
-46 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:30
dep. 06:30
-45 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
-44 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:35
dep. 06:35
-41 km
Smoljinac, Center
arr. 07:05
-20 km
13:35 13:10 (-00:2)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:35
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:19
dep. 12:19
-49 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:20
dep. 12:20
-48 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:23
dep. 12:23
-46 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:25
dep. 12:25
-45 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:27
dep. 12:27
-44 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:32
dep. 12:32
-41 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:42
dep. 12:42
-36 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:39
dep. 12:39
-37 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:43
dep. 12:43
-36 km
Kasidol
arr. 12:45
dep. 12:45
-34 km
Smoljinac, Center
arr. 13:10
-17 km

Naselja Pozarevac i Smoljinac su međusobno udaljena ~-7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 3min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 13:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.