Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Smoljinac timetable

monday, 14.10.2019.
06:10 06:27 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
14 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:54
dep. 06:54
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 07:10
20 km
12:15 12:40 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:20
dep. 12:20
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:25
dep. 12:25
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Smoljinac, Center
arr. 12:40
17 km
16:20 17:10 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Bratinac, S
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 16:59
dep. 16:59
23 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Kasidol
arr. 17:05
dep. 17:05
26 km
Smoljinac, Center
arr. 17:10
29 km
Pozarevac - Smoljinac timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
06:10 06:27 (00:17)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
14 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:40
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:54
dep. 06:54
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 07:10
20 km
12:15 12:40 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:20
dep. 12:20
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:25
dep. 12:25
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Smoljinac, Center
arr. 12:40
17 km
16:20 17:10 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Bratinac, S
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 16:59
dep. 16:59
23 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Kasidol
arr. 17:05
dep. 17:05
26 km
Smoljinac, Center
arr. 17:10
29 km

Naselja Pozarevac i Smoljinac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.