Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pozarevac - Smederevo timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 07:05 (01:05)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:00
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 06:09
dep. 06:10
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:40
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
23 km
Radinac, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:53
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 06:58
dep. 06:59
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 07:05
33 km
07:20 08:23 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 07:20
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 07:29
dep. 07:30
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:58
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
23 km
Radinac, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:11
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 08:16
dep. 08:17
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 08:23
33 km
08:45 09:40 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 08:45
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 08:54
dep. 08:55
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
23 km
Radinac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 09:33
dep. 09:34
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 09:40
33 km
08:49 09:40 (00:51)
Nova farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Nova farma
dep. 08:49
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
3 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
9 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
17 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
26 km
Radinac
arr. 09:35
dep. 09:35
30 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
35 km
13:05 14:00 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 13:05
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 13:14
dep. 13:15
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
23 km
Radinac, Railway station
arr. 13:47
dep. 13:48
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 13:53
dep. 13:54
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 14:00
33 km
14:20 15:15 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 14:20
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 14:29
dep. 14:30
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:55
23 km
Radinac, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 15:08
dep. 15:09
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 15:15
33 km
15:45 16:40 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:45
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 15:54
dep. 15:55
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
23 km
Radinac, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 16:33
dep. 16:34
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 16:40
33 km
22:05 23:00 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 22:05
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 22:14
dep. 22:15
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 22:34
dep. 22:35
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 22:39
dep. 22:40
23 km
Radinac, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 22:53
dep. 22:54
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 23:00
33 km

Naselja Pozarevac i Smederevo su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.