Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Smederevo timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:00 06:53 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:00
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 06:09
dep. 06:10
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
23 km
Radinac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:41
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 06:46
dep. 06:47
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 06:53
33 km
08:25 09:18 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 08:25
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 08:34
dep. 08:35
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
23 km
Radinac, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 09:11
dep. 09:12
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 09:18
33 km
08:49 09:40 (00:51)
Nova farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Nova farma
dep. 08:49
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
3 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
9 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
17 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
26 km
Radinac
arr. 09:35
dep. 09:35
30 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
35 km
14:40 15:33 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 14:40
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 14:49
dep. 14:50
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
23 km
Radinac, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 15:26
dep. 15:27
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 15:33
33 km
18:15 19:08 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 18:15
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 18:24
dep. 18:25
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:43
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
23 km
Radinac, Railway station
arr. 18:55
dep. 18:56
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 19:01
dep. 19:02
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 19:08
33 km
22:15 23:08 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 22:15
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 22:24
dep. 22:25
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 22:42
dep. 22:43
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
23 km
Radinac, Railway station
arr. 22:55
dep. 22:56
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 23:01
dep. 23:02
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 23:08
33 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
06:00 06:53 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:00
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 06:09
dep. 06:10
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
23 km
Radinac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:41
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 06:46
dep. 06:47
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 06:53
33 km
08:25 09:18 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 08:25
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 08:34
dep. 08:35
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
23 km
Radinac, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 09:11
dep. 09:12
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 09:18
33 km
08:49 09:40 (00:51)
Nova farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Nova farma
dep. 08:49
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
3 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
9 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
17 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
26 km
Radinac
arr. 09:35
dep. 09:35
30 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
35 km
14:40 15:33 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 14:40
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 14:49
dep. 14:50
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
23 km
Radinac, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 15:26
dep. 15:27
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 15:33
33 km
17:46 18:37 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 17:46
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
0.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
2.2 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
17.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
19.2 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
20.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 18:20
dep. 18:20
22.5 km
Radinac
arr. 18:26
dep. 18:26
26.8 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
27.7 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
30.9 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
31.6 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
32.4 km
18:15 19:08 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 18:15
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 18:24
dep. 18:25
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:43
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
23 km
Radinac, Railway station
arr. 18:55
dep. 18:56
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 19:01
dep. 19:02
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 19:08
33 km
22:15 23:08 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 22:15
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 22:24
dep. 22:25
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 22:42
dep. 22:43
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
23 km
Radinac, Railway station
arr. 22:55
dep. 22:56
25 km
Smederevo, Godomin
arr. 23:01
dep. 23:02
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 23:08
33 km

Naselja Pozarevac i Smederevo su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.