Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Smederevo timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:10 07:03 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:10
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 06:19
dep. 06:20
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:38
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:43
23 km
Radinac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
25 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 06:56
dep. 06:57
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 07:03
33 km
08:30 09:23 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 08:30
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 08:39
dep. 08:40
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
23 km
Radinac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
25 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 09:16
dep. 09:17
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 09:23
33 km
08:49 09:40 (00:51)
Nova farmaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Nova farma
dep. 08:49
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
3 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
9 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
17 km
Mala Krsna, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
26 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
30 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
35 km
11:10 12:03 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 11:10
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 11:19
dep. 11:20
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:38
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
23 km
Radinac, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:51
25 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 11:56
dep. 11:57
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 12:03
33 km
15:05 15:58 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:05
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 15:14
dep. 15:15
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
23 km
Radinac, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
25 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 15:51
dep. 15:52
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 15:58
33 km
18:20 19:13 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 18:20
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 18:29
dep. 18:30
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
23 km
Radinac, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:01
25 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:06
dep. 19:07
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 19:13
33 km
21:15 22:08 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 21:15
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 21:24
dep. 21:25
5 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:43
19 km
Vranovo, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
23 km
Radinac, Railway station
arr. 21:55
dep. 21:56
25 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 22:01
dep. 22:02
29 km
Smederevo, Railway station
arr. 22:08
33 km

Naselja Pozarevac i Smederevo su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.