Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Selo Kostolac timetable

friday, 19.07.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:25
dep. 05:25
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 05:28
dep. 05:28
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 05:31
dep. 05:31
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 05:32
dep. 05:32
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 05:33
dep. 05:33
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 05:34
dep. 05:34
7 km
Babusinac
arr. 05:36
dep. 05:36
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 05:38
dep. 05:38
9.9 km
Maljurevac
arr. 05:39
dep. 05:39
10.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
12.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Drmno, MK
arr. 05:49
dep. 05:49
17 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
18.4 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 05:56
dep. 05:56
19.1 km
Selo Kostolac, Most
arr. 05:57
dep. 05:57
19.8 km
Selo Kostolac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
20.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 05:59
dep. 05:59
21.1 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:00
21.9 km
05:30 06:13 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:32
dep. 05:32
0.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:34
dep. 05:34
1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:36
dep. 05:36
1.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:37
dep. 05:37
1.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:40
dep. 05:40
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:41
dep. 05:41
3.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Cirikovac, I
arr. 05:44
dep. 05:44
4.6 km
Cirikovac, S
arr. 05:46
dep. 05:46
5.3 km
Cirikovac, II
arr. 05:48
dep. 05:48
5.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:49
dep. 05:49
6.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:51
dep. 05:51
7.9 km
Klenovnik, S
arr. 05:53
dep. 05:53
8.3 km
Klenovnik, I
arr. 05:54
dep. 05:54
9.2 km
Kostolac, I
arr. 05:58
dep. 05:58
10.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:00
dep. 06:00
11.2 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
11.6 km
Kostolac, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
11.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:04
dep. 06:04
12.4 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Kostolac, Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
14.2 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
14.8 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:10
dep. 06:10
15.6 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
16.2 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:13
16.9 km
05:45 06:28 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:45
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:48
dep. 05:48
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 05:51
dep. 05:51
3.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 05:54
dep. 05:54
4.6 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 05:56
dep. 05:56
5.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 05:58
dep. 05:58
6.8 km
Babusinac
arr. 06:02
dep. 06:02
7.8 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:04
dep. 06:04
8.3 km
Maljurevac
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
11.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
12.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:11
dep. 06:11
13.1 km
Drmno, MK
arr. 06:20
dep. 06:20
18.3 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 06:19
dep. 06:19
14.4 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
19.7 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 06:22
dep. 06:22
20.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:24
dep. 06:24
21.5 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
22.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:27
dep. 06:27
22.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:28
23.5 km
06:00 06:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:07
dep. 06:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:10
dep. 06:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:11
dep. 06:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 06:14
dep. 06:14
5.1 km
Cirikovac, S
arr. 06:16
dep. 06:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:18
dep. 06:18
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:19
dep. 06:19
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:21
dep. 06:21
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 06:23
dep. 06:23
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Kostolac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
12.1 km
Kostolac, Posta
arr. 06:33
dep. 06:33
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:34
dep. 06:34
12.9 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:35
dep. 06:35
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 06:37
dep. 06:37
14.6 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
15.3 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:39
dep. 06:39
16 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:41
17.3 km
06:45 07:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:48
dep. 06:48
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:51
dep. 06:51
3.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:54
dep. 06:54
5.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:56
dep. 06:56
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Babusinac
arr. 07:02
dep. 07:02
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 07:04
dep. 07:04
9.9 km
Maljurevac
arr. 07:06
dep. 07:06
10.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
11.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
12.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:23
dep. 07:23
17.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:20
dep. 07:20
15.2 km
Drmno, MK
arr. 07:36
dep. 07:36
23.7 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 07:30
dep. 07:30
22.7 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:37
dep. 07:37
25.1 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:42
dep. 07:42
26.1 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
26.8 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
27.4 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:49
28.2 km
07:00 07:43 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:04
dep. 07:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:06
dep. 07:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:07
dep. 07:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:08
dep. 07:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:10
dep. 07:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:11
dep. 07:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 07:14
dep. 07:14
5 km
Cirikovac, S
arr. 07:16
dep. 07:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 07:18
dep. 07:18
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:19
dep. 07:19
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:21
dep. 07:21
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 07:23
dep. 07:23
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 07:24
dep. 07:24
9.6 km
Kostolac, I
arr. 07:28
dep. 07:28
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
12 km
Kostolac, Posta
arr. 07:33
dep. 07:33
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:34
dep. 07:34
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:36
dep. 07:36
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 07:37
dep. 07:37
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:43
17.2 km
11:30 12:13 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 11:34
dep. 11:34
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 11:36
dep. 11:36
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 11:37
dep. 11:37
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 11:38
dep. 11:38
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 11:40
dep. 11:40
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 11:41
dep. 11:41
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 11:42
dep. 11:42
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 11:44
dep. 11:44
5 km
Cirikovac, S
arr. 11:46
dep. 11:46
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 11:48
dep. 11:48
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 11:49
dep. 11:49
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 11:51
dep. 11:51
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 11:53
dep. 11:53
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 11:54
dep. 11:54
9.6 km
Kostolac, I
arr. 11:58
dep. 11:58
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 12:00
dep. 12:00
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
12 km
Kostolac, Posta
arr. 12:03
dep. 12:03
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 12:04
dep. 12:04
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 12:06
dep. 12:06
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 12:07
dep. 12:07
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 12:10
dep. 12:10
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 12:13
17.2 km
13:20 14:03 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:22
dep. 13:22
1.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:24
dep. 13:24
1.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:26
dep. 13:26
2.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:27
dep. 13:27
2.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:28
dep. 13:28
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:30
dep. 13:30
3.4 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:31
dep. 13:31
3.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
4.7 km
Cirikovac, I
arr. 13:34
dep. 13:34
5.3 km
Cirikovac, S
arr. 13:36
dep. 13:36
5.9 km
Cirikovac, II
arr. 13:38
dep. 13:38
6.6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:39
dep. 13:39
7.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Klenovnik, S
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Klenovnik, I
arr. 13:44
dep. 13:44
9.8 km
Kostolac, I
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:50
dep. 13:50
11.8 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
12.3 km
Kostolac, Posta
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:54
dep. 13:54
13.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:56
dep. 13:56
13.7 km
Kostolac, Banja
arr. 13:57
dep. 13:57
14.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:00
dep. 14:00
16.3 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
16.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:03
17.6 km
13:30 14:12 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:33
dep. 13:33
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:36
dep. 13:36
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 13:41
dep. 13:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Babusinac
arr. 13:47
dep. 13:47
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 13:49
dep. 13:49
10 km
Maljurevac
arr. 13:51
dep. 13:51
10.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Drmno, MK
arr. 14:03
dep. 14:03
17 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
18.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:08
dep. 14:08
19.5 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
20.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:11
dep. 14:11
20.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:12
21.5 km
13:55 14:42 (504:4)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:55
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:57
dep. 13:57
0.6 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:59
dep. 13:59
2.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:00
dep. 14:00
3.1 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:04
dep. 14:04
5.3 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:06
dep. 14:06
6.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:08
dep. 14:08
6.9 km
Babusinac
arr. 14:12
dep. 14:12
9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:14
dep. 14:14
9.8 km
Maljurevac
arr. 14:16
dep. 14:16
10.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
11.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
11.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:21
dep. 14:21
12.9 km
Drmno, MK
arr. 14:28
dep. 14:28
19 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 14:22
dep. 14:22
17.8 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:32
dep. 14:32
20.2 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 14:34
dep. 14:34
20.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:35
dep. 14:35
21.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
22.3 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:38
dep. 14:38
23 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:42
23.7 km
14:00 14:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:04
dep. 14:04
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:06
dep. 14:06
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:07
dep. 14:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:08
dep. 14:08
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:10
dep. 14:10
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:11
dep. 14:11
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:12
dep. 14:12
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 14:14
dep. 14:14
5.1 km
Cirikovac, S
arr. 14:16
dep. 14:16
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 14:18
dep. 14:18
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 14:19
dep. 14:19
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 14:21
dep. 14:21
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 14:23
dep. 14:23
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 14:24
dep. 14:24
9.6 km
Kostolac, I
arr. 14:28
dep. 14:28
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 14:30
dep. 14:30
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Kostolac, Posta
arr. 14:33
dep. 14:33
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:34
dep. 14:34
12.9 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 14:35
dep. 14:35
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 14:37
dep. 14:37
14.6 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
15.3 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:39
dep. 14:39
16 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:41
17.3 km
14:25 14:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:25
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:28
dep. 14:28
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:29
dep. 14:29
1.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:33
dep. 14:33
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:34
dep. 14:34
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:36
dep. 14:36
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:38
dep. 14:38
4.3 km
Cirikovac, I
arr. 14:41
dep. 14:41
4.9 km
Cirikovac, S
arr. 14:44
dep. 14:44
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 14:45
dep. 14:45
6.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 14:47
dep. 14:47
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 14:49
dep. 14:49
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 14:50
dep. 14:50
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 14:52
dep. 14:52
9.5 km
Kostolac, I
arr. 14:53
dep. 14:53
10.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
11.7 km
Kostolac, Prim
arr. 14:54
dep. 14:54
12.2 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:58
14.8 km
14:45 15:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:45
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:48
dep. 14:48
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:50
dep. 14:50
2.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
3.2 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:54
dep. 14:54
5.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:56
dep. 14:56
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Babusinac
arr. 15:02
dep. 15:02
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:04
dep. 15:04
9.9 km
Maljurevac
arr. 15:06
dep. 15:06
10.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
11.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
12.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:23
dep. 15:23
17.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:20
dep. 15:20
15.2 km
Drmno, MK
arr. 15:36
dep. 15:36
23.7 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
22.7 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:37
dep. 15:37
25.1 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
26.8 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
27.4 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:49
28.2 km
15:25 16:08 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:25
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:27
dep. 15:27
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:29
dep. 15:29
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:32
dep. 15:32
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:33
dep. 15:33
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:36
dep. 15:36
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 15:41
dep. 15:41
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 15:43
dep. 15:43
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:44
dep. 15:44
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:46
dep. 15:46
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 15:49
dep. 15:49
9.6 km
Kostolac, I
arr. 15:53
dep. 15:53
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:55
dep. 15:55
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:57
dep. 15:57
12 km
Kostolac, Posta
arr. 15:58
dep. 15:58
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:59
dep. 15:59
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 16:01
dep. 16:01
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 16:02
dep. 16:02
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 16:05
dep. 16:05
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 16:08
17.2 km
18:00 18:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 18:03
dep. 18:03
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 18:04
dep. 18:04
1.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 18:05
dep. 18:05
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 18:07
dep. 18:07
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 18:08
dep. 18:08
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 18:09
dep. 18:09
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 18:11
dep. 18:11
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:13
dep. 18:13
4.3 km
Cirikovac, I
arr. 18:16
dep. 18:16
4.9 km
Cirikovac, S
arr. 18:19
dep. 18:19
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 18:20
dep. 18:20
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 18:22
dep. 18:22
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 18:24
dep. 18:24
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 18:25
dep. 18:25
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 18:27
dep. 18:27
9.5 km
Kostolac, I
arr. 18:28
dep. 18:28
10.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 18:28
dep. 18:28
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 18:29
dep. 18:29
12 km
Kostolac, Posta
arr. 18:30
dep. 18:30
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 18:31
dep. 18:31
12.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 18:32
dep. 18:32
13.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 18:35
15.3 km
20:30 22:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:34
dep. 20:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 20:37
dep. 20:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 20:38
dep. 20:38
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 20:43
dep. 20:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 20:45
dep. 20:45
8.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 20:51
dep. 20:51
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 20:52
dep. 20:52
12.6 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 20:54
dep. 20:54
13.4 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Bratinac
arr. 20:57
dep. 20:57
15.6 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:59
dep. 20:59
16.7 km
Babusinac
arr. 21:02
dep. 21:02
18.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 21:03
dep. 21:03
19.7 km
Maljurevac
arr. 21:04
dep. 21:04
20.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
21.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 21:07
dep. 21:07
21.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 21:53
dep. 21:53
45.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 21:49
dep. 21:49
43.6 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 21:44
dep. 21:44
39.7 km
Klicevac, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
37.4 km
Klicevac, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
37 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 21:36
dep. 21:36
35.3 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 21:35
dep. 21:35
34.6 km
Drmno, MK
arr. 21:58
dep. 21:58
49.7 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 22:01
dep. 22:01
51.1 km
Selo Kostolac, Most
arr. 22:03
dep. 22:03
52.2 km
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
52.8 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
53.4 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
54.2 km
21:20 22:03 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 21:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 21:22
dep. 21:22
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 21:24
dep. 21:24
1.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 21:26
dep. 21:26
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 21:27
dep. 21:27
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 21:28
dep. 21:28
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 21:30
dep. 21:30
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 21:31
dep. 21:31
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 21:32
dep. 21:32
4.3 km
Cirikovac, I
arr. 21:34
dep. 21:34
4.9 km
Cirikovac, S
arr. 21:36
dep. 21:36
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 21:38
dep. 21:38
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 21:39
dep. 21:39
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 21:41
dep. 21:41
8.1 km
Klenovnik, S
arr. 21:43
dep. 21:43
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 21:44
dep. 21:44
9.5 km
Kostolac, I
arr. 21:48
dep. 21:48
10.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 21:50
dep. 21:50
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
11.9 km
Kostolac, Posta
arr. 21:53
dep. 21:53
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 21:54
dep. 21:54
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 21:56
dep. 21:56
13.4 km
Kostolac, Banja
arr. 21:57
dep. 21:57
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 21:59
dep. 21:59
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:00
dep. 22:00
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 22:01
dep. 22:01
16.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 22:03
17.2 km
22:10 22:47 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 22:10
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:14
dep. 22:14
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:15
dep. 22:15
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:16
dep. 22:16
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:17
dep. 22:17
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:19
dep. 22:19
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:20
dep. 22:20
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:21
dep. 22:21
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 22:23
dep. 22:23
5.1 km
Cirikovac, S
arr. 22:25
dep. 22:25
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 22:27
dep. 22:27
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:28
dep. 22:28
7.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 22:30
dep. 22:30
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 22:32
dep. 22:32
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 22:33
dep. 22:33
9.6 km
Kostolac, I
arr. 22:34
dep. 22:34
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:36
dep. 22:36
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:38
dep. 22:38
12.1 km
Kostolac, Posta
arr. 22:39
dep. 22:39
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:40
dep. 22:40
12.9 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:42
dep. 22:42
13.5 km
Kostolac, Banja
arr. 22:43
dep. 22:43
14.6 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
15.3 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:45
dep. 22:45
16 km
Selo Kostolac, 1
arr. 22:46
dep. 22:46
16.6 km
Selo Kostolac, Most
arr. 22:47
17.3 km

Naselja Pozarevac i Selo Kostolac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 504h i 4min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.