Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pozarevac - Rabrovo timetable

thursday, 28.05.2020.
08:00 08:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:00
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
26 km
Rabrovo
arr. 08:40
35 km
12:56 13:55 (00:59)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:25
dep. 13:25
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
30 km
Makce, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
34 km
Velika Bresnica
arr. 13:52
dep. 13:52
36 km
Rabrovo
arr. 13:55
38 km
18:17 18:56 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:17
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
27 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
31 km
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
32 km
Rabrovo
arr. 18:56
35 km
Pozarevac - Rabrovo timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
08:00 08:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:00
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
26 km
Rabrovo
arr. 08:40
35 km
12:56 13:55 (00:59)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:25
dep. 13:25
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
30 km
Makce, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
34 km
Velika Bresnica
arr. 13:52
dep. 13:52
36 km
Rabrovo
arr. 13:55
38 km
18:17 18:56 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:17
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
27 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
31 km
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
32 km
Rabrovo
arr. 18:56
35 km
Pozarevac - Rabrovo timetable
Departures on: saturday, 30.05.2020.
08:00 08:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:00
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
26 km
Rabrovo
arr. 08:40
35 km

Naselja Pozarevac i Rabrovo su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 18:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.