Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Petrovac na Mlavi timetable

sunday, 18.08.2019.
07:35 08:27 (00:52)
Bus stationSoliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:04
dep. 08:04
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Kamenovo
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 08:21
dep. 08:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
37 km
12:20 13:05 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 12:41
dep. 12:41
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:56
dep. 12:56
29 km
Kamenovo
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
36 km
13:15 14:17 (01:02)
Bus stationSoliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 13:31
dep. 13:31
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:41
dep. 13:41
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:45
dep. 13:45
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:48
dep. 13:48
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:58
dep. 13:58
29 km
Kamenovo
arr. 14:03
dep. 14:03
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 14:06
dep. 14:06
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 14:17
37 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 17:30
Salakovac, Kafana Lug
arr. 17:43
dep. 17:43
8.8 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:45
dep. 17:45
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 17:47
dep. 17:47
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:53
dep. 17:53
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:58
dep. 17:58
20.1 km
Rasanac, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
25.1 km
Dubocka, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
27.5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 18:09
dep. 18:09
29.6 km
Kamenovo
arr. 18:12
dep. 18:12
32.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 18:20
36.5 km
18:40 19:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:40
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
29 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
36 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:41
dep. 20:41
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:51
dep. 20:51
29 km
Kamenovo
arr. 20:55
dep. 20:55
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:00
36 km
21:30 22:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 21:30
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:44
dep. 21:44
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:45
dep. 21:45
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:51
dep. 21:51
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:53
dep. 21:53
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 21:56
dep. 21:56
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 21:59
dep. 21:59
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 22:03
dep. 22:03
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 22:08
dep. 22:08
29 km
Kamenovo
arr. 22:13
dep. 22:13
32 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 22:17
dep. 22:17
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 22:20
36 km

Naselja Pozarevac i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:35 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.