Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pozarevac - Petrovac na Mlavi timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:10 06:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:15
dep. 05:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:25
dep. 05:25
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:27
dep. 05:27
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:30
dep. 05:30
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:41
dep. 05:41
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:44
dep. 05:44
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:54
dep. 05:54
29 km
Kamenovo
arr. 05:58
dep. 05:58
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 06:01
dep. 06:01
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:05
36 km
06:20 07:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
18 km
Malo Crnice, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
21 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
23 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:00
dep. 07:00
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:03
dep. 07:03
26 km
Rasanac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Dubocka, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
30 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:13
dep. 07:13
33 km
Kamenovo
arr. 07:18
dep. 07:18
36 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:21
dep. 07:21
38 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:25
40 km
07:35 08:27 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:04
dep. 08:04
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:13
dep. 08:13
29 km
Kamenovo
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 08:21
dep. 08:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
37 km
09:15 10:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 09:18
dep. 09:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 09:41
dep. 09:41
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:51
dep. 09:51
29 km
Kamenovo
arr. 09:55
dep. 09:55
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
36 km
10:30 11:42 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:38
dep. 10:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:46
dep. 10:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:48
dep. 10:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:56
dep. 10:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:00
dep. 11:00
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 11:03
dep. 11:03
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:13
dep. 11:13
29 km
Kamenovo
arr. 11:18
dep. 11:18
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 11:21
dep. 11:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:40
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 11:42
37 km
11:20 12:22 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:20
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:44
dep. 11:44
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:46
dep. 11:46
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 11:49
dep. 11:49
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:58
dep. 11:58
29 km
Kamenovo
arr. 12:02
dep. 12:02
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:20
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 12:22
37 km
11:35 12:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:35
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:56
dep. 11:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 12:01
dep. 12:01
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:13
dep. 12:13
29 km
Kamenovo
arr. 12:18
dep. 12:18
32 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 12:25
36 km
12:40 13:55 (01:15)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:40
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:42
dep. 12:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:45
dep. 12:45
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
1.9 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:03
dep. 13:03
3.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:08
dep. 13:08
7.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:11
dep. 13:11
9.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
10.7 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 13:14
dep. 13:14
11.5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:15
dep. 13:15
12.1 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:17
dep. 13:17
13.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
14.6 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:23
dep. 13:23
17.8 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
18.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
27 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
29.4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:39
dep. 13:39
31.5 km
Kamenovo
arr. 13:42
dep. 13:42
34 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 13:45
dep. 13:45
36 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
37 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
38.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 13:55
39.7 km
13:55 14:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:55
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:05
dep. 14:05
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:11
dep. 14:11
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:13
dep. 14:13
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 14:21
dep. 14:21
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 14:25
dep. 14:25
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 14:28
dep. 14:28
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:38
dep. 14:38
29 km
Kamenovo
arr. 14:41
dep. 14:41
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 14:46
dep. 14:46
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:50
36 km
14:30 15:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
18 km
Malo Crnice, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 14:56
dep. 14:56
16 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:06
dep. 15:06
21 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
23 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:10
dep. 15:10
24 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:13
dep. 15:13
26 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
28 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
30 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:23
dep. 15:23
33 km
Kamenovo
arr. 15:28
dep. 15:28
36 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 15:31
dep. 15:31
38 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:35
40 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
29 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
36 km
16:10 16:57 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:10
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:34
dep. 16:34
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:37
dep. 16:37
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:48
dep. 16:48
29 km
Kamenovo
arr. 16:52
dep. 16:52
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:57
37 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 17:30
Salakovac, Kafana Lug
arr. 17:43
dep. 17:43
8.8 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:45
dep. 17:45
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 17:47
dep. 17:47
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:53
dep. 17:53
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:58
dep. 17:58
20.1 km
Rasanac, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
25.1 km
Dubocka, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
27.5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 18:09
dep. 18:09
29.6 km
Kamenovo
arr. 18:12
dep. 18:12
32.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 18:20
36.5 km
18:30 19:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:38
dep. 18:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 18:56
dep. 18:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 19:03
dep. 19:03
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:13
dep. 19:13
29 km
Kamenovo
arr. 19:16
dep. 19:16
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 19:21
dep. 19:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 19:23
dep. 19:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
36 km
18:40 19:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:40
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
29 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
36 km
19:30 20:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 19:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 19:38
dep. 19:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 19:41
dep. 19:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 19:46
dep. 19:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 19:48
dep. 19:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 19:56
dep. 19:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 19:59
dep. 19:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:00
dep. 20:00
20 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:03
dep. 20:03
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:13
dep. 20:13
29 km
Kamenovo
arr. 20:16
dep. 20:16
32 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 20:21
dep. 20:21
34 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 20:25
36 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:41
dep. 20:41
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:51
dep. 20:51
29 km
Kamenovo
arr. 20:55
dep. 20:55
32 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:00
36 km
21:30 22:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 21:30
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:44
dep. 21:44
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:45
dep. 21:45
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:51
dep. 21:51
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:53
dep. 21:53
19 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 21:56
dep. 21:56
22 km
Rasanac, Intersection
arr. 21:59
dep. 21:59
24 km
Dubocka, Intersection
arr. 22:03
dep. 22:03
26 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 22:08
dep. 22:08
29 km
Kamenovo
arr. 22:13
dep. 22:13
32 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 22:17
dep. 22:17
35 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 22:20
36 km

Naselja Pozarevac i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.