Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Ostrovo kod Kostolca timetable

monday, 21.10.2019.
04:30 05:20 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 04:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 04:31
dep. 04:31
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 04:32
dep. 04:32
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 04:34
dep. 04:34
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 04:37
dep. 04:37
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 04:38
dep. 04:38
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 04:40
dep. 04:40
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 04:41
dep. 04:41
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 04:44
dep. 04:44
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 04:45
dep. 04:45
9.5 km
Kostolac, I
arr. 04:46
dep. 04:46
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 04:47
dep. 04:47
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Kostolac, Posta
arr. 04:49
dep. 04:49
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 04:50
dep. 04:50
12.6 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 05:01
dep. 05:01
13.5 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:13
dep. 05:13
19.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 05:12
dep. 05:12
19.4 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 05:11
dep. 05:11
19 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
17.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 05:08
dep. 05:08
17.2 km
Kostolac, J.E.
arr. 05:15
dep. 05:15
22 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 05:16
dep. 05:16
22.8 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
25.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 05:19
dep. 05:19
26.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 05:20
26.5 km
06:00 06:32 (00:32)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:01
dep. 06:01
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:13
dep. 06:13
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:15
dep. 06:15
9.6 km
Kostolac, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:20
dep. 07:20
27.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
12.1 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 06:43
dep. 06:43
26.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 06:21
dep. 06:21
14.3 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 06:22
dep. 06:22
15.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
18.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
18.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 06:31
dep. 06:31
19.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 06:32
20.1 km
Pozarevac - Ostrovo kod Kostolca timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
04:30 05:20 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 04:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 04:31
dep. 04:31
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 04:32
dep. 04:32
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 04:34
dep. 04:34
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 04:37
dep. 04:37
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 04:38
dep. 04:38
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 04:40
dep. 04:40
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 04:41
dep. 04:41
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 04:44
dep. 04:44
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 04:45
dep. 04:45
9.5 km
Kostolac, I
arr. 04:46
dep. 04:46
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 04:47
dep. 04:47
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Kostolac, Posta
arr. 04:49
dep. 04:49
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 04:50
dep. 04:50
12.6 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 05:01
dep. 05:01
13.5 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:13
dep. 05:13
19.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 05:12
dep. 05:12
19.4 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 05:11
dep. 05:11
19 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
17.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 05:08
dep. 05:08
17.2 km
Kostolac, J.E.
arr. 05:15
dep. 05:15
22 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 05:16
dep. 05:16
22.8 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
25.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 05:19
dep. 05:19
26.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 05:20
26.5 km
06:00 06:32 (00:32)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:01
dep. 06:01
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:13
dep. 06:13
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:15
dep. 06:15
9.6 km
Kostolac, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:20
dep. 07:20
27.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
12.1 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 06:43
dep. 06:43
26.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 06:21
dep. 06:21
14.3 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 06:22
dep. 06:22
15.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
18.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
18.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 06:31
dep. 06:31
19.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 06:32
20.1 km
Pozarevac - Ostrovo kod Kostolca timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
04:30 05:20 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 04:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 04:31
dep. 04:31
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 04:32
dep. 04:32
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 04:34
dep. 04:34
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 04:37
dep. 04:37
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 04:38
dep. 04:38
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 04:40
dep. 04:40
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 04:41
dep. 04:41
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 04:44
dep. 04:44
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 04:45
dep. 04:45
9.5 km
Kostolac, I
arr. 04:46
dep. 04:46
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 04:47
dep. 04:47
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Kostolac, Posta
arr. 04:49
dep. 04:49
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 04:50
dep. 04:50
12.6 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 05:01
dep. 05:01
13.5 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:13
dep. 05:13
19.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 05:12
dep. 05:12
19.4 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 05:11
dep. 05:11
19 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
17.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 05:08
dep. 05:08
17.2 km
Kostolac, J.E.
arr. 05:15
dep. 05:15
22 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 05:16
dep. 05:16
22.8 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
25.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 05:19
dep. 05:19
26.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 05:20
26.5 km
06:00 06:32 (00:32)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:01
dep. 06:01
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:13
dep. 06:13
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:15
dep. 06:15
9.6 km
Kostolac, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:20
dep. 07:20
27.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
12.1 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 06:43
dep. 06:43
26.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 06:21
dep. 06:21
14.3 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 06:22
dep. 06:22
15.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
18.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
18.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 06:31
dep. 06:31
19.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 06:32
20.1 km
Pozarevac - Ostrovo kod Kostolca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
04:30 05:20 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 04:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 04:31
dep. 04:31
0.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 04:32
dep. 04:32
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 04:33
dep. 04:33
1.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 04:34
dep. 04:34
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 04:37
dep. 04:37
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 04:38
dep. 04:38
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Cirikovac, S
arr. 04:40
dep. 04:40
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 04:41
dep. 04:41
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Klenovnik, S
arr. 04:44
dep. 04:44
8.7 km
Klenovnik, I
arr. 04:45
dep. 04:45
9.5 km
Kostolac, I
arr. 04:46
dep. 04:46
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 04:47
dep. 04:47
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Kostolac, Posta
arr. 04:49
dep. 04:49
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 04:50
dep. 04:50
12.6 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 05:01
dep. 05:01
13.5 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:13
dep. 05:13
19.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 05:12
dep. 05:12
19.4 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 05:11
dep. 05:11
19 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
17.9 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 05:08
dep. 05:08
17.2 km
Kostolac, J.E.
arr. 05:15
dep. 05:15
22 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 05:16
dep. 05:16
22.8 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
25.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 05:19
dep. 05:19
26.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 05:20
26.5 km
06:00 06:32 (00:32)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:01
dep. 06:01
0.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
1.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.1 km
Cirikovac, I
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:13
dep. 06:13
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:15
dep. 06:15
9.6 km
Kostolac, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:20
dep. 07:20
27.8 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
12.1 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 06:43
dep. 06:43
26.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 06:21
dep. 06:21
14.3 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 06:22
dep. 06:22
15.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
18.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
18.7 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 06:31
dep. 06:31
19.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 06:32
20.1 km

Naselja Pozarevac i Ostrovo kod Kostolca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 06:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.