Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Nis timetable

monday, 17.01.2022.
07:15 11:05 (03:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
90 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:28
dep. 09:28
100 km
Paracin, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
108 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
161 km
Nis, Bus station
arr. 11:05
192 km
09:01 12:10 (03:09)
Bus stationObilicev venac - Biljur- pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
arr. 12:10
195.2 km
Pozarevac - Nis timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
09:01 12:10 (03:09)
Bus stationObilicev venac - Biljur- pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
arr. 12:10
195.2 km
Pozarevac - Nis timetable
Departures on: wednesday, 19.01.2022.
09:01 12:10 (03:09)
Bus stationObilicev venac - Biljur- pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
arr. 12:10
195.2 km
Pozarevac - Nis timetable
Departures on: thursday, 20.01.2022.
09:01 12:10 (03:09)
Bus stationObilicev venac - Biljur- pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
arr. 12:10
195.2 km
Pozarevac - Nis timetable
Departures on: friday, 21.01.2022.
07:15 11:05 (03:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:15
Lucica, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Prugovo, I
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Poljana, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Simicevo, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Zabari, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
30 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:01
dep. 08:01
35 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:25
46 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
90 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:28
dep. 09:28
100 km
Paracin, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
108 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
161 km
Nis, Bus station
arr. 11:05
192 km
09:01 12:10 (03:09)
Bus stationObilicev venac - Biljur- pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
arr. 12:10
195.2 km

Naselja Pozarevac i Nis su međusobno udaljena ~195 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 09min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 09:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.