Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Makce timetable

monday, 24.02.2020.
06:00 07:45 (01:45)
Bus stationS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Bratinac
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Beranje, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Beranje, Lipovica
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pecanica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
28 km
Pecanica, S
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Pecanica, O. Š.
arr. 06:42
dep. 06:42
25 km
Ljubinje, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
35 km
Ljubinje, S
arr. 07:00
dep. 07:00
34 km
Ljubinje, O. Š.
arr. 06:57
dep. 06:57
33 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:09
dep. 07:09
41 km
Srednjevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
42 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Cesljeva Bara
arr. 07:51
dep. 07:51
65 km
Garevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Doljasnica, Krak
arr. 07:42
dep. 07:42
59 km
Doljasnica, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Makce, S
arr. 07:45
61 km
06:10 06:55 (00:45)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Smoljinac, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Bozevac, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
33 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:55
37 km
10:00 10:34 (00:34)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:00
Salakovac
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Sapine
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 10:21
dep. 10:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 10:27
dep. 10:27
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
27 km
Makce, Intersection
arr. 10:34
31 km
10:56 11:39 (00:43)
Morava MoravkaKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:58
dep. 10:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:05
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:15
dep. 11:15
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 11:22
dep. 11:22
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 11:26
dep. 11:26
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:32
dep. 11:32
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
30 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:39
34 km
12:56 13:49 (00:53)
Morava MoravkaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:58
dep. 12:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:15
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:25
dep. 13:25
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
30 km
Makce, Intersection
arr. 13:49
34 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:47
dep. 15:47
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
27 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 16:00
31 km
15:45 16:19 (00:34)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:45
Salakovac
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
27 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
31 km
18:17 18:51 (00:34)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:17
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
27 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
31 km
19:56 20:39 (00:43)
Morava MoravkaKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 19:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 20:22
dep. 20:22
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 20:32
dep. 20:32
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
30 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 20:39
34 km

Naselja Pozarevac i Makce su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:56 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.