Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Majilovac timetable

monday, 17.02.2020.
07:11 07:47 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
20.4 km
10:07 10:49 (00:42)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
17.6 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
20.4 km
14:11 14:47 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
20.4 km
18:11 18:47 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
20.4 km
20:41 21:17 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 20:41
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
1.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
20.4 km
Pozarevac - Majilovac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:30 07:14 (00:44)
Bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:30
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:41
dep. 06:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:42
dep. 06:42
7.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
11.7 km
Beranje, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
13.9 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
15.7 km
Kurjace
arr. 07:06
dep. 07:06
21.6 km
Majilovac, II
arr. 07:13
dep. 07:13
25.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:14
26.1 km
07:11 07:47 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 07:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
20.4 km
07:47 08:25 (00:38)
FarmaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Farma
dep. 07:47
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
14 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
18 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
22 km
10:07 10:49 (00:42)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:07
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
17.6 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
20.4 km
12:20 12:49 (00:29)
Bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:20
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:24
dep. 12:24
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Beranje, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 12:42
dep. 12:42
15 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
Majilovac, II
arr. 12:47
dep. 12:47
18 km
Majilovac, I - Centar
arr. 12:49
19 km
13:22 13:54 (00:32)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 13:22
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
17.6 km
Majilovac, II
arr. 13:53
dep. 13:53
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:54
20.4 km
14:11 14:47 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 14:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
20.4 km
15:30 15:59 (00:29)
Bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:30
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Beranje, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Majilovac, II
arr. 15:57
dep. 15:57
18 km
Majilovac, I - Centar
arr. 15:59
19 km
18:11 18:47 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 18:11
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
1.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
16.9 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
17.6 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
20.4 km
20:41 21:17 (00:36)
Morava MoravkaI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 20:41
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
1.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
9.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
13.6 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
15.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
16.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
20.4 km

Naselja Pozarevac i Majilovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.