Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Majdanpek timetable

thursday, 27.02.2020.
06:30 08:22 (01:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 06:30
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 06:33
dep. 06:34
4 km
Beranje, Stig
arr. 06:47
dep. 06:48
17 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 07:12
dep. 07:13
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 07:25
dep. 07:26
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 07:31
dep. 07:32
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
77 km
Voluja, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
81 km
Brodica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:22
101 km
08:00 10:27 (02:27)
Bus stationRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 08:00
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
10 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
26 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
39 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
41 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
43 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
47 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
51 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
58 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 09:27
dep. 09:27
70 km
Voluja
arr. 09:29
dep. 09:29
72 km
Voluja, Krst
arr. 09:31
dep. 09:31
74 km
Brodica, Zeleznik
arr. 09:39
dep. 09:39
81 km
Blagojev Kamen
arr. 09:47
dep. 09:47
88 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
98 km
Majdanpek, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:15
108 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
119 km
10:00 12:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:00
Salakovac
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Sapine
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 10:21
dep. 10:21
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 10:27
dep. 10:27
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
27 km
Makce, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
31 km
Velika Bresnica
arr. 10:37
dep. 10:37
33 km
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
38 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
41 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
43 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
47 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
51 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
58 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
dep. 11:11
59 km
Neresnica
arr. 11:19
dep. 11:19
65 km
Neresnica, Popovac
arr. 11:24
dep. 11:24
68 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 11:27
dep. 11:27
70 km
Voluja
arr. 11:29
dep. 11:29
72 km
Voluja, Krst
arr. 11:31
dep. 11:31
74 km
Brodica, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
79 km
Brodica, Zeleznik
arr. 11:39
dep. 11:39
81 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 11:41
dep. 11:41
83 km
Blagojev Kamen
arr. 11:47
dep. 11:47
88 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
101 km
Majdanpek, Bus station
arr. 12:15
108 km
10:56 13:20 (02:24)
Morava MoravkaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 10:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:58
dep. 10:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:02
dep. 11:05
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:15
dep. 11:15
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 11:22
dep. 11:22
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 11:26
dep. 11:26
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:32
dep. 11:32
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
30 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:39
dep. 11:39
34 km
Velika Bresnica
arr. 11:42
dep. 11:42
36 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
42 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
44 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
46 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
50 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
54 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
58 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:20
61 km
Neresnica
arr. 12:29
dep. 12:29
68 km
Neresnica, Popovac
arr. 12:34
dep. 12:34
71 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 12:37
dep. 12:37
73 km
Voluja
arr. 12:39
dep. 12:39
75 km
Voluja, Krst
arr. 12:41
dep. 12:41
77 km
Brodica, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
79 km
Brodica, Zeleznik
arr. 12:49
dep. 12:49
84 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 12:51
dep. 12:51
86 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 12:57
dep. 12:57
91 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
104 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:20
111 km
15:40 17:32 (01:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Railway station
dep. 15:40
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 15:43
dep. 15:44
4 km
Beranje, Stig
arr. 15:57
dep. 15:58
17 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
39 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 16:22
dep. 16:23
42 km
Mustapic, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
49 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 16:35
dep. 16:36
55 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 16:41
dep. 16:42
59 km
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:47
63 km
Kucevo, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
68 km
Neresnica, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
77 km
Voluja, Railway station
arr. 17:10
dep. 17:11
81 km
Brodica, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
85 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:32
101 km
15:45 18:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:45
Salakovac
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
27 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
31 km
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
33 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
41 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
43 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
47 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
51 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
58 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
59 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
65 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
68 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
70 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
72 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
74 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
79 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
81 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
83 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
88 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
101 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
108 km
18:17 20:30 (02:13)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:17
Sapine
arr. 18:36
dep. 18:36
17 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 18:46
dep. 18:46
26 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
27 km
Makce, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
31 km
Mala Bresnica
arr. 18:53
dep. 18:53
32 km
Rabrovo
arr. 18:56
dep. 18:56
35 km
Mustapic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
38 km
Misljenovac
arr. 19:05
dep. 19:05
41 km
Ljesnica
arr. 19:08
dep. 19:08
43 km
Sena
arr. 19:15
dep. 19:15
47 km
Turija kod Kuceva
arr. 19:20
dep. 19:20
51 km
Kaona kod Kuceva
arr. 19:24
dep. 19:24
55 km
Kucevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
58 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
59 km
Neresnica
arr. 19:37
dep. 19:37
65 km
Neresnica, Popovac
arr. 19:40
dep. 19:40
68 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 19:43
dep. 19:43
70 km
Voluja
arr. 19:45
dep. 19:45
72 km
Voluja, Krst
arr. 19:47
dep. 19:47
74 km
Brodica, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
79 km
Brodica, Zeleznik
arr. 19:57
dep. 19:57
81 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 20:00
dep. 20:00
83 km
Blagojev Kamen
arr. 20:05
dep. 20:05
88 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
101 km
Majdanpek, Bus station
arr. 20:30
108 km
19:56 22:20 (02:24)
Morava MoravkaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 19:56
Pozarevac, Lipov lad
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:05
3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Sapine, Dom kulture
arr. 20:22
dep. 20:22
20 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 20:32
dep. 20:32
29 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
30 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 20:39
dep. 20:39
34 km
Velika Bresnica
arr. 20:42
dep. 20:42
36 km
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
38 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
44 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
46 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
50 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
54 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
58 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:20
61 km
Neresnica
arr. 21:29
dep. 21:29
68 km
Neresnica, Popovac
arr. 21:34
dep. 21:34
71 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 21:37
dep. 21:37
73 km
Voluja
arr. 21:39
dep. 21:39
75 km
Voluja, Krst
arr. 21:41
dep. 21:41
77 km
Brodica, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
79 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:49
dep. 21:49
84 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:51
dep. 21:51
86 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:57
dep. 21:57
91 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
104 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
111 km

Naselja Pozarevac i Majdanpek su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 52min., a najduže 02h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:56 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.