Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Leskovac timetable

monday, 24.02.2020.
09:01 12:55 (03:54)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
Nis, Biljur
arr. 12:10
dep. 12:10
195.2 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:55
238.2 km
13:30 17:10 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Zabari, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
52 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
199 km
arr. 16:40
dep. 16:40
202 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
244 km
Pozarevac - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
09:01 12:55 (03:54)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
Nis, Biljur
arr. 12:10
dep. 12:10
195.2 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:55
238.2 km
13:30 17:10 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Zabari, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
52 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
199 km
arr. 16:40
dep. 16:40
202 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
244 km
Pozarevac - Leskovac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
09:01 12:55 (03:54)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
Nis, Biljur
arr. 12:10
dep. 12:10
195.2 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:55
238.2 km
13:30 17:10 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Zabari, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
52 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
199 km
arr. 16:40
dep. 16:40
202 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
244 km
Pozarevac - Leskovac timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
09:01 12:55 (03:54)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:01
Lucica
arr. 09:09
dep. 09:09
5.5 km
Prugovo
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Poljana
arr. 09:14
dep. 09:14
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 09:20
dep. 09:20
15.2 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 09:25
dep. 09:25
19.7 km
Oreovica kod Zabara
arr. 09:28
dep. 09:28
21.9 km
Simicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
25.4 km
Zabari, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
29.8 km
Porodin kod Zabara
arr. 09:45
dep. 09:45
34.7 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:00
46.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:05
dep. 12:05
191.2 km
Nis, Biljur
arr. 12:10
dep. 12:10
195.2 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:55
238.2 km
13:30 17:10 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:30
Zabari, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
52 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
199 km
arr. 16:40
dep. 16:40
202 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
244 km

Naselja Pozarevac i Leskovac su međusobno udaljena ~242 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 03h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 09:01 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.