Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Kraljevo timetable

thursday, 20.02.2020.
12:52 15:50 (02:58)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
141 km
Pozarevac - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
12:52 15:50 (02:58)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
141 km
Pozarevac - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
12:52 15:50 (02:58)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
141 km
Pozarevac - Kraljevo timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
12:52 15:50 (02:58)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
141 km
Pozarevac - Kraljevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
12:52 15:50 (02:58)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
141 km
Pozarevac - Kraljevo timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
12:52 15:50 (02:58)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
141 km
Pozarevac - Kraljevo timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
12:52 15:50 (02:58)
LjubicevoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Ljubicevo
dep. 12:52
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
31 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
87 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
93 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
96 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
103 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
108 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
115 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
141 km

Naselja Pozarevac i Kraljevo su međusobno udaljena ~141 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 58min., a najduže 02h i 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 12:52 h, dok je poslednji polazak u 12:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.