Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Klicevac timetable

monday, 17.02.2020.
05:30 06:46 (01:16)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:37
dep. 05:37
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:38
dep. 05:38
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:40
dep. 05:40
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:41
dep. 05:41
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Cirikovac, S
arr. 05:46
dep. 05:46
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 05:48
dep. 05:48
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:49
dep. 05:49
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:51
dep. 05:51
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 05:52
dep. 05:52
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 05:54
dep. 05:54
9.6 km
Kostolac, I
arr. 05:58
dep. 05:58
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:00
dep. 06:00
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
12 km
Kostolac, Posta
arr. 06:04
dep. 06:04
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:05
dep. 06:05
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:06
dep. 06:06
13.4 km
Kostolac, Banja
arr. 06:08
dep. 06:08
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:11
dep. 06:11
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
16.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:17
dep. 06:17
17.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
18.7 km
Drmno, MK
arr. 06:29
dep. 06:29
22.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 06:27
dep. 06:27
21.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:34
dep. 06:34
26.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:37
dep. 06:37
28.2 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 06:42
dep. 06:42
32 km
Klicevac, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
34.4 km
Klicevac, 2
arr. 06:46
34.7 km
13:20 14:36 (01:16)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:22
dep. 13:22
0.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:24
dep. 13:24
1.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:26
dep. 13:26
1.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:27
dep. 13:27
2.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:28
dep. 13:28
2.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:30
dep. 13:30
3.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:31
dep. 13:31
3.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
4.4 km
Cirikovac, I
arr. 13:34
dep. 13:34
5 km
Cirikovac, S
arr. 13:36
dep. 13:36
5.7 km
Cirikovac, II
arr. 13:38
dep. 13:38
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:39
dep. 13:39
7.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:41
dep. 13:41
8.3 km
Klenovnik, S
arr. 13:42
dep. 13:42
8.8 km
Klenovnik, I
arr. 13:44
dep. 13:44
9.6 km
Kostolac, I
arr. 13:48
dep. 13:48
10.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:50
dep. 13:50
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Kostolac, Posta
arr. 13:54
dep. 13:54
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:55
dep. 13:55
12.8 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:56
dep. 13:56
13.4 km
Kostolac, Banja
arr. 13:58
dep. 13:58
14.5 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
15.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:01
dep. 14:01
15.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
16.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:07
dep. 14:07
17.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:11
dep. 14:11
18.7 km
Drmno, MK
arr. 14:19
dep. 14:19
22.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
21.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:24
dep. 14:24
26.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:27
dep. 14:27
28.2 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 14:32
dep. 14:32
32 km
Klicevac, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
34.4 km
Klicevac, 2
arr. 14:36
34.7 km
Pozarevac - Klicevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:00 06:40 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:11
dep. 06:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Babusinac
arr. 06:17
dep. 06:17
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Maljurevac
arr. 06:21
dep. 06:21
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:27
dep. 06:27
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:30
dep. 06:30
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 06:35
dep. 06:35
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 06:40
21.8 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:30
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 09:34
dep. 09:34
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 09:35
dep. 09:35
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 09:39
dep. 09:39
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 09:41
dep. 09:41
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Babusinac
arr. 09:47
dep. 09:47
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 09:49
dep. 09:49
10 km
Maljurevac
arr. 09:51
dep. 09:51
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 09:57
dep. 09:57
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 10:00
dep. 10:00
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 10:05
dep. 10:05
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 10:10
21.8 km
11:30 12:25 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 11:37
dep. 11:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 11:39
dep. 11:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 11:43
dep. 11:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 11:45
dep. 11:45
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 11:48
dep. 11:48
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 11:50
dep. 11:50
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 11:51
dep. 11:51
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 11:53
dep. 11:53
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 11:54
dep. 11:54
14.1 km
Bratinac
arr. 11:56
dep. 11:56
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 11:58
dep. 11:58
16.8 km
Babusinac
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:02
dep. 12:02
19.8 km
Maljurevac
arr. 12:04
dep. 12:04
20.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
21.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
22 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:09
dep. 12:09
22.9 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 12:12
dep. 12:12
25.1 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 12:20
dep. 12:20
28.9 km
Klicevac, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
31.2 km
Klicevac, 2
arr. 12:25
31.6 km
14:00 14:40 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:04
dep. 14:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:11
dep. 14:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:13
dep. 14:13
7 km
Babusinac
arr. 14:17
dep. 14:17
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:19
dep. 14:19
10 km
Maljurevac
arr. 14:21
dep. 14:21
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:25
dep. 14:25
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:27
dep. 14:27
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:30
dep. 14:30
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 14:35
dep. 14:35
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 14:40
21.8 km
14:45 15:40 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:45
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:49
dep. 14:49
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 14:52
dep. 14:52
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:54
dep. 14:54
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:58
dep. 14:58
7.8 km
Salakovac, I
arr. 15:00
dep. 15:00
8.9 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 15:05
dep. 15:05
12.1 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 15:06
dep. 15:06
12.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 15:08
dep. 15:08
13.5 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 15:09
dep. 15:09
14.1 km
Bratinac
arr. 15:11
dep. 15:11
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:13
dep. 15:13
16.8 km
Babusinac
arr. 15:16
dep. 15:16
19 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:17
dep. 15:17
19.8 km
Maljurevac
arr. 15:19
dep. 15:19
20.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:21
dep. 15:21
21.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:24
dep. 15:24
22.9 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:27
dep. 15:27
25.1 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:35
dep. 15:35
28.9 km
Klicevac, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
31.2 km
Klicevac, 2
arr. 15:40
31.6 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:00
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:04
dep. 16:04
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:05
dep. 16:05
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:09
dep. 16:09
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:11
dep. 16:11
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Babusinac
arr. 16:17
dep. 16:17
9.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 16:19
dep. 16:19
10 km
Maljurevac
arr. 16:21
dep. 16:21
10.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
11.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
12.2 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 16:27
dep. 16:27
13.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 16:30
dep. 16:30
15.3 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 16:35
dep. 16:35
19.1 km
Klicevac, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
21.4 km
Klicevac, 2
arr. 16:40
21.8 km
20:30 21:39 (01:09)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:34
dep. 20:34
2.6 km
Pozarevac, Stari put
arr. 20:37
dep. 20:37
4.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 20:38
dep. 20:38
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 20:43
dep. 20:43
7.8 km
Salakovac, I
arr. 20:45
dep. 20:45
8.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 20:51
dep. 20:51
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 20:52
dep. 20:52
12.6 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 20:54
dep. 20:54
13.4 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Bratinac
arr. 20:57
dep. 20:57
15.6 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:59
dep. 20:59
16.7 km
Babusinac
arr. 21:02
dep. 21:02
18.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 21:03
dep. 21:03
19.7 km
Maljurevac
arr. 21:04
dep. 21:04
20.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
21.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 21:07
dep. 21:07
21.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 21:53
dep. 21:53
45.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 21:49
dep. 21:49
43.6 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 21:44
dep. 21:44
39.7 km
Klicevac, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
37.4 km
Klicevac, 2
arr. 21:39
37 km

Naselja Pozarevac i Klicevac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.