Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Kasidol timetable

monday, 14.10.2019.
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:24
dep. 06:24
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:27
dep. 06:27
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:33
dep. 06:33
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:41
dep. 06:41
11.6 km
Beranje, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
14.5 km
Beranje, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 06:50
dep. 06:50
17.2 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 06:52
dep. 06:52
17.8 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 06:53
dep. 06:53
18.3 km
Kasidol
arr. 06:55
19.3 km
12:15 12:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:15
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:29
dep. 12:29
5.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:32
dep. 12:32
7.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:38
dep. 12:38
11.7 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:43
dep. 12:43
15.3 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:42
dep. 12:42
14.8 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:45
dep. 12:45
15.9 km
Kasidol
arr. 12:47
16.9 km
16:20 17:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Bratinac, S
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 16:59
dep. 16:59
23 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Kasidol
arr. 17:05
26 km
Pozarevac - Kasidol timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:24
dep. 06:24
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:27
dep. 06:27
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:33
dep. 06:33
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:41
dep. 06:41
11.6 km
Beranje, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
14.5 km
Beranje, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 06:50
dep. 06:50
17.2 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 06:52
dep. 06:52
17.8 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 06:53
dep. 06:53
18.3 km
Kasidol
arr. 06:55
19.3 km
12:15 12:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:15
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:29
dep. 12:29
5.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:32
dep. 12:32
7.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:38
dep. 12:38
11.7 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:43
dep. 12:43
15.3 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:42
dep. 12:42
14.8 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:45
dep. 12:45
15.9 km
Kasidol
arr. 12:47
16.9 km
16:20 17:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Bratinac, S
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 16:59
dep. 16:59
23 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Kasidol
arr. 17:05
26 km
Pozarevac - Kasidol timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
06:20 06:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:24
dep. 06:24
0.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:27
dep. 06:27
2.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
3.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:33
dep. 06:33
6.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:41
dep. 06:41
11.6 km
Beranje, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
14.5 km
Beranje, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 06:50
dep. 06:50
17.2 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 06:52
dep. 06:52
17.8 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 06:53
dep. 06:53
18.3 km
Kasidol
arr. 06:55
19.3 km
12:15 12:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:15
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:29
dep. 12:29
5.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:32
dep. 12:32
7.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 12:38
dep. 12:38
11.7 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:43
dep. 12:43
15.3 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:42
dep. 12:42
14.8 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:45
dep. 12:45
15.9 km
Kasidol
arr. 12:47
16.9 km
16:20 17:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:32
dep. 16:32
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Bratinac, S
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 16:59
dep. 16:59
23 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Kasidol
arr. 17:05
26 km

Naselja Pozarevac i Kasidol su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.