Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Kaliste timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
18 km
Malo Crnice, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
21 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
23 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:00
24 km
07:35 08:02 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:02
20 km
09:15 09:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 09:18
dep. 09:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 09:38
19 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:38
dep. 10:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:46
dep. 10:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:48
dep. 10:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:56
dep. 10:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:00
20 km
11:20 11:46 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:20
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:44
dep. 11:44
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:46
19 km
11:35 11:58 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:35
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:56
dep. 11:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 11:58
19 km
12:30 13:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
22 km
12:40 13:25 (00:45)
Morava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:40
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:42
dep. 12:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:45
dep. 12:45
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
1.9 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:03
dep. 13:03
3.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:08
dep. 13:08
7.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:11
dep. 13:11
9.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
10.7 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 13:14
dep. 13:14
11.5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:15
dep. 13:15
12.1 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:17
dep. 13:17
13.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
14.6 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:23
dep. 13:23
17.8 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
18.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:25
20 km
14:30 14:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:33
dep. 14:33
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:35
dep. 14:35
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:38
dep. 14:38
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:39
dep. 14:39
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:42
dep. 14:42
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:44
dep. 14:44
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:45
dep. 14:45
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:46
dep. 14:46
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 14:56
dep. 14:56
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 14:58
18.1 km
15:15 15:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
19 km
15:50 16:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
18.1 km
16:10 16:34 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:10
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:34
19 km
17:30 17:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 17:30
Salakovac, Kafana Lug
arr. 17:43
dep. 17:43
8.8 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:45
dep. 17:45
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 17:47
dep. 17:47
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:53
dep. 17:53
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:54
17 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:38
dep. 18:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 18:56
dep. 18:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 19:00
20 km
20:15 20:38 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
19 km
21:30 21:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 21:30
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:44
dep. 21:44
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:45
dep. 21:45
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:51
dep. 21:51
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:53
19 km

Naselja Pozarevac i Kaliste su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.