Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Kaliste timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 05:41 (00:31)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:15
dep. 05:15
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:25
dep. 05:25
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:27
dep. 05:27
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:30
dep. 05:30
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:41
20 km
05:40 06:16 (00:36)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 05:40
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
16 km
Malo Crnice, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:16
22 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
18 km
Malo Crnice, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
21 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
23 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:00
24 km
07:35 08:02 (00:27)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 07:35
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:52
dep. 07:52
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:02
20 km
09:15 09:38 (00:23)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 09:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 09:18
dep. 09:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 09:38
19 km
10:10 10:35 (00:25)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:13
dep. 10:13
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:15
dep. 10:15
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:18
dep. 10:18
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:21
dep. 10:21
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:23
dep. 10:23
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:24
dep. 10:24
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:33
dep. 10:33
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:34
dep. 10:34
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 10:35
18.1 km
10:10 10:42 (00:32)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:10
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:13
dep. 10:13
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:15
dep. 10:15
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:18
dep. 10:18
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:21
dep. 10:21
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:23
dep. 10:23
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:24
dep. 10:24
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Malo Crnice, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
14.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:39
dep. 10:39
18.2 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:40
dep. 10:40
19.3 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 10:42
20.4 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 10:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:38
dep. 10:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:46
dep. 10:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:48
dep. 10:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 10:56
dep. 10:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:00
20 km
11:20 11:46 (00:26)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:20
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:44
dep. 11:44
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:46
19 km
11:35 11:58 (00:23)
Bus stationI - Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:35
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:56
dep. 11:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 11:58
19 km
12:30 13:04 (00:34)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:47
dep. 12:47
11 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Malo Crnice, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:01
dep. 13:01
20 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:04
22 km
12:40 13:20 (00:40)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:40
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:44
dep. 12:44
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:47
dep. 12:47
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:50
dep. 12:50
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:51
dep. 12:51
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:55
dep. 12:55
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:57
dep. 12:57
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:59
dep. 12:59
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:00
dep. 13:00
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:03
dep. 13:03
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
15 km
Malo Crnice, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
14.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:16
dep. 13:16
18.2 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
19.3 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:20
20.4 km
12:40 13:25 (00:45)
Morava MoravkaII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Morava Moravka
dep. 12:40
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:42
dep. 12:42
0.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:45
dep. 12:45
1.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
1.9 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:03
dep. 13:03
3.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:08
dep. 13:08
7.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:11
dep. 13:11
9.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
10.7 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 13:14
dep. 13:14
11.5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:15
dep. 13:15
12.1 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:17
dep. 13:17
13.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
14.6 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:23
dep. 13:23
17.8 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
18.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:25
20 km
13:55 14:25 (00:30)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:55
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:05
dep. 14:05
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:11
dep. 14:11
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:13
dep. 14:13
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 14:21
dep. 14:21
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 14:25
20 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
18 km
Malo Crnice, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 14:56
dep. 14:56
16 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:06
dep. 15:06
21 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
23 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:10
24 km
15:15 15:38 (00:23)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:15
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
19 km
15:50 16:16 (00:26)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 15:50
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:01
dep. 16:01
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:03
dep. 16:03
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:04
dep. 16:04
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:16
18.1 km
16:10 16:34 (00:24)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:10
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:34
19 km
17:30 17:54 (00:24)
Bus stationI - Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 17:30
Salakovac, Kafana Lug
arr. 17:43
dep. 17:43
8.8 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:45
dep. 17:45
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 17:47
dep. 17:47
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:53
dep. 17:53
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:54
17 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 18:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:38
dep. 18:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 18:56
dep. 18:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 19:00
20 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 19:30
Pozarevac, Kruska 1
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 19:38
dep. 19:38
5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 19:41
dep. 19:41
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 19:46
dep. 19:46
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 19:48
dep. 19:48
12 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 19:56
dep. 19:56
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 19:59
dep. 19:59
19 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:00
20 km
20:15 20:38 (00:23)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
19 km
20:20 20:47 (00:27)
Bus stationII - Skretanje za centar sela
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:20
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:23
dep. 20:23
1.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:25
dep. 20:25
2.6 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 20:28
dep. 20:28
5.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 20:31
dep. 20:31
7.6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:33
dep. 20:33
8.8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 20:34
dep. 20:34
9.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:35
dep. 20:35
10.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 20:37
dep. 20:37
11.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
12.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:43
dep. 20:43
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:47
18.1 km
21:30 21:53 (00:23)
Bus stationI - Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 21:30
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:44
dep. 21:44
12 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:45
dep. 21:45
13 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
14 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:51
dep. 21:51
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:53
19 km

Naselja Pozarevac i Kaliste su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.