Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pozarevac - Brezane timetable

friday, 22.11.2019.
06:00 06:20 (00:20)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:00
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:03
dep. 06:03
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:04
dep. 06:04
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 06:07
dep. 06:07
2.5 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
7.4 km
Brezane, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
9.5 km
Brezane, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
10.1 km
Brezane, 3
arr. 06:20
11 km
06:55 07:15 (00:20)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 06:55
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:58
dep. 06:58
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:59
dep. 06:59
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:00
dep. 07:00
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:01
dep. 07:01
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 07:02
dep. 07:02
2.5 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 07:03
dep. 07:03
2.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 07:04
dep. 07:04
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
7.4 km
Brezane, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
9.5 km
Brezane, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
10.1 km
Brezane, 3
arr. 07:15
11 km
11:15 11:40 (00:25)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 11:15
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 11:17
dep. 11:17
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 11:18
dep. 11:18
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 11:19
dep. 11:19
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 11:21
dep. 11:21
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 11:23
dep. 11:23
2.4 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 11:24
dep. 11:24
2.8 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 11:25
dep. 11:25
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
9.5 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 11:32
dep. 11:32
8.4 km
Brezane, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
11.6 km
Brezane, 2
arr. 11:38
dep. 11:38
12.3 km
Brezane, 3
arr. 11:40
13.2 km
12:00 12:25 (00:25)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 12:00
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:04
dep. 12:04
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 12:06
dep. 12:06
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 12:08
dep. 12:08
2.4 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 12:09
dep. 12:09
2.8 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
7.3 km
Brezane, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
11.6 km
Brezane, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
12.3 km
Brezane, 3
arr. 12:25
13.2 km
13:55 14:20 (00:25)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 13:55
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:57
dep. 13:57
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:58
dep. 13:58
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:59
dep. 13:59
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 14:01
dep. 14:01
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 14:03
dep. 14:03
2.4 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 14:04
dep. 14:04
2.8 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 14:05
dep. 14:05
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
9.5 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 14:12
dep. 14:12
8.4 km
Brezane, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
11.6 km
Brezane, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
12.3 km
Brezane, 3
arr. 14:20
13.2 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 14:30
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 14:32
dep. 14:32
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 14:33
dep. 14:33
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 14:36
dep. 14:36
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 14:38
dep. 14:38
2.4 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 14:39
dep. 14:39
2.8 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 14:47
dep. 14:47
8.4 km
Brezane, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
11.6 km
Brezane, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
12.3 km
Brezane, 3
arr. 14:55
13.2 km
16:00 16:25 (00:25)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 16:00
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 16:03
dep. 16:03
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 16:04
dep. 16:04
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 16:06
dep. 16:06
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 16:09
dep. 16:09
2.8 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
9.5 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
8.4 km
Brezane, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
11.6 km
Brezane, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
12.3 km
Brezane, 3
arr. 16:25
13.2 km
19:15 19:40 (00:25)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 19:15
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 19:18
dep. 19:18
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 19:19
dep. 19:19
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 19:21
dep. 19:21
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 19:24
dep. 19:24
2.8 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 19:25
dep. 19:25
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
9.5 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 19:32
dep. 19:32
8.4 km
Brezane, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11.6 km
Brezane, 2
arr. 19:38
dep. 19:38
12.3 km
Brezane, 3
arr. 19:40
13.2 km
20:20 20:45 (00:25)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pozarevac, Bus station
dep. 20:20
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 20:22
dep. 20:22
0.9 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 20:23
dep. 20:23
1.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 20:24
dep. 20:24
1.5 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 20:26
dep. 20:26
1.9 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 20:28
dep. 20:28
2.4 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 20:29
dep. 20:29
2.8 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 20:30
dep. 20:30
3.4 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 20:37
dep. 20:37
8.4 km
Brezane, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
11.6 km
Brezane, 2
arr. 20:43
dep. 20:43
12.3 km
Brezane, 3
arr. 20:45
13.2 km

Naselja Pozarevac i Brezane su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pozarevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.