Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Popucke - Radevo Selo timetable

saturday, 01.04.2023.
07:45 08:13 (00:28)
Iverak 2 - kafana EvropaDom
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:45
Popucke, Dezba
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:47
dep. 07:47
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:49
dep. 07:49
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:50
dep. 07:50
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:51
dep. 07:51
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:53
dep. 07:53
4.5 km
arr. 07:54
dep. 07:54
4.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:56
dep. 07:56
5.8 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 07:57
dep. 07:57
6.2 km
Valjevo, Bolnica
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 08:00
dep. 08:00
6.9 km
arr. 08:02
dep. 08:02
7.3 km
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:04
dep. 08:04
7.8 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 08:05
dep. 08:05
8.1 km
Valjevo, Biro
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 08:08
dep. 08:08
9 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 08:09
dep. 08:09
9.3 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 08:10
dep. 08:10
9.6 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Valjevo, J. kuce
arr. 08:12
dep. 08:12
10.3 km
Radevo Selo, Dom
arr. 08:13
10.8 km
07:45 08:13 (00:28)
Iverak 2 - kafana EvropaDom
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:45
Popucke, Dezba
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:47
dep. 07:47
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:49
dep. 07:49
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:51
dep. 07:51
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:53
dep. 07:53
4.5 km
arr. 07:54
dep. 07:54
4.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:56
dep. 07:56
5.8 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 07:57
dep. 07:57
6.2 km
Valjevo, Bolnica
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 08:00
dep. 08:00
6.9 km
arr. 08:02
dep. 08:02
7.3 km
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:04
dep. 08:04
7.8 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 08:05
dep. 08:05
8.1 km
Valjevo, Biro
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 08:08
dep. 08:08
9 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 08:09
dep. 08:09
9.3 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 08:10
dep. 08:10
9.6 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Valjevo, J. kuce
arr. 08:12
dep. 08:12
10.3 km
Radevo Selo, Dom
arr. 08:13
10.8 km
15:00 15:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Popucke, Dezba
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:04
dep. 15:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:06
dep. 15:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:10
dep. 15:10
4.3 km
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:13
dep. 15:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:14
dep. 15:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:15
dep. 15:15
6.5 km
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:19
dep. 15:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 15:21
dep. 15:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 15:23
dep. 15:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 15:25
dep. 15:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 15:29
dep. 15:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 15:31
dep. 15:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 15:32
13 km
15:00 15:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Popucke, Dezba
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:04
dep. 15:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:06
dep. 15:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:10
dep. 15:10
4.3 km
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:13
dep. 15:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:14
dep. 15:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:15
dep. 15:15
6.5 km
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:19
dep. 15:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 15:21
dep. 15:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 15:23
dep. 15:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 15:25
dep. 15:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 15:29
dep. 15:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 15:31
dep. 15:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 15:32
13 km
20:00 20:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Popucke, Dezba
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:02
dep. 20:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:04
dep. 20:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:06
dep. 20:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 20:08
dep. 20:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:09
dep. 20:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:10
dep. 20:10
4.3 km
arr. 20:11
dep. 20:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:13
dep. 20:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 20:14
dep. 20:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 20:15
dep. 20:15
6.5 km
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
arr. 20:18
dep. 20:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:19
dep. 20:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 20:20
dep. 20:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 20:21
dep. 20:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 20:22
dep. 20:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 20:23
dep. 20:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 20:24
dep. 20:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 20:25
dep. 20:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 20:29
dep. 20:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 20:31
dep. 20:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 20:32
13 km
20:00 20:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Popucke, Dezba
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:02
dep. 20:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:04
dep. 20:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:06
dep. 20:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 20:08
dep. 20:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:09
dep. 20:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:10
dep. 20:10
4.3 km
arr. 20:11
dep. 20:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:13
dep. 20:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 20:14
dep. 20:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 20:15
dep. 20:15
6.5 km
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
arr. 20:18
dep. 20:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:19
dep. 20:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 20:20
dep. 20:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 20:21
dep. 20:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 20:22
dep. 20:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 20:23
dep. 20:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 20:24
dep. 20:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 20:25
dep. 20:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 20:29
dep. 20:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 20:31
dep. 20:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 20:32
13 km
Popucke - Radevo Selo timetable
Departures on: sunday, 02.04.2023.
07:45 08:13 (00:28)
Iverak 2 - kafana EvropaDom
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:45
Popucke, Dezba
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:47
dep. 07:47
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:49
dep. 07:49
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:50
dep. 07:50
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:51
dep. 07:51
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:53
dep. 07:53
4.5 km
arr. 07:54
dep. 07:54
4.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:56
dep. 07:56
5.8 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 07:57
dep. 07:57
6.2 km
Valjevo, Bolnica
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 08:00
dep. 08:00
6.9 km
arr. 08:02
dep. 08:02
7.3 km
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:04
dep. 08:04
7.8 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 08:05
dep. 08:05
8.1 km
Valjevo, Biro
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 08:08
dep. 08:08
9 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 08:09
dep. 08:09
9.3 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 08:10
dep. 08:10
9.6 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Valjevo, J. kuce
arr. 08:12
dep. 08:12
10.3 km
Radevo Selo, Dom
arr. 08:13
10.8 km
07:45 08:13 (00:28)
Iverak 2 - kafana EvropaDom
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:45
Popucke, Dezba
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:47
dep. 07:47
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:49
dep. 07:49
2.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:51
dep. 07:51
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:53
dep. 07:53
4.5 km
arr. 07:54
dep. 07:54
4.9 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:56
dep. 07:56
5.8 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 07:57
dep. 07:57
6.2 km
Valjevo, Bolnica
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 08:00
dep. 08:00
6.9 km
arr. 08:02
dep. 08:02
7.3 km
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:04
dep. 08:04
7.8 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 08:05
dep. 08:05
8.1 km
Valjevo, Biro
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 08:08
dep. 08:08
9 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 08:09
dep. 08:09
9.3 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 08:10
dep. 08:10
9.6 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Valjevo, J. kuce
arr. 08:12
dep. 08:12
10.3 km
Radevo Selo, Dom
arr. 08:13
10.8 km
15:00 15:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Popucke, Dezba
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:04
dep. 15:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:06
dep. 15:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:10
dep. 15:10
4.3 km
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:13
dep. 15:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:14
dep. 15:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:15
dep. 15:15
6.5 km
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:19
dep. 15:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 15:21
dep. 15:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 15:23
dep. 15:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 15:25
dep. 15:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 15:29
dep. 15:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 15:31
dep. 15:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 15:32
13 km
15:00 15:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Popucke, Dezba
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:04
dep. 15:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:06
dep. 15:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:10
dep. 15:10
4.3 km
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:13
dep. 15:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:14
dep. 15:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:15
dep. 15:15
6.5 km
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:19
dep. 15:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 15:21
dep. 15:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 15:23
dep. 15:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 15:25
dep. 15:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 15:29
dep. 15:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 15:31
dep. 15:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 15:32
13 km
20:00 20:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Popucke, Dezba
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:02
dep. 20:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:04
dep. 20:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:06
dep. 20:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 20:08
dep. 20:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:09
dep. 20:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:10
dep. 20:10
4.3 km
arr. 20:11
dep. 20:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:13
dep. 20:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 20:14
dep. 20:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 20:15
dep. 20:15
6.5 km
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
arr. 20:18
dep. 20:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:19
dep. 20:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 20:20
dep. 20:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 20:21
dep. 20:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 20:22
dep. 20:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 20:23
dep. 20:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 20:24
dep. 20:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 20:25
dep. 20:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 20:29
dep. 20:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 20:31
dep. 20:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 20:32
13 km
20:00 20:32 (00:32)
Iverak 2 - kafana EvropaSumarice
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Popucke, Dezba
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:02
dep. 20:02
1.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:04
dep. 20:04
2.1 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:06
dep. 20:06
2.9 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 20:08
dep. 20:08
3.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:09
dep. 20:09
4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:10
dep. 20:10
4.3 km
arr. 20:11
dep. 20:11
4.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:13
dep. 20:13
5.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 20:14
dep. 20:14
6.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 20:15
dep. 20:15
6.5 km
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
arr. 20:18
dep. 20:18
7.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:19
dep. 20:19
7.6 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 20:20
dep. 20:20
7.9 km
Valjevo, Vrabac
arr. 20:21
dep. 20:21
8.6 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 20:22
dep. 20:22
8.9 km
Valjevo, Boricevac
arr. 20:23
dep. 20:23
9.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 20:24
dep. 20:24
9.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 20:25
dep. 20:25
10.5 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 20:29
dep. 20:29
11.5 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 20:31
dep. 20:31
12.5 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 20:32
13 km

Naselja Popucke i Radevo Selo su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Popucke je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.